A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / Youtube Kanalından Para Kazanmak
Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube’da para nasıl kazanılır? Para kazanmak için en doğru Youtube ayarları nelerdir? İşte bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İnternet her geçen gün gelişen ve her gün üzerine bir şeyler daha koyarak gerek yaşantımızı gerekse de günlük hayatımızı kolaylaştıran inanılmaz bir icat. Peki ama internetten ne kadar faydalanıyorsunuz?

Aslında sormak istediğimiz şey şu, bugüne kadar yüzlerce kişiden internetten şu kadar para kazanıyorum bu kadar para kazanıyorum diye duymuşsunuzdur, peki gerçekten internetten böylesi paralar kazanmak mümkün mü? Cevabı kısa ve net evet mümkün.

İşte bugün sizlere internetten para kazanma konusunda en çok bilinen yöntemlerden birisi olan Youtube Para Kazanma Yöntemleri konusunda bilgi vereceğiz. Amacımız mail hesabının açılmasından youtube’yi adsenseye bağlayana kadar ki tüm aşamaları detaylıca anlatmak. O zaman artık başlayabiliriz.

Youtube Para Kazanma

Öncelikle Youtube Para kazanma amacımız için bir gmail hesabı oluşturmamız gerekiyor. Size önerimiz daha önce kullanmadığınız ve kanalınıza vermek istediğiniz ismi de içerisinde barındıran bir gmail hesabı oluşturmanız. Yeni bir gmail hesabı oluşturmanız, ileri de kanalı satmak istediğiniz de aklınızın şahsi mail hesabınızda kalmaması açısından da önemli. Bu arada lafı geçmişken söyleyelim, evet youtube kanalınızı satarak da gelir elde edebilirsiniz.

Gmail hesabını oluştururken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Ancak bunların en mühimi ülke kısmı. Burayı Amerika Birleşik Devletleri yapmanız kanalınızı oluşturduğunuzda bölge olarak otomatik olarak ABD’nin seçili olması açısından mühim. Peki neden ABD seçili olması gerekiyor? Çünkü Google, youtube para kazanma servisini Türkiye için yasaklamış durumda. Yani kanalınız TR kökenli görünürse para kazanma ayarları açılamayacaktır.

Burayı hallettiysek bir sonraki mühim kısım ise, telefon onay kısmı. Bu kısım için kesinlikle doğru ve kullandığınız bir telefon numarası girmelisiniz. Çünkü gerek mailin açılışı aşamasında gerekse de daha sonraki güvenlik tedbirleri sırasında bu numara size lazım olacak. Ancak burada Amerika kaynaklı bir telefon numarası girmenize gerek yok. Kendi kullandığınız numarayı girmeniz yeterli.

Bu kısmı da hallettiyseniz artık mail adresinizi açabilir ve youtube’a girebilirsiniz. Youtube’a girdiğiniz zaman sağ üst taraftaki mail adresinize tıklayın (eğer giriş yapılmadıysa giriş yapın, farklı bir mail adresi varsa yeni açtığınız mail adresine geçiş yapın) ve orada yazan kanal oluştur kısmına tıklayın ve kanalınız için düşündüğünüz ismi ve diğer istenilen bilgileri girin ve kanalınızı oluşturun.

Youtube Kanalından Para Kazanmak
Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanma

1.AŞAMA

Sosyal Medya platformları arasında günlük en fazla ziyaretçiye sahip olan Youtube sayesinde kullanmış olduğunuz kanallarınızdan kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Youtube kanallarında para kazanmayı aktif etmek için izlemeniz gereken birkaç yol olduğu gibi, şuanda kullanmış olduğunuz kanallarınızda telif hakkı almış veya daha önceden uyarılmış videolar varsa para kazanmayı aktif hale getiremezsiziniz. O yüzden sıfırdan kanal açmanız gerekmektedir.

2.AŞAMA Youtube Kanalını Para Kazanmaya Nasıl Açabiliriz ?

Youtube kanalını para kazanmaya açmak için ilk olarak yeni bir Gmail adresi açmanız gerekiyor. Gmail adresini kendi kişisel adınızla değilde farklı bir isimle açmanız daha doğru olacaktır. Gmail adresini açtıktan sonra Google Plus hesabınıza bağlanarak fake bir profil değilde profil resmi olan bir görüntü oluşturmanız gerekecektir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra sıra Youtube kanalımıza geliyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Nokta: Google Plus ve Youtube hesaplarınızı açtıktan sonra Ülkeyi mutlaka Amerika Birleşik Devletleri olarak seçmeniz gereklidir.Aşağıdaki resimi de örnek olarak inceleyebilirsiniz.

3.AŞAMA

Kanalımızı açtıktan sonra ilk yapmamız gereken işlem Kanal Ayarları > Para Kazanma sekmesine tıklayın ve ardından “Para Kazan” sekmesine tıklayarak sizi yönlendirdiği içerikleri kabul edin ve ilerleyin. Para kazanma sekmesine tıkladıktan sonra “Hesabımı Etkinleştir” e tıklayın sizi hesabınızı etkinleştirebileceğiniz bir panele aktaracak.

Sözleşme Kabulu ve İhlaller

4.AŞAMA

Hesabımı etkinleştir bölümünde karşınıza birçok bilgilendirme bölümleri gelecektir. Nasıl para kazanabileceğiniz, hangi videoları yüklemeniz gerektiği, uygun olmayan içerikler gibi birçok bilgilendirme mevcut. Kaliteli bir iş ortaya çıkartmak istiyorsanız okumanızda fayda var diyoruz.

Para kazanma sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda Youtube sözleşmelerini kabul etmeniz istenecek. Sözleşmede yer alan 3 maddeyi kabul ederek devam edin.

Youtube Adsense Bağlama

5.AŞAMA

Son işlemlere doğru Youtube’den her reklam başına para kazanabilmek için Adsense hesabınız bağlamanız gerekmektedir. Bazı okurlarımız Adsense hesabını siteler için kullanıldığını düşünüyor. Fakat siteniz olmasa bile Youtube’den sadece Youtube’de kullanabilecek Adsense hesabı alabiliyorsunuz. Bu iki kavramı dikkatlice ayırmak lazım.

Adsense başvurusunu Youtube üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. En başta yeni bir Gmail hesabı açmış ve ülke seçeneklerini ABD olarak ayarlamıştık. Son olarak bu ayarları tekrardan kontrol edin ve Adsense hesabına başvurmak için Kanal Ayarları > Para Kazanma > Adsense İlişkilendirme seçeneklerini takip edin ve Adsense bölümüne gelince başvurma işlemini gerçekleştirin.

Adsense‘ye başvururken bilgilerinizi doğru olarak vermeniz gereklidir. Para kazanmaya başladığınızda parayı hesabınıza alabilmeniz için banka bilgileriniz ve ev adresiniz doğru olmalıdır. İlk başta söylemiş olduğumuz ülke konumu burada Türkiye olmalıdır. Başvurunuzu gönderdikten sonra size 1 hafta içerisinde döneceklerini belirtiyorlar. Fakat hesabınız yeniyse hemen 1 saat içerisinde onay mesajı geliyor.

Başvuru Onaylandıktan Sonra

SON AŞAMA

Youtube Adsense için başvurunuz onaylandıktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, telif hakkı içeren videolar yüklememenizdir. Genelde Youtube kendi özgün videolarınızın izlenme oranlarını artırır ve onlara değer verir.

Eğer bir video size aitse fakat arkaplanda telif hakkı içeren bir şarkı çalıyorsa yine videonuz telif hakkı alır ve kanalınız kapanabilir. O yüzden bu duruma çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kanal sağlığı bölümündeki içeriklerin birisi kırmızıya döndüğünde hesabınız askıya alınabilir.

İçerikleri nasıl seçip, yüklemeliyim?

İçeriklerinizi belirlerken spam veya çöp olmaya yakın içerikler yerine, yeni ve trend’te olan videoları derleyip yüklemenizi tavsiye ederim. Yani bin video yerine, özenle editlediğiniz derlediğiniz 10 video olması kafidir.
Video seçimi yaparken güncel olmasına dikkat edin. Örneğin: son 2 aylık video’lar gibi… Bu işe ciddi anlamda odaklanmak istiyorsanız, zamanınızı ayırıp belli bir aşamaya gelene kadar fedekarlık yapacağınızı unutmayın.

  1. Kategori ve hitap ettiğiniz ülkenin genel yapısına göre içeriklerinizi seçin.
  2. Güncel video olmasına dikkat edin.
  3. Belirlediğiniz videonun trend türleri varsa derleyin.
  4. Eğitim veya nasıl yapılır türü videolar ise videoları editleyip konu ile ilgili ek bilgiler ekleyin (resim/text/video)
  5. Özellikle belirlediğiniz içeriğin telif hakkı olmamasına dikkat edin. Telif hakkı içerecek durumlar hakkında; http://www.youtube.com/yt/copyright/tr/

İçeriğimi nasıl farklı kılabilirim?

• İçeriğinizin başlığını özgünleştirin. Eğer başlığı özgünleştirmekte sorun yaşıyorsanız reklam olan kısımları silin. Başlıklarda ★ â–º gibi simgeler kullanarak dikkat çekiciliği sağlayın. (abartmadan)
• İçeriğinizin önresmini içerikle ilgili dikkat çeken bir resim ekleyin.
• Açıklama kısmını özgünleştirin. Hiç birşey yapamıyorsanız wikipedia gibi alanlardan yararlanarak bilgiler ekleyin.

Kanalıma doğal yollardan nasıl abone çekebilirim?

• Sosyal medya sitelerini kullanarak.
• Video önü açıklama ekleyerek abone çekebilirsiniz.
• Video açıkmasında “Abonem olurmusunuz?” şeklinde bir not ekleyip abone linkinizi ekleyerek.
• Reklam kazançı olmayan veya üçüncü taraftan telif uyarısı alınıp reklam kazançı iptal olan video’larınız önüne açıklama olarak ekleyebilirsiniz.

Partnerli Kanal Özellikleri;

Partnerli kanal, youtube’un gelişmiş kanal özelliğidir. Partnerli kanallar, normal kanallara göre birçok özelliği içinde barındırır, Kazanılan ücret,
* Partnerli kanal sahiplerinin 1000 gösterim başına aldığı ücret daha fazladır. Normal bir kanalda 1000 gösterime çok az ücretler alınırken, partnerlik kanallarda kazanılan ücret 3-5$’a çıkmaktadır.
* Arkadaşlar, partnerli kanalda telif almama durumu vs. var diye birçok kişi konuşmuş. Normal kanallarda nasıl telif hakkı bildirimi geliyorsa, partnerli kanalda da telif hakkı ihlali bildirimleri vs. geliyor. Şahsen denenmiştir
* Partnerli kanal, normal bir kanala göre daha fazla emek istemektedir. Çünkü sizlerinde bildiği gibi, partner kanalların hedef kitlesi daha büyüktür. Daha fazla kitleniz olur, daha fazla kazanırsınız. Ancak daha fazla emek vermeniz gerekmektedir.
* Partnerli kanalda Banner kısımları vardır arkadaşlar. Normal bir kanala göre, Partnerli kanallarda banner ekleyebiliyorsunuz.Banner eklediğimizde, kullanıcıları kanalımıza çekmek açısından önemli bir özellik.
* Partnerli kanalda daha fazla kazanç sağlarsınız arkadaşlar.

Dışarıdan Partner olmak yerine, Youtube üzerinden partner olmak, diğer partnerliklere göre daha kazançlı ve daha iyidir.
SONUÇ ! Youtube işine yeni girmiş, youtube’da kendini geliştirmemiş bir kişinin partner kanal açması tavsiye edilmez.

Niche Keywords (Kelimeler) Nedir !

Niche, Youtube’da, internet sitelerinde daha fazla kazanç sağlamanızı sağlayan anahtar kelimelerdir. Rakiplerinizi geride bırakmak, daha fazla kazanmak istiyorsanız, Niche kelimeleri kullanarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Niche kelimelerden, yeni kelimeler türeterek daha fazla kazanç sağlanılabilir. Niche, doğru hedefe, doğru zamanda ulaşmanızı sağlar. Günde 1-2$ kazanan bir youtube kanal sahibi, Niche kelimeler ile beraber günlük kazancını 100-200$ ve daha fazla arttırabilir. Niche kelimeler bu yüzden herkes tarafından aranılan, herkes tarafından kullanılan kelimelerdir. İnternet sitelerinde, makale yazılarak, Youtube kanallarında, Niche kelime ile ilgili video bulunup kanala yüklenerek daha fazla kazanç sağlanılabilir. Bulunan bir niche kelime yalnızca youtube’da değil, internet sitesi sahipleri içinde yararlıdır. Örnek olarak niche kelimemiz tavuk olduğunda, tavuk.com alan adı boşsa, bu alan adını satın alıp, niche kelimemiz olan TAVUK ile ilgili makaleler yazılarak kazanç elde edebilirsiniz.

Doğru Niche Kelime Seçimi, Niche kelime analizi

Arkadaşlar, niche kelimenin ne olduğunu buraya kadar öğrendik. Bundan sonra ise, bu kelimeleri nasıl seçeceğimizi, doğru niche kelimeleri nasıl bulacağımızı öğreneceğiz. Niche Kelimeler, website sahipleri ve Youtube kanal sahipleri için önemli bir rol oynar. Eğer Niche kelimeleri doğru yerde, doğru şekilde kullanırsanız, kazancınızdaki artış meydana çıkacaktır. Niche doğrudan kazanç sağlamanızı sağlamaktadır.

Niche kelimeler, genellikle Google adwords, kelime analizi, keywords aracı ile bulunur. TBM oranı yüksek, arama hacmi yüksek, rekabet yüksek olan kelimeler ve rekabet düşük kelimeler seçilmelidir. Niche kelimeler ile beraber, tıklama başına alınan ücret artacak, 1 ayda kazandığınız ücreti 1 hafta içerisinde kazanabileceksiniz. Tabii ki doğru yerleşim stratejisini uygulayarak…

Niche kelimeleri, çok kazanmak adına kesinlikle heryerde kullanmak mantığı, sadece çok kazanmamızı sağlar. Ancak kazandığımız parayı birde Almamız var. Genel olarak, günde 1000$’a ulaşabilirsiniz. Ancak youtube ve adsense tarafından ban yersiniz. Bu yüzden, doğru niche kelimeleri seçerken, kelimenin TBM’sine dikkat etmelisiniz. TBM’si 100$ olan bir kelime zaten birçok kişi tarafından kullanılıyorduk, rekabet yüksektir. Bu yüzden nich kelime seçerken, TBM’sinin 1- 50$ arasında olması daha iyi olacaktır. Fazla risk almamalıyız ki, gerçekten kazanalım.

6 Adımda Youtube’da NİCHE Çalışmak ! Niche Kelimeler Nasıl yerleştirilir?

Youtube’da herkesin en büyük sorunlarından biri TBM oranlarının 0.02$ , 0.03$ civarlarında olması. Bu sorun adına Türkiye’de birçok kişi, Niche çalışmasına başvurur. Niche çalışması yaparak, TBM Arttırmayı amaçlar. Bunun yanı sıra, TBM arttırmak adına Niche çalışmanın nasıl yapılacağını bilmeyen kişi sayısı da oldukça çok,

1. Google Adwords’de aranma hacmi, Rekabet ve TBM oranlarına bakarak kelimeler seçin. Rekabet düşük, aranma hacmi yüksek, TBM yüksek kelimelere yönelin.

2. Seçeceğiniz kelime veya kelimeler adına, Youtube’da video araması yapın. Hangi videonun, hangi başlıklarla yayımlandığı konusunda bilgi sahibi olun.

3. Seçtiğiniz Niche kelime ile ilgili video bulun. Tavsiyem internetteki YOUTUBE haricindeki diğer sitelerden bulmanız. Youtube’da insanlar, çok fazla kaynağa bakmayı sever. Özellikle yabancı ülkede yaşayan kişiler.

4. Niche kelimenizle ilgili video bulduktan sonra, Başlık, Etiket ve Açıklama kısmını düzenlememiz gerekecek. Bunun için, Niche kelimemizle ilgili bir başlık buluyoruz. Tavsiyem, Google Translate aracılığıyla Niche kelimenin anlamına bakın ve başlık aratın. Bu şekilde Niche çalışmak sizin adınıza daha iyi olacaktır.

5. Etiket kısmına, Niche kelimemizi olduğu gibi yazıyor, ardından Niche kelimemizle ilgilli cümle, sözcükler bulup, bunu etikete yazıyoruz. Etiketler Niche çalışırken önemlidir. Reklamlarımızın çıkması adına yarar sağlayacaktır.

6. Açıklama kısmına, videoyu tasvir edecek açıklamalarda bulunun. Ardından, açıklama kısmına kısa veya uzun bir cümle yazdıktan sonra, Etiketlere eklediğimiz Niche kelime ve gruplarından, açıklama kısmına da ekliyoruz.

Niche Kelimeler Nasıl yerleştirilir?

Öncelikle, niche kelimeleri kitabın sonunda vereceğiz. Bu Niche kelimeleri doğru bir şekilde yerleştirdikten sonra, bu zamana kadar 1-2$ kazanan bir kişinin günlük kazancı tıklama sayısına bağlı olarak 50-100$ dahi olabilir. Niche kelimelerin önemini bu yüzden her yazımızda belirtiyoruz. Niche kelimeler, kazancımızı arttıracak en büyük etmenlerdendir.

* Niche kelimeler ile ilgili videolar bulunarak, kanallara atılmalı, ardından video başlığı ve video etiketleri Niche kelimeye uygun olarak yazılmalıdır. Örnek Niche kelimemiz : Araba ise, Video başlığı, araba bakın nasıl kaza yaptı? şeklinde olmalı. Yani başlıkta mutlaka niche kelimemize yer almalıdır. Bunu yaptıktan sonra, sıra etiketlere geldi. Etiketler de başlık kadar önemlidir. Başlığı yazdıktan sonra, etiketlere, öncelikle niche kelimeyi, ardından Niche kelimenin alt kategorilerini eklemeliyiz. Örnek : Araba kazası, uçan araba vs. şeklinde olmalıdır.

* Niche kelimeleri abartılı birşekilde yerleştirmemeli, 1 video içerisine maksimum 4-5 niche kelime yerleştirmeliyiz.

* Çoğu kişinin yaptığı bir taktik, Niche ile ilgili video bulamayınca, başka bir videonun etiketine Niche kelimeyi yerleştirip, böyle izleyiciye sunmak. Bu yöntemi çok sağlıklı bulmasam da, kazandıran yöntemlerden birisi de budur arkadaşlar.

* Niche kelime ilgili video bulunmadığı zaman, kendimiz özgün bir video oluşturabiliriz. En kötü, Movie Maker ile, 3-4 fotoğraf ve birazcık yazı, fon müziği ile, özgün video oluşturabilirsiniz. En azından Niche’ye gelen kullanıcı farklı bir video ile karşılaşmamış olur

Niche kelime bulmak için yöntem;

Hit konuları takip etmek için ilk etapda şu servislerden yararlanmamız gerekli.

• http://www.alexa.com/whatshot

• http://www.google.com/intl/en/press/zeitgeist2010/

• http://www.google.com/trends/

Kategorimiz belli ise hangi dillere göre arama yapılacaksa (dil bilgisi yoksa translate kullanılabilinir). Kelimeyi belirledikten sonra;

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal google kelime araçını kullanarak kelime rekabet düzeyi, hit oranı, tbm düzeylerine bakıyoruz.

Daha sonra rekabet düzeyi düşük – hit oranı orta – tbm kazançı güzel olan kelimeleri seçiyoruz.

Kelimemizi belirledikten sonra alt dallarını bulmak için ise yukarıda belirttiğim siteleri kullanarak o kelimede trend olan kelimeleri ek olarak seçiyoruz.
Kelime öneri araçları için ise aşağıda belirttiğim servislerden yararlanabilirsiniz;

• http://advertise.bingads.microsoft.com/e…telligence

• http://www.seoquake.com/

• http://www.keywordspy.com/trial.aspx

• http://seogadget.com/google-adwords-plugin-excel/

TWİTTER İLE, İZLENİM VE KAZANÇ ARTTIRMAK

Çoğu kişi twitter’ın nimetlerinden faydalanıyor arkadaşlar. Ancak bu yazımızda Twitter’ın faydalarından da bahsetmesek olmazdı sanırım. Twitter kazanç arttırmak için en iyi yollardan birisidir.

ASK.FM İLE İZLENİM VE KAZANÇ ARTTIRMAK

Ben bu siteden yalaşık 50-60$ kazandığımı hatırlarım. Bunu bu zamana kadar anlatmadım. Herkese ask.fm çoluk çocuk sitesi, ergen sitesi olarak gelebilir. Ancak ask.fm ile de para kazanmak mümkün. Nasıl olduğuna gelecek olursak, Tabii ki ask.fm’de de video paylaşımı yapabiliyorsunuz.
ADIM 1 : Ask.Fm sitesinden yaklaşık 10-20 adet üyelik açın. Üyelik açmak zaten kolay. E-mail onayı vs. yok. İsimlerin Kız olmasına dikkat edin. Genelde kızların paylaştıkları daha fazla ilgi görüyor.
ADIM 2 : Ask.Fm > AKIŞ > Tüm herkesin profiline youtube’da reklama açık bir videonuzu gönderin.

FACEBOOK İLE İZLENİM/KAZANÇ/HEDEF KİTLESİ ARTTIRMAK

Facebook, daha fazla geniş kitle demek arkadaşlar. Bana izlenim alamıyorum, kazanç sağlıyamıyorum diyen arkadaşlara, Yabancı bir sayfa satın alın, yabancı bir kanal açın diyorum. Çünkü gerçekten en etkili yöntemlerden birisidir. Yabancı içerikli bir kanal, Türkçe içeriğe göre kat kat daha fazla kazanç getiriyor. Bu yüzden yabancı bir kanal açıp, yabancı bir sayfa da videolarımızı yayınlamak, oldukça etkili olacaktır.

Yukarıda, kendi sayfamda bir video paylaşımı yapmışım. Youtube kanalımdaki bir videoyu sayfada paylaşarak, hedef kitleyi arttırmayı amaçlamış, benim paylaşmamdan sonra, 816 kişi daha bu videoyu paylaşmış. Bu da demek oluyor, 816 kişinin arkadaşlarıda bu videoyu izleyecek, benim reklamlarıma tıklama ihtimalleri artacak, İzlenim sayısına göre aldığım kazanç artacak ve kanalım, başka insanlar tarafından da hit alıcak. Böylece görüntüleme sayım da artmış olucak.Parası olan arkadaşların mutlaka kendilerine bir yabancı kanal ve yabancı bir sayfa temin etmelerini öneriyorum arkadaşlar. Bu yöntemle beraber ciddi derecede kazanç elde ediyorsunuz, Elde ettiğiniz kazançta büyük bir artış meydana geliyor.

SAHTE TELİF NEDİR? NELER YAPILMALIDIR?

Sahte telif herkesin başına gelir arkadaşlar. Bir videonun asıl sahibi olmadığı halde, bizim kanalımızı kapatan kişiler illaki karşımıza çıkmış veya başka yerlerden duymuşuzdur. Sahte telif, videonun asıl sahibi olmadığı halde, videonun asıl sahibi gibi kendini tanıtıp, videoların tüm haklarını kendinden barındırması ile ortaya çıkar.

Sahte telifler, genelde sahte firma isimleri tarafından gönderilir. Sahte teliflerde yapılması gerekilen en önemli eylem, Sahte telif geldiğinde İTİRAZ etmektir arkadaşlar. İTİRAZ et dedikten sonra, açıklama kısmına en detaylı bir şekilde, derdimizi anlatan bir yazı yazarak, karşı tarafa bildirimi göndermeliyiz. Gelen bildirim, SAHTE TELİF ile ilgili ise zaten karşı tarafın üstüne gidin. Yani sizi tehdit eder bir şekilde konuşabilir, Kanalını kapatırız vs. şeklinde. Karşı tarafın kanalını bulup, mesaj atın, telif bildirime itiraz edin. Şu aralar, Pana Film ve IGN Network şeklinde birçok kişiye TELİF Bildirimi gönderilip, kanallarını kapatıyorlar. Dizi ve Film yayınlayan arkadaşlar bu yüzden çoğu kez banlandı. IGN Network, bildirim gönderdiği zaman, sizde karşı tarafa bildirim gönderin.
Karşı tarafa bildirim gönderdiğiniz halde, karşı taraf bildirimini geri çekmiyorsa, bu sefer siz onun size yaptığını yapın. Yeni bir kanal açıp, size bildirim gönderen kişiye, telif gönderin

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın