A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Seç Marketleri Bayilik & Franchising
Seç Marketleri Bayilik & Franchising

Seç Marketleri Bayilik & Franchising

Seç Marketleri Bayilik & Franchising

Seç Marketleri, Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın iş ortağı olarak etkinlik göstermektedir. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın Franchising modeli Seç Market, karşılıklı “kazan kazan” ilkesine dayanan ticari bir ortaklıktır. Cash & Carry (“Organize Toptan Tecim”) sektörünün en yaygın şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları ve parekende sektörünün öncü firmalarından ŞOK Marketler, bayilerin ana tedarikçisi konumundadır.

Seç Market, mevcud ve/yada yeni açılacak mağazalarda kurumsal kimlik oluşturulmasını, mağazaların tek bir marka altında birleşerek satınalma gücünde ve rekabette öne çıkmasını sağlar.

Seç Marketleri, 350 bayisi ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet vermektedir ve kısa süre içinde tüm bölgelerde yer alarak “devamlı indirim marketleri” kategorisinde pazarda söz sahibi olmayı hedeflemektedir. Uygun tutarları, piyasa önder markaları ve kendi hususi markalı ürünleri ile alan kişi memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Her aşamada önceliği koşulsuz alan kişi memnuniyeti olan Seç Marketleri, müşterilerine güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş imkanı sunmak için var gücüyle iş koşturmacasındadır.

Geniş ürün gamı ve tertipli sevkiyat

Piyasada önder, bilinirliği yüksek, rekabetçi ürünlerden oluşan ve yalnız ŞOK ile Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda satılan hususi markalı (Alpella, Dolphin, Mintax, Mis, Natura, Ona Piyale, vs.) ürünler bayilerimize sunulmaktadır.

Bayiler kendilerine sunulan ortalama 2.000 çeşit üründen portföy seçerek kendi ürün gamlarını oluşturabileceklerdir.

Ortalama 1.500 ürünü, lojistik merkezlerden tertipli sevkiyatlarla mağazaya teslimi,
Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda ürün temin edebilme imkanı,
Ortalama 750 ürünü, transit sevkiyatla tedarikçilerden ek olarak Bizim Toptan Satış

Mağazaları’nda mağazaya sevkiyat imkanı.

Satış yönetim desteği

Bizim Toptan Satış Mağazaları, Türkiye genelindeki bölgesel iş tecrübesi, tüccar zihniyetli iş yapış şekli ve ustalaşmış kadrolarıyla bayilerimiz için kuvvetli bir informasyon deposu olacaktır.

Satış ve kar odaklı (B2B) tüccar iş yapış şekli,
Mağaza kurulum aşamasından itibaren maksimum m2 verimliliğini sağlamak için tavsiye ve uygulamalar,
Bölgesel deneyimlerimiz sonucunda bayilerimizin iş yapış şekillerini doğru yönetmelerine destek olma.

Finansal destek sunar

Bayilerimizin mağazalarında eksiksiz ürün çeşidi ile emek vermesi ve hizmet vermesini sağlamak için değişik ödeme ve finansman seçenekleri bayilerimize sunulacaktır.

Kapalı dönem kredi kartımız olan “Bizim Ustalaşmış Kart (BPK)” ile taksitli alışveriş yapma imkanı,
Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda geçerli, bayilerimize tanımlanmış 35 gün vadeli faturalı alışveriş yapma imkanı,
Kredi kartlı satışlarınızın masrafsız olarak 2 gün vade ile bayilerimizin cari hesabına aktarılması,
Güvence mektubu, nakit, vb. güvence araçlarıyla bayi limitlerinin arttırılması.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın