A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik
Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik
Yetenek Merkezi Anaokulları

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik

Kabiliyet Merkezi Anaokulları Türkiye genelinde bayilikler veriyor. Kabiliyet Merkezi Anaokulları “Yarınlar evlatlarımızın, bu fırsat sizin…” sloganıyla Türkiye’de il ve ilçelerde bayilik vermeye başlıyor. Evlatların öğrenmesinin en yoğun olduğu, temel alışkanlıkların kazanmış olduğu ve yeteneklerinin süratli bir şekilde gelişip biçimlendiği dönem okul öncesi dönemleridir.

BİZ KİMİZ

1997 yılından itibaren eğitim ve öğretim alanında hizmet veren kuruluşumuz, globalleşen dünyada her kişinin kendi yeteneklerinin ön plana çıkarılması gerekliliği ve erken eğitimin bireyler üstündeki pozitif sonuçlarının toplumları daha ileri seviyelere götürmesindeki en mühim etkenlerden biri olması gerçeğiyle devletimizde bir ilk olan YETENEK MERKEZİ ANAOKULLARI’nı kurdu.

YETENEK MERKEZİ Anaokulları’nda tamamen mevzusunun uzmanı olan eğitimciler tarafınca hazırlanmış okul öncesi programları, hususi yöntemler eşliğinde verilmektedir. Bu programlar ile çocuklarımız ‘HER ÇOCUK DOĞUŞTAN YETENEKLİDİR’ savını destekleyici bir eğitim almakta ve kabiliyetleri doğrultusunda kişisel gelişimlerini destekleyici aktiviteler uygulanmaktadır.

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik
Kabiliyet Merkezi Anaokulları

VARLIK AMACIMIZ

 1. Velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakacakları eğitim kurumlarımızda, kabiliyetlerini geliştirerek öğrenme sürecinden keyif alan, kendine güvenen, mutlu bireyler yetiştirmeyi, devamlı dönemin yeniliklerini takip edip tatbik eden, öğrenen ve öğreten kurumlar olmayı amaçlamaktayız.
 2. Evlatların sevmiş olarak geldiği ve keyifle öğrenerek vakit geçirdiği, gelişimsel ve bireysel gereksinimlerine cevap bulabildiği, yaratıcı ve emsalsiz deneyimlerle fark yaratan, evlatların analitik ve sorgulayıcı düşünme güçlerini destekleyici, evlatların tüketmekten fazlaca üretmenin keyfine varabildiği kurumlarımızda özgüveni yüksek YETENEKLİ bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız.

TEMEL İLKELERİMİZ

 1. Programlarımız evlatların kabiliyetlerine, gereksinimlerine ve bireysel farklılıklarına uygundur.
 2. Programlarımız evlatların motor, toplumsal ve duygusal, dil ve bilişsel gelişimini destek sunar, özbakım becerileri kazandırarak onları ilkokula hazırlar.
 3. Kurumlarımızda evlatların gereksinimlerini karşılamak amacıyla demokratik eğitim anlayışına uygun öğrenme ortamları hazırlanmış olur.
 4. Etkinlikler düzenlenirken evlatların ilgi ve gereksinimlerinin yanı sıra çevrenin ve okulun olanakları da göz önünde bulundurulur.
 5. Eğitim süresince evlatların bildiklerinden başlanır ve deneyerek öğrenmesine olanak tanınır.
 6. Evlatların ilk olarak Türkçe’yi doğru ve güzel konuşmalarına ehemmiyet verilir.
 7. Evlatların kendilerini ifade edebileceği şekilde İngilizce öğrenimi yapılır.
 8. Evlatların sevgi, saygı, iş birliği, mesuliyet, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma benzer biçimde duygu ve davranışları geliştirilir.
 9. Çocuğun kendine saygı ve itimat duyması sağlanır.
 10. Tüm etkinlikler oyun temelli düzenlenir.
 11. Evlatların kişiliğini zedeleyici şekilde davranılmaz, baskı ve kısıtlamalara yer verilmez.
 12. Evlatların bağımsız davranışlar geliştirmeleri desteklenir.
 13. Evlatların kendilerinin ve başkalarının duygularını fark etmesi desteklenir.
 14. Evlatların hayal güçleri, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerileri, yazışma kurma ve duygularını anlatabilme davranışları geliştirilir.
 15. Eğitim süreci ile rehberlik hizmeti bütünleştirilir.
 16. Çocuğun yeteneksel gelişimi tertipli olarak değerlendirilir.

Bu sebepten dolayı,

 • “daha başarı göstermiş bir okul yaşamı için…”
 • “iletişimi güçlü çocuklar için…”
 • “kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilebilen nesiller için…”

YETENEK MERKEZİ ANAOKULLARI ailesinin kapısı eğitim gönüllülerine sonuna kadar açılmıştır.
En kısa zamanda zincir anaokulları içinde hatırı sayılır bir yere ulaşacak olan YETENEK MERKEZİ ANAOKULLARI, bayilik için adaylara fazlaca uygun fırsatlar sunmaktadır.

Her il ve ilçede yalnız 1 bayi anaokulu ile yoluna devam edecek olan YETENEK MERKEZİ ANAOKULLARI, ilk 3 bayi adayından bayilik bedelinin yalnız %20 sini talep etmektedir.

Siz de biz benzer biçimde “her çocuk doğuştan yeteneklidir” sloganına inanıyor ve çarpıcı söz doğrultusunda hazırlanmış olan eğitim programını uygulayacağınız bir okul öncesi eğitim kurumu açmak istiyorsanız;

İletişim
Suadiye Mah. Bağdat Cad. Yazanlar Sk. No: 17 Petek Apt. D: 1
Suadiye – Kadıköy / İSTANBUL
+90 537 658 18 77
info@yetenekmerkezianaokulu.com

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

İlk Yorum

 1. Avatar of Admin

  dersbizde.com ile anlamadığınız konu kalmasın.

Bir cevap yazın