A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Banka Kredileri / TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları
TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları
adsense alternatifleri

TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları

TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları

TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları; Başta teknoloji olmak üzere Bilişim, Yazılım, İnternet, E-Ticaret, Elektrik/Elektronik, Mühendislik, konularında mobil uygulamalar, dijital oyun ve çeşitli online projeler geliştirmekte olan tüm girişimcilerin finansman ihtiyaçlarının yanındayız.

Kredilendirme süreçleri girişimcilere özel olarak kurgulanarak finansman taleprleri girişimcilerin kredileri mali verilerine göre değil, iş planı ve nakit akışı değerlendirmesi ve iş fikrinin taşıdığı potansiyele göre değerlendirilmektedir.

Franchise girişimcilerinin yararlanabileceği finansman fırsatları:

Taksitli Ticari Kredi:

Başta yatırım ihtiyaçları olmak üzere girişiminizin tüm ihtiyaçları için kullanabileceğiniz kredidir.

Kredi Tutarı: Projenizin ihtiyacına göre 125.000 TL’ye kadar teminatsız (İşin türüne ve durumuna göre TEB teminat isteyebilmektedir), 350.000 TL’ye kadar teminatlı.
Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı
3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.
Vadesi: 36 aya varan vade

TEB Franchise Girişimcileri İçin Kredi İmkanları KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi:

TEB & KGF İşbirliğiyle franchise alacak girişimcilerin 200.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir.

Kredi Tutarı: Projenin ihtiyacına göre teminat göstermeden 200.000 TL’ye kadar kullanılabilmektedir.
Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.
Vadesi: 60 aya varan vade

Teminat Mektubu

Franchise alacağınız ana firmaya verilmek üzere kullanabileceğiniz teminat mektubudur.

Kredi Tutarı: Projenin ihtiyacına göre 125.000 TL’ye kadar teminatsız (İşin türüne ve durumuna göre TEB teminat isteyebilmektedir), 350.000 TL’ye kadar teminatlı kullanabilirsiniz.
Vadesi: 12 ay

Şirket Kredi Kartı

Firmanızın harcamalarında nakit yerine kullanabileceğiniz kredi kartıdır.

Spot Krediler

Faiz oranının kullanım tarihinde belirlenerek sabitlenmektedir ve vade sonuna kadar aynı kalmaktadır. Faiz ve anapara tahsilatı vade sonunda gerçekleştirilir. Kredi vadesi haftalık, aylık ve hatta günlük olarak belirlenebilir.

Ödeme Şekli: Belirlenen vadesinde tek ödeme
Vadesiz: 12 aya varan vade

Rotatif Krediler

Rotatif Türk Lirası Krediler, firmaların ticari faaliyetleri sırasında çeşitli nedenlerle gereksinim duydukları (hammadde alımı ve üretim giderleri vb.) kısa süreli finansmanın sağlanması amacıyla kullandırılan kredilerdir. Kredinin vadesi piyasa koşullarına göre belirlenmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı

Girişimcinin Kredili Mevduat Hesabı varsa, vadesiz mevduat hesabında kaynak olmasa dahi fatura, çek, vergi, SSK gibi ödemelerini yapabilir, nakit ihtiyaçlarını ek bir prosedüre gerek kalmadan karşılayabilir.
Böylece çeklerin tahsil edilemediği ya da havale/EFT gecikmesi sebebiyle yapılamayan ödemeler adına yaşanan sorunlar ortadan kalkar.Hesaba ödeme yapıldığında kredi otomatik olarak kapanır, faiz ise kullanılan gün kadar süre için ay sonunda hesaplanarak tahsil edilir.

Taşıt Kredisi

İşletmelerin kullanımı için taşıt alımlarında kullanılabilecek kredi.

Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde geri ödeme imkanı
Vadesi: 48 aya kadar vade

Girişimci Hizmet Paketi

Franchisegirişimcileri TEB’de hesap açıldığı andan itibaren 6 ay için sadece 15 TL karşılığında aşağıdaki hizmetleri, belirtilen süreler boyunca ek bir ücret ödemeden kullanabilmektedir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın