A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / ŞOK Market Bayilik Şartları
ŞOK Market Bayilik Şartları
ŞOK Market Bayilik Şartları

ŞOK Market Bayilik Şartları

ŞOK Market Bayilik Şartları

Süpermarket açmanın en güvenilir ve kazançlı yolu bilinen bir markanın bayiliğini almaktan geçmektedir. Türkiye’nin en başarılı market zincirlerinden biri olan ŞOK’un bayiliğini almayıdüşünebilirsiniz.

1995 yılında faaliyete başlayan ŞOK Marketler, 2011 yılının Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alınmıştır. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market mağazalarını baştan sona yenilemiştir ve tüketicilerin bildiği markalı ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya başlamıştır.

68 ilde 1200’ü aşkın mağazası bulunan ŞOK Market mağazalara gelen her müşterinin zevkli, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden faydalanmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İyi yapılandırılmış bir marka olan Şok Market sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı “ üzerine kurulmuştur.

ŞOK Market etkili altyapısı ve sistem geliştirme kabiliyetiyle Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden biri haline gelmiştir. ŞOK Market’in üretim, dağıtım, satış, muhasebe ve toptancılıkla alakalı konularda yeni teknolojileri benimsemesi markanın esneklik ve bütünlük kazanmasını sağlamıştır.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “ Tarladan Sofraya”, gıda dışı ürünlerse risk yönetimi ve izlenebilirliğine dayanan “Ürün Güvenliği” prensibine bağlı olarak kontrol edilir.

ŞOK Market Bayilik Şartları
ŞOK Market Bayilik Şartları

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarda hizmet standardizasyonu sağlar. Yüksek kaliteli ürünler ve düşük fiyat avantajı müşteri memnuniyetini arttırır.

Fırsatları keşfedin, imkanların farkına varın

Kanıtlanmış sistem ve satış uzmanlığı sunan bu tanınmış markanın çatısı altında olmak bayilik sahiplerine büyük ayrıcalıklar sunar.

Bu ayrıcalıklardan bazıları;

  1. Bilinen bir markanın parçası olmak
  2. Yerleşik mağaza tasarımı ve mağazacılık çözümleri
  3. Başarı için en iyi fırsatları sunan satış sistemleri
  4. Operasyonel uzmanlık
  5. Genel merkez desteğiyle verilen başlangıç eğitimleri ve devam eden eğitimler
  6. Marka adını ve satış sistemini kullanma fırsatı
  7. Mağaza yeri seçimi ve kira sözleşmesi pazarlıkları
  8. Mağaza açılışı ve yönetimi için destek ve koordinasyon

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın