A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Sam Künefe Bayilik Franchise
Sam Künefe Bayilik Franchise
Sam Künefe Bayilik Franchise

Sam Künefe Bayilik Franchise

Sam Künefe Bayilik Franchise

Uzun yıllardır Hatay’da gerçekleştirdiğimiz Künefe üretimini 2007 yılından bu yana İstanbul’da sürdüren firmamız 2013 yılı içerisinde kurumsal yapısını değiştirerek; yeni kimliği ile yeni adresinde faaliyete devam etmektedir.

Uzun yılların getirdiği deneyimi damak tadıyla birleştirerek , en iyi künefeyi yapmak için gerekli bütün malzemeleri yerinde ve doğal üretim koşullarında elde etmeyi ilke edinen firmamız özel peyniri ile , kalın telli kadayıfı ile mükemmel ürünü oluşturma azmi ve kararlılığı içerisinde yoluna devam etmektedir.

Ürettiği künefeyi ülkemizin her tarafına sevk edebilecek lojistik alt yapısı ile faaliyet gösteren firmamızın ayrıca ihracata da yönelerek, yurt dışında da tarihten gelen bu enfes tadı tanıtma ve pazarlama aktivitesini sürdürmektedir.

Sam Künefe Bayilik Franchise
Sam Künefe Bayilik Franchise

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Vizyon

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin tedarikçisi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir üründen daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider kuruluş olmaktır.

SAM KÜNEFE

SAM KÜNEFE, Tarım bakanlığı izinleri alınmış Türk Gıda Kodeksine uygun, ISO9001:2008, ISO22000-HACCP, HELAL GIDA sertifikalarımızla kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ürünlerimizde hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmamaktadır.

Özel dökülmüş kalın telli kadayıfı ve Hatay’da üretilen tam yağlı tuzsuz künefe peyniri kullanılarak hijyenik ortamda üretimi yapılan künefemizin, -18 derece derin dondurucuda saklama süresi 1 yıldır..

ARMA GRUP GIDASAN. VE TİC. A.Ş.

Cihangir Mh. Petrol Ofisi Cd. Semah Sok. Bakır plaza No:15/A

Avcılar İstanbul

0-212-421 14 00

0-212-421 14 04

info@armagrupgida.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın