A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Torku Döner Bayilik
Torku Döner Bayilik
torku döner bayilik şartları

Torku Döner Bayilik

Torku Döner Bayilik

Torku Ekrem Coşkun Dönerin in her şubesinde kullanılan marinasyonu Torku Ekrem Coşkun Dönere özgü olan yaprak döner ve iskenderimizin etleri markamızın ve gücümüzün mimarı ve vazgeçilemez çözüm ortağımız dünyanın en büyük et ve süt entegre tesisi Torku Panagro Et ve Süt Entegre Tesisleri ile birlikte yol alıyor olup, başlıca hedefimizin tüm Türkiye’ye Lezzetli ve Kaliteli gerçek döner keyfini en uygun fiyata ulaştırmayı hedefliyor olmamız.

Konya Şeker’in markası olan Torku bayiliği nasıl alınır, Torku bayilik veriyor mu sorularının cevabını merak ediyorsanız, bu yazı sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Akşemsettin Mh. Horasan Sk. 8/A SELÇUKLU / KONYA+90 332 247 22 22info@ekremcoskun.com.tr

Torku firması Hakkında

Konya’da organik ve doğal yollarla üretim ilkesiyle yola çıkmış olan Torku markası kısa sürede hem kalitesi hem lezzeti hem de doğallığıyla gönülleri fethetmeyi başardı. Yazılı ve görsel basında da karşımıza çıkmaya başlayan Torku, artık herkes tarafından tanınmış bir şeker ve süt ürünleri markası oldu.

Konya Şeker’in bünyesinde çalışan 900 bin çiftçinin emeği, tamamen yerli bir firma olan Torku markası adıyla sizin sofralarınıza kadar ulaştırılıyor. Tohumdan gübreye kadar başka hiçbir firmayla çalışmadan tamamen kendi üretimini sunuyor.

Torku Döner Bayilik
torku döner bayilik şartları

İsmini Divan-ı Lügat’ı Türk’ten alan Torku, ipeksi, ipek gibi sağlam anlamına geliyor. Konya Şeker’in piyasayı 2004 yılında ilk olarak çikolata üretimiyle sunduğu bu marka, günden günde büyüyerek, şekerlemeden unlu mamüllere, süt ürünlerine ve hatta et ürünlerine kadar ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Torku markasının kalitesi ve lezzeti daha en başından GDO’suz şeker pancarı üretimiyle başlıyor. Bu üretim yüksek teknolojiyle donatılmış fabrikalarda işlenen ürünlerle son bulunuyor. Bu fabrikalardan biraz bahsedecek olursak, tıpkı bir ameliyathane ortamını andıran özel filtre sistemleri sayesinde dışarıdan herhangi bir etkiye maruz kalmayan, içeri giriş çıkışlarda yüksek hijyenik protokollerin uygulandığı, yüksek korumalı bir ortam görüyoruz. Ayrıca bu fabrikalarda ilk defa el değmeden beyaz peynir üretimi de yapıldı.

Kısaca Torku üretimden, paketlemeye her türlü alanda ailecek güvenebileceğiniz ve çocuklarınıza da güvenle yedirebileceğiniz ürünler sunuyor.

Torku Bayiliği nasıl alınır?

Torku şeker Süt ürünleri için bayilikler veriyor. Bu bayilikler için bir kaç teml şart dışında pek de birşeye gerek yok. Yatırımalanınızı bu yönde düşünüyorsanız, epey kar etmeniz mümkün. Torku’nun kendi internet sitesinde bayilik başvurusu yapılabilir. Bu başvuruda Torku, bayilerinden şu bilgileri talep ediyor.

-Firmanın, sahibinin ve tüm ortakların isimleri

-Tüm iletişim bilgileri

-Şirketinizin kurulduğu tarih

-Vergi numarası

-Satış yapmak istediğiniz alan

-Herhangi bir şube var ise adresi

-Bayilik açmayı düşündüğünüz mağazanın metrekaresi ve diğer bilgileri

Torku Ürünleri Bayilik bilgileri
Üretici Firma : Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Aş.
Çumra Şeker Entegre Tesisleri
Adres : 42500 , Çumra / KONYA
Telefon : +90 (332) 221 73 00
Fax : +90 (332) 221 73 04
E-mail : cumraseker@konyaseker.com.tr

Torku Bayilik iletişim bilgileri
Genel Dağıtım Adres : Hocapaşa Mahallesi, Ankara Caddesi, No:48 Mustafa Rüştü Argıt İş Hanı
Kat: 1-2-3-4-5, Sirkeci, Fatih, 34112/İstanbul
Telefon : +90 (212) 577 66 99
Fax : +90 (212) 577 66 96
E-mail : panek@panek.com.tr

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın