A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Hibe & Destek Fonları / Yeni İş Kurmak için Devlet Desteği Nasıl Alınır
Yeni İş Kurmak için Devlet Desteği Nasıl Alınır
Yeni Bir İş Kurmak

Yeni İş Kurmak için Devlet Desteği Nasıl Alınır

Yeni İş Kurmak için Devlet Desteği Nasıl Alınır

Devlet destekli hibe kredi bir çok alanda yatırım yapmak isteyenlere sunulan bir hizmettir. Bu kredi ürünü devlet tarafından vatandaşlara sunulmaktadır. Bu kredi ürününden nasıl yararlanabileceğinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Devlet destekli hibe kredi nasıl alınır?

Devlet destekli hibe kredi almak için öncelikle bir işinizin olması gerek veya kurmayı planladığınız bir işletme projenizin olması gerekmektedir. Ülkemizde girişimciliği artırmak için verilen bu destekten binlerce kişi yararlanarak kendi işlerinin sahibi olmayı başardılar. Sizlerde girişimcilik hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız hibe kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Devlet hibe kredilerinin Kosgeb aracılığı ile vermektedir. Kosgeb kuruluşu hibe kredisi alarak girişimcilik yapmak isteyenlere ve hali hazırda işletmesi olan ancak işletmesine yatırım yapmak isteyenlere hibe kredi desteği vermektedir. Sizlerde devlet destekli hibe kredisi almak istiyorsanız Kosgeb ile görüşerek hibe kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeni İş Kurmak için Devlet Desteği Nasıl Alınır
yeni bir iş kurmak için devlet desteği

Hibe kredisi başvurusunda bulunmak için öncelikle bir işletmenizin veya bir işletme projenizin olması gerekmektedir. Bu projeler ile kuruluşa başvuruda bulunduğunuzda başvurunuz Kosgeb yetkilileri tarafından incelenir ve hibe kredinin verilip verilmeyeceğine karar verilir.

Hibe kredileri de kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Geri ödemesiz, geri ödemeli veya yarı geri ödemeleri hibe kredi türleri bulunmaktadır. Sizin projenize göre de bu hibe kredi çeşitleri tanımlanmaktadır. Sizlerde Kosgeb ile görüşerek devletin destek verdiği hibe kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın