A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Tesbihane Bayilik
Tesbihane Bayilik

Tesbihane Bayilik

Tesbihane Bayilik

İstanbul’da bulunan markanın hedefi ilk olarak tüm Türkiye’de mağazalaşmak, sonrasında da dünyaya açılmak. Tesbihane, orijinal tesbihler, gümüş bay & kadın takıları, bini aşkın çeşitliliği ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. 2010 senesinde sektöre adım atan markanın kurucu ortaklarından Veysel Çimenci, bugün gelinen noktada tarih ve kültürümüzle bütünleşen ürünleri 2015 senesinde tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırmanın en büyük hedefleri bulunduğunu dile getirirken, Tesbihane franchise için aldıkları oldukça ciddi taleplerin bulunduğunu sözlerine ekledi.

Bilhassa otantik ürün grubu Ortadoğulu girişimciler tarafınca beğeni toplayan Tesbihane’nin ilk yurt dışı hedefi bu bölge olacak.

Marka, bilinirliği arttırmak ve her insanın her şehirden rahatça ulaşabileceği merkezler oluşturmak amacıyla önümüzdeki 5 yıl içinde, belirlenmiş olan 33;ilde AVM’ler içinde standlar açmayı hedeflemektir. Tesbihane’nin, Türkiye çapında 81 ilde, web üstünden satış yapmış olduğu müşterisi bulunuyor. Web üstünden yapmış olduğu reklamlar ile haftalık 10.000.000 kişiye kadar ulaşan Tesbihane’ nin ürünleri tüm Türkiye’de ilgi görmekte ve gümüş mağazalarında perakende olarak satılmaktadır. Tesbihane bayiliğini vereceği girişimcilere web üstünden yapmış olduğu reklamlarla satın alan kitlesini yönlendirecek.

TESBİHANE 2011 senesinde kurulmuş İstanbul-Çemberlitaş merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru tesbihler, hususi tasarım gümüş adam yüzükleri ve takı çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

En mühim özelliği güvene dayalı emek verme düsturunu benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile beraber kullanıcılara gönderilmektedir.Tüm ürünlerimiz müşterilerimizin daha azca maliyet ödemeleri açısından “Kargo Parasız” olarak gönderilir.

TESBİHANE için öncelikli olan satın alan memnuniyetidir. Bu yüzden bizlerden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.

Hafta içi 08:30 – 20:30 – Cumartesi 08:30 – 18:30 emek verme saatlerinde güler yüzlü satın alan temsilcilerimiz her türlü sorunuza yanıt vermek suretiyle telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kurulduğu yıldan beri müşterileri ile beraber adeta bir aile ortamı kuran firmamız, yurtiçi ve yurtdışında da çeşitli çalışmalarına devam ediyor. ABD satışlarımız için www.tesbihane.us, Birleşik Arap Emirlikleri satışlarımız için www.tesbihane.ae, Almanya merkezli satışlarımız için de www.tesbihane.eu, kıymetli müşterilerimizin hizmetinde. Ek olarak ürünlerimize her insanın yetişmesi için de dünyanın her yerine kargo gönderimi yapmaktayız. Yurtiçi çalışmalarında da offline satışa ehemmiyet veren Tesbihane’nin ana hedeflerinden biri, 81 ilde cadde mağazası ya da AVM kioskuna ulaşmak. Bu doğrultuda her geçen gün mağaza sayımızı artırıyor ve hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz.

Tel: 0212 888 11 33 – 0532 111 33 03 – 0212 709 33 99

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

3 Yorum

  1. Avatar of Admin

    2017 yılının trend Gümüş alyans ve gümüş takı çeşitlerine http://www.sitille.com adresinden uygun fiyatlara sahip olabilirisiniz.

  2. Avatar of Admin

    Gümüş tarzım değil :d

  3. Avatar of Admin

    Sadece tesbih le başlayıp daha sonra diğer gümüş takılar işinedemi girdiniz. Yoksa hepsi berabermi başladı acaba? Bu arada diğer bayan gümüş alyans ve takı çeşitleri için http://www.sitille.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz. Hepinize keyifli alışverişler…

Bir cevap yazın