A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında
RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında
RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında

RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında

RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında

RE/MAX, 97 Ülkede, 6.500 Civarı Franchise Ofisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı ile hızla büyüyen uluslararası bir gayrimenkul franchise kuruluşudur.

RE/MAX Türkiye, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. RE/MAX Franchise ofisi açmak istiyorum…

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla RE/MAX size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, RE/MAX Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir RE/MAX ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında
RE/MAX Franchise & Bayilik Hakkında

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan RE/MAX eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.
Bir RE/MAX franchise’ı olmak ve maksimum kazanç ile kendi işletmenizi kurmak isterseniz RE/MAX Türkiye Genel Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye’de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim… Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.
Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da
Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da
Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri’ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.
Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

NASIL BİR İŞE SAHİP OLACAĞIM?

Hem bugün hem de gelecekte çok kazandıracak itibarlı bir RE/MAX ofisinin sahibi olun.

KİMLER OFİS AÇABİLİR?

Her meslekten 2.500 RE/MAX danışmanı ve 250 RE/MAX ofisi sahibi var. Doktor, bankacı, mühendis, memur, müzisyen, pazarlamacı,avukat, girişimci…

NE KADAR KAZANIRIM?

Geçtiğimiz yıl bir RE/MAX ofisi sahibi aylık ortalama 40.000 TL ciro yaptı. En yüksek geliri elde eden 10 ofisin aylık ortalama cirosu 200.000 liradır.

BU İŞİN GELECEĞİ VAR MI?

Türkiye’de yılda 2 milyon adedin üzerinde ev ve iş yeri el değiştirir. Ekonominin gidişi nasıl olursa olsun gayrimenkul sektörü her zaman hareketlidir.

BEN DE YAPABİLİR MİYİM?

İnsanlara güven veren, iyi iletişim kuran ve işine odaklanan biriyseniz, RE/MAX’in eğitim desteğiyle siz de kazanacaksınız.

RE/MAX’İN EN ÖNEMLİ ARTISI NE?

RE/MAX’in dünyanın her bölgesinde merkezi bulunuyor ve dünyanın en çok gayrimenkulünü RE/MAX satıyor. RE/MAX’in uluslararası tecrübesi ve desteği her zaman yanınızda.
RE/MAX Türkiye
PK 237 Şişli, 34361 İstanbul, Tel: +90 212 232 4820, Faks: +90 212 232 4827, E-mail: info@remax.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın