A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Banka Kredileri / TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi İmkanları
TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi İmkanları

TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi İmkanları

TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi

TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi İmkanları; İmalat, ticaret, hizmet sektöründe yer alacak şekilde kafe, lokanta, atölye, imalathane, mağaza açma gibi geleneksel bir iş kurma hazırlığında ve işletme kuruluş tarihi 1 yılı geçmeyen tüm girişimcilerin finansman ihtiyaçlarının yanındayız.

Küçük işletme girişimcilerinin kredilendirme değerlendirmesi, girişimcinin mali verilerine göre değil iş planlarına göre yapılmaktadır.

Küçük işletme girişimcilerinin yararlanabileceği finansman fırsatları:

Taksitli Ticari Kredi:

Başta yatırım ihtiyaçları olmak üzere girişiminizin tüm ihtiyaçları için kullanabileceğiniz kredidir.

Kredi Tutarı: Projenin ihtiyacına göre 50.000 TL’ye kadar teminatsız (İşin türüne ve durumuna göre TEB teminat isteyebilmektedir.) 100.000 TL’ye kadar teminatlı
Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.
Vadesi: 36 aya varan vade

TEB Küçük İşletme Girişimcileri İçin Kredi İmkanları

KGF Teminatlı Girişimci Kredisi:

TEB & KGF İşbirliğiyle küçük bir işletme açacak girişimcilerin 100.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir.

Kredi Tutarı: Projenin ihtiyacına göre teminat göstermeden 100.000 TL’ye kadar
Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı 3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.
Vadesi: 60 aya varan vade

Teminat Mektubu

KOSGEB’den alınabilecek hibe/destek tutarı için KOSGEB’e verilmek üzere veya mal alımı için ana firmaya verilmek üzere kullanabilecek teminat mektubu.

Kredi Tutarı: Projenizin ihtiyacına göre 50.000 TL’ye kadar teminatsız (İşin türüne ve durumuna göre TEB teminat isteyebilmektedir.) 100.000 TL’ye kadar teminatlı
Vadesi: 12 ay

Şirket Kredi Kartı

Firmanızın harcamalarında nakit yerine kullanabilecek kredi kartıdır.

Spot Krediler

Faiz oranı kullanım tarihinde belirlenerek sabitlenmektedir ve vade sonuna kadar aynı kalmaktadır. Faiz ve anapara tahsilatı vade sonunda gerçekleştirilir. Kredi vadesi haftalık, aylık ve hatta günlük olarak belirlenebilir.

Ödeme Şekli: Belirlenen vadesinde tek ödeme.
Vadesiz: 12 aya kadar vade

Rotatif Krediler

Rotatif Türk Lirası Krediler, firmaların ticari faaliyetleri sırasında çeşitli nedenlerle gereksinim duydukları (hammadde alımı ve üretim giderleri vb.) kısa süreli finansmanın sağlanması amacıyla kullandırılan kredilerdir. Kredinin vadesi piyasa koşullarına göre belirlenmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı

Girişimcinin Kredili Mevduat Hesabı varsa, vadesiz mevduat hesabında kaynak olmasa dahi fatura, çek, vergi, SSK gibi ödemelerini yapabilir, nakit ihtiyaçlarını ek bir prosedüre gerek kalmadan karşılayabilir.

Böylece çeklerin tahsil edilemediği ya da havale/EFT gecikmesi sebebiyle yapılamayan ödemeler adına yaşanan sorunlar ortadan kalkar.Hesaba ödeme yapıldığında kredi otomatik olarak kapanır, faiz ise kullanılan gün kadar süre için ay sonunda hesaplanarak tahsil edilir.

Taşıt Kredisi

Taşıt alımları için kullanılabilecek kredi.

Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde geri ödeme imkanı
Vadesi: 48 aya kadar vade

Girişimci Hizmet Paketi

Geleneksel bir iş kurma hazırlığındaki girişimciler, TEB’de hesap açıldığı andan itibaren 6 ay için sadece 15 TL karşılığında aşağıdaki hizmetleri, belirtilen süreler boyunca ek bir ücret ödemeden kullanabilmektedir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın