A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği
Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği
ücretsiz çiğköfte bayiliği

Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği

Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği

Çiğ köfte bayiliği almak istiyorum diyorsanız, ülke genelinde faaliyet göstermekte olan 10 larca firma ile görüşerek bayilik alabilirsiniz.  Çiğköfte bayiliği, işyerini açacağınız yere ve konsepte göre kar oranında farklılıklar göstermektedir. Ancak iyi hizmet veren ve müşterisi çok olan bir çiğ köfteci aylık ortalama 10.000 TL. civarında ciro yapmaktadır.

Komagene

Türkiye’nin en büyük 100 franchise firmaları arasında sektöründe 1. sırada bulunan 809 bayisiyle en çok pazar ağına sahip Komagene çiğ köfte ile yüksek karlı olan bu işten çok para kazanmak isteyen girişimciler markanın istediği bayilik şartlarını yerine getirmeleri durumunda şube ve karavan konsepti bulunan firma ile anlaşarak 20 bin lira sermaye ile kendi işini kurabilir kendi işlerinin patronu olabilirler. Sektöründe Bir dünya markası olan Komagene; Bayilik giriş bedeli ve royalty bedeli talep etmemektedir. Komagene Konseptini oluşturmak için ortalama 20.000 tl ile 30.000 tl arasında yatırım bütçesi gerekmektedir. Genel itibari ile aday kendisi yapıyor ancak AVM ile irtibat kurmada Komagene yardımcı oluyor.  Lokasyona göre değişkenlik göstermekle birlikte haftada 2 veya 3 kez kendi araçları ile gönderiyorlar. Komagene çiğ köfte bayiliği için 3 adet konsept mevcut : Bayi Konsepti – Avm Konsepti ve Karavan Konsepti www.komagene.com.tr adresinden bayilik için başvuru formu doldurabilirsiniz.

Firmanın bayililk için iletişim telefonu ile 0216 367 97 00 yetkilerle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği
ücretsiz çiğköfte bayiliği

Adıyaman çiğ köfte

Ömer Aybak’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Türkiye geneli fiyat politikası sabittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. Açılışınızda kullanmak üzere, ürün teminatı yapılmaktadır.

Adıyaman Çiğköftecisi İletişim :  Merkez / Fabrika : Karayolları Mah .567 Sokak No.18/20 G.O.Paşa –İST Tel: 0212 -650 59 02 /538 38 02 Web: www.adiyamancigkoftecisi.com

Kral çiğ köfte

Kral Çiğ Köfte Bayilik başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye KRAL ÇİĞKÖFTE Tabelası dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 KİLO çiğköfte ve 2000 ADET El broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bayilerimiz ve KRAL ÇİĞKÖFTE

Bayiliği Düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için
önerilerine en samimi şekilde değer verilecektir.  Kralcigkofte iletişim bilgileri  Telefon :+90 (532) 175 7
937 Telefon 2 :+90 (212) 667 3 241 numaralı telefonlardan bayilik için yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Hacıalioğlu

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği almak için çeşitli seçenekleriniz mevcuttur. Firma tarafından değişik konseptler içerisinde bayilik paketleri hazırlanmıştır. Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği alarak kendi bölgenizde alt bayilikler verebilir, kurumsal marketlere vakumlu ürünlerimizi değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza geçmektedir. Dilerseniz nakit dilerseniz yerine ürün alabilirsiniz.
Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği paketini  nakit olarak 5.990 tl’ye ya da kredi kartına 9 taksitle 6.900 tl’ye alabilirsiniz.

Hacıali oğlu bayileri son sürat artıyor 400 bayi sayısını geçen Hacıalioğlu çiğ köfte ailesine sizde katılmak istiyorsanız bayilik iletişim bilgileri Hacıalioğlu çiğ köfte  0212 515 9 444 telefon numarasından da ulaşabilir ayrıca info@hacialioglucigkofte.com adresine mail geçebilirsiniz.

O ses çiğ köfte

O ses Çiğ köfte ile düşük yatırım maliyeti il iş kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yüksek karlı bir iş yapmayı düşünen girişimciler O ses çiğ köfte ile kendi iş yerlerini sadece 15 bin liraya kurabilirler. 15 bin lira ile açılacak olan Çiğ köfteci dükkanı için ayrıca firma marul, lavaş, acı sosları da kendi fabrika ürünlerini de günlük olarka bayiliklerine ulaştırıyor. Ücretsiz bayilik veren Oses firması ile sadece işyeri kuruluş için giderleri karşılayarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.Markalaşma sürecine oldukça önem veren Oses çiğ köfte ile sizde firmanın güvencesi altında yüksek karlı bir işyerine sahip olabilirsiniz.

Bunun için firmaya ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri ise şöyle; 444 50 02 numaralı hattan ulaşabilir www.osescigkofte.com adresinden bütün detayları öğrenebilirsiniz. Diğer bayilik iletişim bilgiler ; Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL T : 444 50 02 F : 0 212 419 02 99 E : info@osescigkofte.com

MMB Çiğ Köfte

Kastomunu da faaliyet gösteren ve ülke geneline yayılmak daha çok müşteriye ulaşmak isteyen MMB çiğ köfteden bayilik alan Kazanıyor. MMB çiğ köfte verdiği ücretsiz çiğ köfte bayiliğinin yanında girişimcilere isim hakkı bedeli, Reklam katkı payı, Hizmet bedeli, kargo bedeli talebinde bulunmuyor. Kendi işini kurmak isteyen ve sermayesi iş kurmayı düşünler sektöründe hızla büyüyen bu firma ile anlaşarak sizde düşük yatırım maliyet ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Bunun için firmanın yetkilileriyle görüşerek diğer ayrıntıları öğrenebilirsiniz. MMB Çiğ köfte bayilik iletişim bilgileri 0366 222 24 37 ve 0 532 457 83 81 numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Battalbey çiğ köfte

Battalbey çiğ köftecisi 5 bin liraya çiğ köfte bayiliği veriyor. Bir 5 binliği olan ve bu parasını değerlendirmek isteyen kişiler Battalbey çiğ köftecisi ile anlaşarak kendi işini kurabilirler. % 100 kar marjı getiren ve bayilik başvurusunda bulunanlara isim hakkı bedeli, reklam ve katkı payı, ve ek ücret talebinde bulunmadan ücretsiz bayilikler vererek kendi işinin patronu olmak isteyenlere iş kapısı aralıyor. Bol kazançlı işinize adımınızı atarken her zaman yanınızda olacak olan Battalbey açılacak dükkan için tüm destekleri seferber ediyor. Sizin ise suya sabuna dokunmadan anahtar teslim dükkanı vererek kendi işini kurmak isteyenlere 5 bin lira karşılığında işyeri kuruluş bedelini karşılamak kalıyor.

Firma ile bayilik görüşmesi için vereceğimiz iletişim bilgilerinden yetkililer ile görüşebilir başvuru formunu internet sitesi www.battalbey.com.tr üzerinden doldurabilirsiniz.  Tel : 0555 324 84 23 E­posta : info@battalbey.com.tr

Doping çiğ köfte

Ana bayilik, distribitörlük ve yurtdışı franchise başvuruları için basvuru linkine tıklayarak bayilik başvurusunda
bulunabilirsiniz.Marka isim hakkı bedeli ve reklam ve katkı payı istemeyen ücretsiz bayilik veren Doping çiğ köfte dükkanı açmak düşük maliyetler ile mümkün. Bayilerine gerekli tüm desteği veren firma açılacak dükkanı istenildiği konsepte uygun dekore ederek bayilerine anahtar teslim etmektedir.

Bayilik iletişim bilgileri;

Telefon: 0212 475 5 476 ve 0551 4422 25 46  Email: info@dopingcigkofte.comWeb:www.dopingcigkofte.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın