A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Tektem Makine – Cleanvac Bayilik
Tektem Makine - Cleanvac Bayilik
Tektem Makine - Cleanvac

Tektem Makine – Cleanvac Bayilik

Tektem Makine – Cleanvac Bayilik

60´dan fazla ülkeye ihracat icra eden Cleanvac temizlik makinaları, Tektem Makina bünyesinde 1990´dan beri halı yıkama makinası, koltuk yıkama makinası, oto yıkama makinası, akülü golf aracı ve öteki endüstri tipi temizlik makineleri üretimi, sektöründe etkinlik göstermektedir.

Genel Müdürlüğümüz İstanbul Ümraniyede bulunmaktadır. Temizlik makinaları üretim merkezimiz Adapazarı – Karasuda bulunup 10.000 m2 açık alan 3.500 m2 kapalı alana, ek olarak Düzce – Akçakocada 10.000 m2 açık 2.000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır. Fabrikalarımızda 30´un üstünde motor üretimi gerçekleşmektedir.

Cleanvac temizlik makineleri, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge´den Tasarıma, kalıp üretiminden seri imalata kadar tüm hizmetlerini satın alan odaklı yapmaktadır. Ek olarak temizlik sektörünün gereksinimlerini giderecek şekilde hususi makina siparişleriyle de satın alan memnuniyetini sağlamaya iş yapmaktadır.

Tektem Makine - Cleanvac Bayilik
Tektem Makine – Cleanvac

Cleanvac temizlik makinaları´nın, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu kişi şirketi olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinaları entegre olarak üreten en büyük hususi şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.

Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu mevzuda sektörde saygı duyulan bölgelere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür.

Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre yarar sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir.

Tektem Makine - Cleanvac Bayilik

Dünya İçin TÜRKİYE ’de Üretiyoruz…

2. Etkinlik alanı:  Endüstriyel Temizlik Makinaları ve Sistemleri – www.isimikuruyorum.com

3. Franchise sisteminin işleyişi: Cleanvac ürünlerinin bayiliğinin alınması

4. Aranan yer ve bölge tanımı: Tüm Türkiye

5. Aranan işletmeci özellikleri: Beyaz eşyacılar, Hırdavatçılar, Fabrikalar, Temizlik Şirketleri, Oto Yıkamacılar, Kendi işini oluşturmak isteyenler

6. Şirket: Tektem Makina

7. Franchise yetkilisi: Erbil Yıldırım

8. Firmaya ilişik şube 1

9. Franchise işletme 1

10. Franchise giriş bedeli Yok

11. Franchise kullanım bedeli Yok

12. Reklam fonu iştirakı Yok

13. Durağan(durgun) yatırım tutarı 50.000

14. İşletme sermayesi 1.000 – 100.000

15. Adres: Esenşehir Mah.Necip Fazıl Bulvarı No.23 Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul – TÜRKİYE

16. Telefon: 0216 499 90 90

17. Web sayfası: www.cleanvac.com – www.isimikuruyorum.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın