A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Sıra Dışı Ürünleri Satmak – Jibo & Ev Robotu
Sıra Dışı Ürünleri Satmak – Jibo & Ev Robotu
Jibo robot

Sıra Dışı Ürünleri Satmak – Jibo & Ev Robotu

Sıra Dışı Ürünleri Satmak – Jibo – Ev Robotu

Jibo ev için bir sosyal robot, Jibo evde kişisel yardım teklif ve belki de ailenin yeni bir üyesi olmak için yüz tanıma ve doğal dil işleme kullanan bir dost robottur.
Evde Robotlar şu anda Roombas ve tekerlekler üzerinde bilgisayarlar gibi az Bicentennial Man gibi ve daha görünebilir akıllı cihazlar ile sınırlıdır. Orada robotlar, ancak daha insanlar gibi hareket yapmak için bir büyüme trendi var ve biz zaten Budgie’ye, bagaj taşıyan ve nereye giderlerse gitsinler sahiplerini takip yardımcı robot kapalı ettik. Şimdi Jibo evde kişisel yardım teklif ve belki de ailenin yeni bir üyesi olmak için yüz tanıma ve doğal dil işleme kullanan bir dost robottur.
Sosyal robotik öncüsü ve MİT profesörü Dr. Cynthia Breazeal tarafından düzenlendi, robot Pixar animasyon lambasına benzer ve aynı bulanık duyguları ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Dairesel yüzü arkasında iki yüksek çözünürlüklü kameralar, 360 ° mikrofonlar, bir konuşmacı, bir on-board bilgisayar ve wifi ve Bluetooth bağlantısı vardır. Jibo kendi sahiplerinin yüzleri seslerini yanı sıra, neye öğrenir, bu yüzden ona konuşma ve kimin onun Siri benzeri doğal bir sesle hitap ediyor kim bilir. Aynı zamanda diğer akıllı cihazlar ile senkronize ve ev sahiplerinin tercihlerini ve günlük alışkanlıkları öğrenebilirsiniz.

Sıra Dışı Ürünleri Satmak – Jibo & Ev Robotu
Jibo robot

Aksine ancak arka planda çalışan daha robot sosyal olmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar, fotoğraf veya özel aile anları video çekmek için bunu arayabilirler ve emin herkes atış var ve mutlu görünüyor yapmak için vücut hareket ve yüz ifadeleri izler. Ayrıca odada kim bağlı olarak kişiselleştirilmiş hatırlatmalar vermek ve ses efektleri ve eşleme grafik ile tam yatmadan hikayeler okuyabilirsiniz. Anlamlı, aynı zamanda istek üzerine yiyecek ve mal sipariş edebilirsiniz. Jibo duyarlı ve o konuşmadan önce aile üyeleri karşı karşıya emin olmak için taban döner ediyor kullanır.

Eylem Jibo görmek için aşağıdaki videoyu izleyin:


Birçok şirket ve laboratuvarları yıllardır insansı robot üzerinde çalışıyor olsa da, Jibo en karakterli ve aynı zamanda uygun fiyatlı robotik yardımcısı olabilir. Bu IndieGoGo yoluyla USD 499 ön sipariş için şu anda mevcut değil, ve zaten 2015 yılında sevk edilecek nedeniyle ilk parti satıldı şirketin orada teknolojisi daha samimi hale getirmek için başka yollar mısınız?

Yazı çeviri olduğundan anlam bozuklukları olabilir.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Website: www.myjibo.com
Contact: info@myjibo.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın