A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Telefon Aksesuarları Satmak
Telefon Aksesuarları Satmak
telefon aksesuarları

Telefon Aksesuarları Satmak

Telefon Aksesuarları Satmak

Son zamanların çığır açan işlerinden birisi hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de akıllı telefon kullanımı günden güne yaygın hale gelmektedir. Haliyle girişimcilerde bunu fırsata çevirmeye çalışmaktadır. Malum insanlar telefon aldıkları zaman ilk iş onu koruyacak bir kılıf almak oluyor. Eğer sizde böyle bir işe girmek istiyorsanız ve telefon aksesuarları satışı yaparak güzel paralar kazanmak istiyorsanız mutlaka bu işe girmeden önce de yapmanız gerekenlerle yapmamanız gerekenler olduğunu bilmeniz şart.

Her işte olduğu gibi bu işte de uzun yıllar boyunca para kazanmak istiyorsanız sın çıkan yenilikleri ve yeni telefon aksesuarlarını yakından takip etmeniz gerekmektedir.Az sermaye ile çok kazanmak isteyenler ve yeni bir dükkan açma girişiminde bulunacak olanların tercih etmeleri gereken işlerden birisidir diyebiliriz.

Telefon Kılıfı Satmak

Ürünleri Alacak Toptancı Bulmak: Bu işi yapmaya karar verdiyseniz dükkan kiralamaktan ya da satın almaktan önce yapacağınız işlerden birisidir bu. Çünkü bir dükkan açacaksınız ve içinde satacak mallara ihtiyacınız olacaktır. Bu sebepten dolayı kendinize en uygun toptan aksesuar alımı yapabileceğiniz temin edebileceğiniz firma lazımdır. Bunun için yurt dışını da tercih edebilirsiniz. Çünkü yurt dışından getirilen telefon kılıfları hem daha ucuz hem de daha dikkat çekici olabiliyor.

Dükkanı Doğru Yerde Açmak: Ne kadar kalabalık bir yerde iş yeri açarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Özellikle de büyük alışveriş merkezleri ve çevrelerine açabilirseniz daha büyük paralar kaldırırsınız. Bu gibi yerlerde insanlar hem telefon almakta hem de yoğun olarak bulunmaktadır. O yüzden satış yapabilmek için insanların yaya olarak olduğu yerleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Telefon Aksesuarları Satmak
telefon aksesuarları

Çeşitlilik Fazla Olmalı: Sektörde kalıcı olmak istiyorsanız her marka telefon için kılıf ve aksesuar bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü herkes aynı tip telefon kullanmıyor. Kimisi büyük kimisi küçük. Buna bağlı olarak yine de en fazla satışı yapılan telefon marka ve modellerine yoğunluk vererek bulunduracağınız ürünleri stok yapmanız size ilerisi için yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyat: Fiyatlandırma ticaret için can alıcı bir noktadır. Ürünleri ne kadar ucuza alırsanız satacağınız zaman da tavan fiyattan o kadar kar elde etmiş olacaksınız. Yani yurt dışından alabileceğiniz bir telefon kılıfını 4 TL ye alırsanız insanlara Türkiye’de bunu 15 TL’te satabilir her üründen 9 TL kar elde edebilirsiniz. Günde 100 telefon kılıfı satışı yapılsa 900 TL para kazanmanız mümkündür. Bunun sadece bir örnek olduğunu unutmayalım.

İşten Anlayan Personel Şart: Tek başınıza böyle bir dükkan işletmeniz epey zor olacaktır. Yani müşteri yoğunluğu olacağından kimle ilgileneceğini şaşırabilirsiniz. Zaten insanlarda işlerini hemen halledip alacaklarını alıp çıkmanın peşindeler. İşten anlayan bir eleman çalıştırırsanız hem telefon kılıfı satışı hem de ekran koruyucu takmak için faydalı olacaktır.

Maliyet: Maliyet konusu da girişimcilerin merak ettiği konulardandır. Çünkü her zaman gözü korkutulan girişimci adaylarımız böyle bir dükkanı dükkan kirası hariç dekorasyon ve raflar dahil ayrıca aksesuarlarda dahil olmak üzere 10.000 TL gibi bir paraya açabilir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın