A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Vendoline Otomat Makineları ile Kazanç
Vendoline Otomat Makineları ile Kazanç

Vendoline Otomat Makineları ile Kazanç

 

Vendoline Otomat Makineları ile Kazanç

Gelişmekte olan Türkiye pazarında, ‘18 Yıldır’ Otomat sektöründe, otomatla ilgili her tür projenin geliştirilmesinde, hayata geçirilmesinde görev aldık,almaya da devam ediyoruz.Özellikle Otomat İşletmeciliğini, Sıcak ve Snack otomatları ile kesintisiz servis anlayışı ile 18 yıldır sürdürüyoruz…

Tecrübemize, yeni tecrübeler katarak, öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken, ‘Müşteri Beklentisini ‘ doğru anlama ve bu beklentiyi içimizdeki farklılık ve yenilik duygusu ile birleştirerek, sinerji yaratmak bizim temel iş anlayışımızdır…

Neden Vendoline ile Çalışmalıyım?

Otomat İşletmeciliğinde 18. Yıl
En Ekonomik Fiyat
Son Model, Yeni Otomatlar
Güçlü Teknik Ekip
7/24 Servis
Sıcak İçecek ve Snack Otomatlarında Bol Ürün Çeşitliliği

Vendoline Otomat Makineları ile Kazanç
vending otomat makinaları

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmamız…

Seçkin markalarla birlikte sunduğumuz Otomat Hizmetimiz,hijyen, lezzet,teknik servis, bakım ve lojistik konularının eksiksiz olarak birleşimidir.

Her Alanda Otomatlar… Her Alanda Vendoline…

En kalabalık ofislerden, okullara, üniversitelere, hastanelere, alıveriş merkezlerine dek her ortamda Sıcak İçecek ve Snack Otomatları ile çeşitli kahve, çay ihtiyacınızı, istediğiniz an soğuk içecek ve atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerini, 7/24 saat otomatlar sayesinde size sunuyoruz…

Kurum Kültürünü Geleceğe Taşımak…

Misyonumuzda sürekli iyi yönetim ilkeleri ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde ‘Müşteri Mutluluğundan‘ asla ödün vermeden, ekip ruhunu güçlü tutarak, otomat sektöründe gelinebilecek en üst seviyelere gelerek, başarımızı geleceğe taşımak….

Ödeme Sistemleri
Otomat Keyfinin Kapılarını Açacak Sistemler…
İkram Modeli

Personel ve konuklarınızın otomatlardan hiçbir sınırlama olmaksızın yararlanmasını istiyorsanız İkram Modeli tam size göre. Otomatın içinde ki digital sayaç, düğmeye her basıldığında 1 kontör atar. Periyodik aralarla sayacın okunması bardak başı tüketiminizin kontrolünü sağlar.

Bozuk Para

Ülkemizde kullanılan metal paralar ile uyumlu bir sisteme sahip olan Metal Para Okuyucu son derece güvenilir bir seçenek. Para üstü verme özelliğine sahip.

COGES Elektronik Kart veya Anahtar Sistemi

Kalabalık işyerlerinde uyguladığımız Elektronik Kart veya Anahtar Sistemi, kontörlü sistemdir.Elektronik hafızası sayesinde her kullanışta, alınan içeceğin ücretini ya da birim değerini kontörden düşürür ve kaç kontör kaldığını otomatın ekranında gösterir.

Kredi Kartı

Tüm banka kartları ile çalışan Paypass özellikli kartlarla da uyumlu kredi kartı okuyucusunu, Otomat üzerine monte ederek GSM sayesinde online alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyetindeki, Yüksek Standartlarımız Belgelendi.
Otomat Sektörünün gerekliliği olan ‘Kusursuz Organizasyon’ , ‘Müşteri Memnuniyeti’ ve ‘Yasal Gerekliliklere’ uymak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.
Hedefe ulaşmak için disiplin ve takım ruhunun önemini bilmek.
Operasyonel yeniliklere, uyum sağlayarak, planlı ve devamlılık arz eden bir kalite anlayışının sürdürülebilirliğini sağlamak.
Kalitenin sadece sürdürülebilirliği bizim için yeterli olmadığı gibi, daha iyisinin nasıl yapılacağı konusunda eğitim almak.
Ekibi geliştirmek, teknolojileri takip etmek, kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemlerinin, sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek.
Gıda güvenliğinden ödün vermeden, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamak ve ürün çeşitliliğimizi geliştirmek.
İç ve dış piyasa dinamiklerini takip ederek, çağa yakışır çözümler üretmek.
Çözüm üretirken; katılımcı, esnek, tutarlı, müşteri memnuniyeti odaklı, topluma duyarlı olmak.
Kalite seviyemizi mümkün olan en üst düzeye taşımak.
ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000 : 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Servislerimiz

Eğitimli teknik servis kadromuz ve pazarlama ekibimizle proje bazlı çalışarak ofisler, fabrikalar, üniversiteler, hastaneler, alışveriş merkezleri için özel otomat projeleri geliştiriyoruz. Sıcak içecek, soğuk içecek, snack atıştırmalık ürünleri en lezzetli biçimde, en sağlıklı koşullarda sunarak en kolay, en kullanışlı çözümü üretiyoruz.

Gezici teknik ekiplerimiz otomatların hammadde dolumu ve teknik desteği için resmi tatiller de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizde.
Otomatların tüm yedek parça desteğinden ve montajından biz sorumluyuz.
Personel sayınız ve tüketim alışkanlıklarınız incelenerek hangi tip otomatın size daha uygun olduğuna beraber karar veriyoruz.
İşletim sistemi otomat modeline ve sizin talebinize bağlı olarak birlikte kararlaştırıyoruz.
Snack otomatlarında çok çeşitli markaların ve ürünlerin lojistik desteğini sağlamaktayız. İstediğiniz ürünleri listeden seçebiliyorsunuz ve makineniz sizin tercihinize göre hazırlanıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Fatih İş Merkezi No:4/2 34394

Mecidiyeköy – İstanbul / Türkiye
info@vendoline.com
(0212) 275 06 16

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın