A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Tarım ve Hayvancılık / Solucan Gübresi Fiyatı
Solucan Gübresi Fiyatı

Solucan Gübresi Fiyatı

Solucan Gübresi Fiyatı

Ankara’da girişimciler solucan gübresi üretimine yönelik çalışmaları sürdürüyor. Hobi olarak başladığı işte 300 metrekarede 4 ton solucan gübresi elde eden üretici şaşırtıyor.

300 Metrekarede Solucan Üretip Para Basıyorlar
Ankara’nın Kazan ilçesinde girişimciler solucan gübresi üretimine yönelik çalışmaları sürdürüyor.

ADETA PARA BASIYOR

Girişimcilerden Vedat Taşbaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kiraladıkları 300 metrekarelik tavuk besi çiftliğinde hobi olarak solucan gübresi ürettiklerini, aylık 4 ton gübre elde etmeyi başardıklarını söyledi.

Solucan Gübresi Fiyatı
solucan gübresi fiyatı

ÇOCUKLAR İÇİN YAPTI

Amaçlarının gübreleri satarak gelir elde etmek olduğuna işaret eden Taşbaş, “Gördük ki bu iş bize manevi bir misyon da yüklüyor. Çocuklarımıza daha sağlıklı topraklar bırakmak için solucan gübresi yetiştiriciliği çok önemli bir görev” dedi.

Biyolog Osman Tırpan da solucan gübresinin Türkiye’de henüz yeterince bilinmediğini dile getirerek bu gübreyle yetişen sebze ve meyvelerin doğal tatlarının alınabildiğini kaydetti.

SOLUCAN GÜBRESİNİN FİYATI

Piyasada 5 kilogramlık paketlenmiş organik solucan gübresi 160 TL’den alıcı buluyor. Kilogramı 35 TL civarında satılıyor.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın