A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Toptan Milyoncu Malzemeleri
Toptan Milyoncu Malzemeleri

Toptan Milyoncu Malzemeleri

Toptan Milyoncu Malzemeleri

Toptan milyoncu malzemeleri mi almak istiyorsunuz. Ilk olarak İSTOÇ (İstanbul Toptancılar Çarşısı) ürün ve araç-gereç araştırmak için en uygun yer istoç tur. Zira bir oldukça ürünü aynı yerde ve uygun fiyatla bulabileceğiniz istoç u ne olursa olsun ziyaret etmelisiniz. Bir milyoncu dükkanı açarken maliyet analizini oldukça iyi yapmalı ve satacağınız ürünleri oldukça dikkatli seçmelisiniz.

Bu sebeple züccaciye envanteri, aylık kira ve durağan(durgun) eşyalar süratli bir halde maliyetleri arttıracaktır. Başlangıç harcamalarında önlemli davranmalısınız. Bununla beraber işletmeniz için kira bedeli düşük bir yer bulursanız ve ufak bir envanterle başlarsanız züccaciye dükkanınızı düşük bir sermayeyle de açabilirsiniz.

Bir Milyoncu Maliyeti

Daha ilkin de belirttiğimiz suretiyle maliyeti etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunların başlangıcında dükkanınızın büyüklüğü ve lokasyonu ile dükkanınızda satışını yapacağınız ürün çeşidi gelmektedir. Bunlara bağlı olarak lüzumlu maliyet 15 bin – 60 bin içinde değişkenlik gösterecektir. Açmak istediğiniz züccaciye dükkanı hakkında bizimle yazımıza yorum bırakırsanız sizin için sıhhatli bir maliyet analizi yapabiliriz.

İSTOÇ Tecim Merkezi, Eminönü bölgesindeki Tahtakale, Kantarcılar, Mercan, Yeşildirek, Küçükpazar, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu ve Beyazıt’taki çeşitli mesleklere haiz toptancı esnafın bir araya gelmiş olarak kurduğu bir kooperatiftir. Toptancı Esnafının Eminönü yarımadasındaki zor şartlarda emek vermesi, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara haiz işyerleri, dar sokaklar, ham maliye, nakliye ve benzeri problemler sebebi ile çağdaş emek verme ortamlarına yönelik yeşil alanları bolca, oldukça kattan oluşan işyerlerinden kurtulup, müstakil işyerlerine kavuşmak amacı ile kurulmuştur.

Toptan Milyoncu Malzemeleri
istoç

1979 senesinde 52 kurucu üye tarafınca kuruluşu meydana getirilen İSTOÇ Yapı Kooperatifi’nde bugün hırdavat, lüks hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, besin, yazıhane ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, züccaciye, medikal, promosyon ürünleri, av malzemeleri ve 2. el otomobil olmak suretiyle ortalama 35 meslek grubu yer verilmiştir.

1984 senesinde arazisine kavuşan İSTOÇ, Mahmutbey’de TEM Otoyolu’na 2 kilometre cepheli olmak suretiyle, 1 milyon 100 bin metrekare alanda kurulmuştur. Konum olarak ise Mustafa Kemal Atatürk Havaalanı’na 11 kilometre uzaklıkta, Fatih Sultan Mehmet Boğaz Köprüsü’nün Bakırköy-Sefaköy ayrımının kesiştiği ve TEM Otoyolu Edirne otobanı gişelerine 1 kilometre uzaklıktadır. Esenler – Başakşehir Metro hattı İSTOÇ İstasyonu ile 2013 yılı Haziran ayından itibaren hizmet vermeye adım atmıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSTOÇ YAPI KOOPERATİFİ
Adres : İstoç Yönetim Binası
İstoç Tecim Merkezi Bağcılar / İstanbul 34217
Tel : 0(212) 659 45 00 (Yönetim)
Fax : 0(212) 659 39 05

E-Mail
Yönetim: yonetim@istoc.com.tr
Halkla İlişkiler: halklailiskiler@istoc.com.tr
İnsan Kaynakları: insankaynaklari@istoc.com.tr
Muhasebe: muhasebe@istoc.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın