A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise
YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise
YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise

YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise

YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise

Uzun yıllar önce Amerika’da tanıtılan bu muhteşem ürün, sağlıklı ve hafif olmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle yaşadığımız son dönemlerde dünyanın her yerinde obezite problemiyle karşı karşıya kalmaktayız. YogoCups sizi obezitelikten kurtarmakla beraber, sizlere sağlıklı yaşam sunmaktadır.

Amerikayı kasıp kavuran Frozen Yogurt şimdi YogoCups farkıyla Türkiye’de. YogoCups düşük kalorili bir ürün olmasının yanısıra, şeker hastalarının da yiyebileceği tatlı çeşididir. YogoCups çok az miktarda şeker ve yağsız light sütle harmanlanarak makine vasıtasıyla üretilir ve sizlerin damak tadınıza göre meyve, özel soslar ve çikolatalı çeşitleriyle sizlere sunulur.

Amerika’da ve Avrupa’da sağlığını ön planda tutanların tercihi nedeniyle dondurmanın yerini alan, hammaddesi süt ve yoğurt olan YogoCups özellikle süt içmek, yoğurt yemek istemeyen çocuklara karşı anne babaların en büyük yardımcısı olmaktadır.

YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise
YogoCups Frozen Yoğurt Bayilik & Franchise

YogoCups Frozen Yogurt, düşük şeker, yağ ve kalori oranları ile çağımızın beslenme beklentilerine uygun doğal bir besin maddesidir. Katılacak doğal tatlar sayesinde geniş kitlelerin damak tatlarına hitap etmektedir. Hazırlanması esnasında kullanılacak her türlü meyve özleri dışında, üzerine eklenecek, taze meyveler, kuruyemişler, bisküviler, şekerlemeler ve soslarla (topingler) ile zenginleştirilebilir. Frozen yoğurdumuzu karadut, şeftali, vişne, mandalina, nar, elma, ahududu, ananas, hindistan cevizi tatlarında servis edip, süslemek ve yine lezzet katmak için ahududu,kivi, çilek, karamel ve çikolata sosları mevcuttur.

YogoCups Frozen Yoğurt

YogoCups Frozen Yogurt, düşük şeker, yağ ve kalori oranları ile çağımızın beslenme beklentilerine uygun doğal bir besin maddesidir. Katılacak doğal tatlar sayesinde geniş kitlelerin damak tatlarına hitap etmektedir. Hazırlanması esnasında kullanılacak her türlü meyve özleri dışında, üzerine eklenecek, taze meyveler, kuruyemişler, bisküviler, şekerlemeler ve soslarla (topingler) ile zenginleştirilebilir. Frozen yoğurdumuzu karadut, şeftali, vişne, mandalina, nar, elma, ahududu, ananas, hindistan cevizi tatlarında servis edip, süslemek ve yine lezzet katmak için ahududu, çilek, karamel ve çikolata sosları mevcuttur.

Franchise

Neden Gıda Sektörüne Yatırım Yapmalısınız ?

Türkiye bugün gelişmekte olan ülke durumundan çıkmış gelişmiş ülke seviyesine ulaşmıştır,Türkiye tam da bu şartlarda ekonominin gidişatına paralel olarak bir çok yabancı yatırımcıyı bile kendine çeken bir ülke seviyesinde iken biz Türkiye vatandaşlarının yatırım yapması ve geleceğimize, çocuklarımıza iyi yaşam şartları sunabilmemiz gerekli olmuştur. Tam bu esnada sektörü araştırmamız ve bir çok ekonomistin de değindiği gibi, artık insanlar fizyolojik ihtiyaçlarını lüksleştirme eğilimindedir. Bu da Gıda sektörünün önemi ve sektör kollarının gelişimini etkilemektedir.

Gıda sektöründe sıradan besinler artık rekabetin dayanılmaz hale geldiği bir koludur.Bunun yerine yatırımcıların marjinal ve yeni çağa uygun kollara yatırım yapmaları daha cazip bir hale gelmiştir.Gıda sektörü yavaşlamayacak olması ile halen en gözde sektördür.Bugün dünyanın en büyük firmaları Gıda sektöründe kolları bulunmaktadır. Bzn Gıdabu düşünceyi benimsemiş ve ciddi yatırımlar ile sektöre farklı bir boyut getirmeyi amaç edinmiştir

Peki Neden YogoCups markası ile iş ortaklığı yapmalısınız ?

YogoCups gıda sektörüne farklı bir soluk getirerek, hem lezzetli hem de sağlıklı gıdayı müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Bzn Gıda’nın ciddi yatırımlar yaparak sektöre girmesi birçok yatırımcının ilgisini çekmiştir. Her güçteki yatırımcının ilgilenebileceği esnek bir marka olan YogoCups iş ortaklarını ayrı görmeyip kazan kazan politikasıyle her zaman kazandıracaktır.

Yaptığımız araştırmalarda Dondurma sektörünün Türkiye ‘de gelişmekte olduğunu gözlemlemiş bulunuyoruz, ABD’de kişi başı yıllık ortalama dondurma tüketimi 22 lt, Avrupa ‘da 18lt, Türkiye’ de 2002 yılında 2,5lt iken 2012 yılında yukarıya doğru hızlı bir ivmeyle 8lt ye kadar yükselmiştir üstelik dondurma çeşitlerinin azlığı ve kalitesizliğine rağmen. İşte YogoCups batılı ülkelerde olduğu gibi insanların dondurma kültürünü geliştirmek ve oldukça geniş ürün yelpazesi ile herkesimden müşteriye ulaşabileceğini göstermektir.

Yatırımcısına çok kısa bir sürede yatırımını geri kazandıracak ve kendisi ile büyütecek iş fikriyle güven vermektedir.

İletişim bilgileri

Web sitesi: www.yogocups.com

e-mail: info@yogocups.com

Telefon: 0 (312) 441 71 07

GSM: 0 (533) 136 82 29

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın