A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar
Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar
yeni bir iş kurmak için devlet desteği

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Yeni iş fikri bulmak her ne kadar kolay olsa da az sermaye ile veya sermayesi iş kurmakta çok önemli bir konudur. Eğer sermayeniz yoksa veya az varsa bu yazıyı okumanızda fayda var.İş kurmak isteyen herkesin hayali elbette hiçbir masrafa girmemek ve sermayesiz bir iş açmaktır. Fakat kimileri bu isteklerini yerine getirebilirken kimileri maalesef getiremiyor. Özellikle günümüzde ekonominin çok güçlü olması ve bu nedenden dolayı da insanların parasız hiçbir şey yapamayacaklarını bilmesi durumu insanlara sermayesiz iş yeri kurmak gibi düşünceler vermektedir.

Bugün dikkatli bir şekilde baktığımız zaman birçok bayilik firması insanlara teklifler sunmakta ve insanların da kendilerine ait bir iş yerleri olmasını istemektedir. Kimi büyük şirketler belirli bir ücret karşılığında bayilik verirken kimileri ise herhangi bir ücret almadan bayilik vermektedir. Halkımız tarafından sermayesiz bayilik veren firmalar olarak adlandırılsa da, bu firmalar sadece franchising dediğimiz katılım ücretini almıyorlar. Onun haricinde diğer tüm masraflar yine bayiliği kuracak kişiye ait olacaktır.

Sermayesiz bayilik veren firmalar 2015 yılı içerisinde de artmaya devam edecektir. Şuanda içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde birçok firma sermayesiz yani herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz bir şekilde bayiliğini vermektedir. Özellikle gıda sektörünün ağırlıkta olduğu bu sektörde bayilikler veriliyor ve ödeme konusunda da uzun vadelerle ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Eğer sizlerde bayilik almayı ve bir iş yeri kurmayı düşünüyorsanız, kesinlikle bu makalemiz ile yakından ilgilenmeli ve hangi firmaların katılım ücreti almadığını öğrenmelisiniz. Böylece kendinize daha rahat para kazanacak bir kapı bulabilirsiniz. İşler hem sizin için daha kolay olacak hem de işinizde başarılı olamazsanız çok büyük paralar harcamadığınız için kendinizi kötü hissetmeyeceksiniz.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar
Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Sermayesiz bayilik veren firmalar 2015 yılında da çok ciddi şekilde araştırılacaktır. Çünkü insanlar bir iş açarken öncelikle “ acaba “ kelimesi ile baş başa kalırlar. Acaba bu iş tutar mı? Acaba bu işin altından kalkabilir miyiz? Soruları insanları en çok yıpratan ve insanlara birçok farklı düşünceler yükleyen sorulardır. Burada ana rolü oynayan kelime ise “ acaba “ kelimesidir. İnsanlar kesin emin olamadıkları için büyük paraları direkt olarak bayiliklere bağlamayı düşünmez ve bu tarz işlerden kaçınırlar.

Sizlerde büyük düşünen ama bir türlü karar veremeyen kişilerden iseniz, bu makalemizde sizlere biraz ipucu vereceğiz. Vereceğimiz ipuçları ile sizlerde kendinize riski az olan bir kazanç yolu bulabilir ve hatta çok para kazanabilirsiniz. Makalemizin de başlığından anlayacağınız gibi sizlere bazı firmaları tanıtacağız. Bu firmalar herhangi bir bayilik parası almadığı gibi sizden hava parası olarak nitelendirdiğimiz franchising parası da almayacaklardır. Bu sayede paranızı boşa vermemiş olacak, o paranızı kendi işyerinize harcayarak kendinize daha büyük katkılarda bulunmuş olacaksınız.

Komagene Çiğköfte

Komagene bildiğiniz gibi ülkemizde hızla yayılan ve ilk çiğköfte dükkânlarından birisi olmuştur. Şuanda herhangi bir bayilik ücreti almamaktadır. 31 Aralık 2014 tarihine kadar da ücretsiz olarak bayilik vermeye devam eden Komagene, 2015 yılı içerisinde de para almamayı düşünmektedir. Firmayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz ancak; şuandan da ücretsiz olduğu için eğer isterseniz şimdiden bir bayilik alabilirsiniz. 2015 yılı içerisinde bayiliği ücretsiz vermeye devam etmesi kesin olmasa da yine de yatırımcıların görüşü bu yöndedir.

Kardelen Su

Türkiye’de etkili bir şekilde işletmecilik örneği gösteren Kardelen Su firması da 2015 yılı içerisinde sermayesiz bayilik verecek firmalar arasında yer almaktadır. Birçok büyük su firmaları ciddi şekilde isim hakkı paraları isterken, kardelen su herhangi bir para istediğinde bulunmamaktadır. Sadece ilk açıldığı zaman 200 – 300 adet arasında damacana alınmasını istiyor. Onun haricinde herhangi bir franchising parası istenmemekle birlikte 0,5 – 1 – 5 – 10 – 19 L suları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bardakta Mısır Firmaları

Bardakta mısır firmalarının büyük bir çoğunluğu herhangi bir bayilik ücreti istememektedir. Üstelik verdikleri %200 kar payı ile çok ciddi paralar kazanabilirsiziniz. Herhangi bir bayilik parası istemiyor olmaları da zaten sokaklardaki mısırcı sayısını da ciddi bir şekilde artırmaktadır. Bugün alışveriş merkezlerinde, cadde ortalarında ve daha birçok kapalı alanlarda bardakta mısır satan kişiler bulunmaktadır. Bunların hiç biri herhangi bir bayilik ücreti vermiyor kazandıkları paralarda kendilerine kalıyor. Birçok firma bayilik firmasının yanında aynı zamanda reklam ve diğer giderler gibi daha birçok ücret almaktadır.

Soabun Sabun Satışı

Bir sabun satış mağazası olan Soabun markası ücretsiz olarak bayilik vermektedir. Kendisine farklı ve daha renkli iş arayanlar için hem ücretsiz olan bu firmamız birçok avantajları bizlere sağlamakta aynı zamanda da büyük şehirler harici herhangi bir yerde bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı da bir sabun mağazası çok daha farklı olabilir. Hem daha çok kazanabilir hem de insanlara farklı hizmet verdiğiniz için ön planda olabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası içinse firmayı araştırabilir ve haklarında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Özellikle sermayesiz iş kurmak isteyenlerin gözdesi olan bu firmalar, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Eğer sizlerde sermayesiz olarak iş kurmak isterseniz, bu vermiş olduğumuz firmalara bir göz atabilirsiniz. İçlerinden belki de beğendiğiniz ve çalışmak isteyeceğiniz birkaç firma çıkabilir. Çünkü vermiş olduğumuz örneklerdeki firmaların hepsi değerli ve bayilik konusunda ciddi bir çalışma yapısına sahip firmalardır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın