A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Yeni İş Fikirleri
Yeni İş Fikirleri
yeni bir iş kurmak için devlet desteği

Yeni İş Fikirleri

Yeni İş Fikirleri

Bu yazımızda sitemizdeki kategorilerden de biri olan yeni iş fikirleri konu ediniyoruz. Yeni iş fikirleri girişimci yönü olan insanlar tarafından ortaya atılan sektörlerden olduğundan sizlerde yenilikçi iş fikirleri oluşturabilir. Hen kendiniz hemde çevrenizdeki insanlara örnek olabilirsiniz.

Yeni iş fikirleri ihtiyacınız mı var? Evet bu orunun yanıtını çok aramış olabilirsiniz, bir çok kişi yeni iş fikilerine ihtiyaç duymaktadır. Sebebi ise yeniliklerin olmasını amaçlamaktan geçmektedir. Dünyada bir çok iş dalı mevcut ama bazılarıma göre yapabileceğimiz işe göre değişmektedir. Ülkemizde bazı sorunlar nedeni ile işlerinden yarılan. iş yerini bırakan ve işlerinden çıkartılanlar mevcuttur.

Yeni iş fikileri olarak pek çok iş yapanlar vardır bunlardan biride benim afiilate yani satış ortaklığı yapmaktayım, ticaretle uğraşmaktayım, ayrıca esnaf olarak bir işe sahibim bu duruma gelmek kolay olmuyor ama sizlere tavsiyem bu durumu göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.

Herkes bir arayış peşinde yapmanız gereken kendinizi sınava tabii tutmanız olacaktır beceriniz, zaman, çalışma saatleri, dinlenme saatleri, ailenize ayıracağınız vakit gibi sınava tabi tutmanız gerekmektedir. Küçük bir işletmeye sahip olacağım diyorsanzı sermaye ihtiyaç duyacaksınız eğer yok ise iş yeri açmak zordur ama bununda bir çaresi vardır mutlaka.

Ben bir çok işte aynı anta çalışabilen biriyim ama sizlere tavsiyem borcunuz çok ise zorunlu hale geliyor diyebilirim. Sizlere tavsiyem ailenize de zaman ayırmanız olacak. Eğer ben işyeri açmak istiyorum diorsanzı sermayesiz olmaz onunda kolayı hibe kredi almak olacaktır yeni bir iş yeri açmak istiyorum diyorsanız size vereceğim web adresinden tüm gerekli bilgilerin dökümanını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın