A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Pizza Tomato Bayilik Şartları
Pizza Tomato Bayilik Şartları

Pizza Tomato Bayilik Şartları

Pizza Tomato Bayilik Şartları

1999 Senesinde Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine adım atmıştır. Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını devamlı güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüşmüştür.

Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli olan franchise bayi sistemine geçişimiz gerçekleştirilmiştir. Lezzet ağımıza her yaş grubuna ve bütçeye uygun pizza ve menü çeşidi oluşturulmuş ve PİZZA TOMATO ürün yelpazesi devamlı geliştirilmiştir.

Günümüze kadar, 25 ilde 65’i aşkın pizza dükkanına ulaşan PİZZA TOMATO şubelerinin %95’i franchise bayiler tarafınca işletilmektedir. Hizmet çemberimiz, tüm Türkiye geneli il ve ilçelerine entegre edilmiş olup hedefimiz PİZZA TOMATO markası adı altında pizza dükkan restoran sayımızı 200’e ulaştırmak ve sınırlarımızı aşarak uluslar arası bir marka haline getirmektir.

Pizza Tomato, devamlı dinamik ve mevzusunda uzman ekibi ile başarı odaklı iş yapmaktadır.

Hedefimize doğru her geçen gün ilerleme kaydettiğimiz bu yolda bizimle birlikte yürüyen franchise bayilerimize ve yürümeyi düşünen franchise bayi adaylarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Haydi, “Türkiye’yi Saran Lezzet” Ağımıza Sizde Katılın…

Saygılarımızla.

NEDEN PİZZA TOMATO FRENCHISE BAYİSİ OLMALISINIZ?

Pizza Tomato öteki besin bayiliği veren firmalardan değişik olarak, günlük taze hamur harcı ve taze malzemelerden yapılmış leziz ürünleri ile daima kendisini yenileyen, günün her saati size kazanç elde eden ürün çeşitliliği ile restoran/kafe ve paket servis ağıyla pizza ve fast food sektöründe yılların verdiği edinim ve tecrübeyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

PİZZA TOMATO, ileri teknoloji restoran işletme satış ekipmanları kullanarak; tüm toplumsal ağlarda ve medyada etken olarak yer almıştır. Müşteriye daha kaliteli ve süratli hizmet vermek amacı ile Online sipariş sistemlerini verimli olarak kullanmaktadır.

Pizza Tomato; destek birimleri ve ustalaşmış ekibi ile bilimsel niteliği olan, örneksiz ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve derslik eğitimleri vermekte; franchise bayilerinin iş modelini gerçekleştirmesi amacıyla sürekli destek sağlamaktadır.

Pizza Tomato; iş oluşturmak isteyen franchise bayi adaylarına, öteki pizza ve besin bayilikleri veren firmalardan değişik olarak ,bütçenize uygun bayilik bedeli ile size sürdürülebilir nakit geri dönüş sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı, fast food ve pizza bayilik sisteminde tertipli destek veren ekibi, leziz ürünleri, uygun franchise bedeli ile Franchise bayi olmak için Pizza Tomato’nun muhteşem bir marka olduğu kanıtlanmıştır.

PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE

Kuvvetli operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, tertipli destek veren ekibi, lezzetlipizzaları ve satın alan memnuniyeti, Pizza Tomato’nun Bayilik için muhteşem biradres bulunduğunun kanıtlarından birkaç tanesidir.

Pizza Tomato’ 1999 senesinde ilk olarak Marmaris restoranıyla hayata geçmiştir.

Hedefimiz, başarıya ulaşmış Bayiler ile büyümektir.

Bayilerimizin gelişmesi ve rahat hizmet verebilmesi, Pizza Tomato’nun daha dabüyümesi demek bulunduğunu biliyoruz. Bundan dolayı bayilerimizle yeni düşünce ve projelerimizianında paylaşır, onların gereksinimlerine bekletilmeden yanıt veririz.

Bayilerimizle mahalli grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızıpaylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimizve Bayilerimiz başarıyı beraber elde ediyorlar.

PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE

PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE
ÜRÜN ÇEŞİTİ 16 çeşit menü, 16 çeşit pizza, 8 çeşit makarnai 8 çeşit salata, 3 çeşit calzone, 5 çeşit fırında makarna, 4 çeşit tatlı, 7 çeşit aperatif, 15 çeşit soğuk içecek, 12 çeşit sıcak içecek,(cafe konsepti dahilinde)
İDEAL ALAN 150 – 250 m2
KURULUM DESTEĞİ Var
ROYALITY Yok
REKLAM PAYI Var
FRANCHISE ANLAŞMA SÜRESİ 5 Senedir

PİZZA TOMATO JET ŞUBE

PİZZA TOMATO JET ŞUBE
ÜRÜN ÇEŞİTİ 7 çeşit menü, 10 çeşit pizza, 3 çeşit salata, 2 çeşit tatlı, 6 çeşit aperatif, 7 çeşit soğuk içecek)
İDEAL ALAN 35 – 90 m2
KURULUM DESTEĞİ Var
ROYALITY Yok
REKLAM PAYI Var
FRANCHISE ANLAŞMA SÜRESİ 5 Senedir

PİZZA TOMATO TOPTAN PİZZA SATIŞI

PİZZA TOMATO TOPTAN PİZZA SATIŞI
ÜRÜN ÇEŞİTİ 5 boy (19santimetre, 22santimetre, 26santimetre, 32santimetre, 40santimetre) 10 çeşit pizza
HEDEF NOKTAMIZ Catering firmaları, cafe ve restaurant, eğitim kurumları, oteller, marketler, hastaneler, askeri birlikler, yurtlar
LOJİSTİK DESTEĞİ Var
FIRIN TEMİNİ Var
ÜCRETLENDİRME Sipariş başı yada toplu antak kalma ile meydana getirilen ücretlendirme

FRANCHISE BAYİ OLMA SÜRECİ

Franchise bayi olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.

BİLGİ ALMA

Talepler; internet adresinden müracaat, telefonla informasyon alma yada referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

BAŞVURU

Müracaat icra eden şahıs web sitemizde yer edinen müracaat formunu tam ve eksiksiz olarak doldurur.

ÖN GÖRÜŞME

Müracaat icra eden franchise bayi adaylarımız, müracaat formunda belirtmiş oldukları telefon numaralarından aranırlar ve profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için Genel Merkeze çağrı edilirler.

ANALİZ , ONAY, KONTRAT VE HAZIRLIK

İş oluşturmak isteyen franchise bayi adayının önerilmiş olduğu lokasyonlardaki yerlerin, yönetimin atadığı teknik ekibi tarafınca lüzumlu gözlem ve fizibilite çalışmalarından sonrasında yönetim onayına sunulur ve uygun görüldüğü takdirde İsim Hakkı Hizmet Sözleşmesi taraflar içinde imzalanır. Arkasından kiralama, dekorasyon faaliyetleri adım atar ve bu aşamadan sonrasında adayın ve personelin 3 haftalık eğitim sürecine iştirak etmesi talep edilir. Bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorunludur.

DESTEK

REKLAM VE PAZARLAMA

1999 yılından bugüne dek kazanılan informasyon ve deneyim ile oluşan pazarlama aktiviteleri; marka bilinilirliği ve franchise bayiilerin satışlarının artırılması amacı ile Ulusal, Dijital ve Lokal olmak suretiyle 3’e ayrılmıştır.

Her şube kendi servis bölgesi içindeki potansiyel satın alan portföyüne yeni çıkan ürünlerini tanıtmak ve promosyonları duyurmak için belirli aktivitelerde bulunur.

Ulusal pazarlamada; şube reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, tv, billboard, gazeteler benzer biçimde her türlü kontakt aracı kullanılmaktadır.

Dijital Pazarlama da ise; netin daha geniş kitlelere ulaşmasından doğan yeni bir reklam mecrası olan toplumsal medyada reklamlar planlayarak genç ve orta yaşlı kesime marka bilinirliğimiz fazlaca etkin bir halde ulaştırılmaktadır. Bununla beraber internet ağının devi olan arama motoru Google üstünde reklamlar planlayarak dijital alandaki varlığımızı her geçen gün genişletilmektedir.

Lokal pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür dağıtımı, poster ve branda asımı, karşı karşıya sıcak pazarlama benzer biçimde şekilleri kullanılır.

EĞİTİM VE DENETİM

Ekiplerimiz; satın alan tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek devamlı eğitime doğal olarak tutulurlar.

Pizza Tomato Akademi ve Denetim Departmanı, besin bayiliği mevzusunda standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.

Standart program; kuramsal ve ergonomik olmak suretiyle 3 hafta süresince, Genel merkezimizde mevzusunda uzman takımlar tarafınca verilen eğitimlerle gerçekleşir. Arkasından franchise bayi açılana kadar geçen süre süresince, belirlenen gelişmiş bir Pizza Tomato bayisinde; pizza yapımı, ürün kalitesi, hijyen, satın alan odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans benzer biçimde mevzularda fazlaca detaylı bir eğitim programı uygulanır.

Şube açıldıktan sonrasında da eğitim departmanı; gelişmiş bir pizza dükkanının oluşması için servis, informasyon ve ürün kalitesinin standartlarını korumak amacıyla 3 hafta süresince kontrollerine devam eder. Denetim ve rutin eğitimler francihse bayinin emek verme sürecinde de devam etmektedir.

Meydana getirilen rutin denetimler sonucunda alınan puanlara gore franchise bayilere puan verilir. Bayiler, tüm Türkiye’deki şubeler ile bir yarış halindedir.

Denetimler; yalnız puan vermek için değil, arkasından hazırlanan hareket planları yardımıyla gelişim sağlamak için yapılmaktadır.

FRANCHİSE BAYİ GELİŞTİRME SERVİSİ

Franchise bayilerimize, operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Pizza Tomato merkezi tarafınca görevlendirilen ekip ile lüzumlu analizler objektif olarak yapılır ve hareket planları oluşturulur.

HAMMADDE VE LOJİSTİK DESTEĞİ

Pizza Tomato franchise bayilik alan şubelerde, günlük hamur harcı ile pizza pişirme yapılır. Bunların haricinde detaylı bir üretim yapılmaz. Besin ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz Pizza Tomato ileanlasmalı tedarikçi firmalar tarafınca belli bir rut planında şubelere sevk edilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖNCELİKLİ FRANCHISE ŞARTLARINIZ NELERDİR?

İş oluşturmak isteği amacı ile; Franchise bayi veren şirket olarak tarafımıza başvuran, franchise Bayi Talibi, Pizza Tomato’nun ön görmüş olduğu yatırım bütçesini karşılayabilecek finansal yeterliliğe haiz olmalıdır. Ek olarak bu şahıs zamanının büyük bölümünü ve enerjisini Pizza Tomato şubesine adamalıdır. Ön protokol dönemindeki kuramsal ve ergonomik eğitimlerde başarıya ulaşmış olmalıdır.

FRANCHISE BAYİLİK BEDELİ VE TAHMİNİ YATIRIM MALİYETİ NEDİR?

Pizza Tomato şube kurulum maliyeti isim hakkı bedeli dahil averaj 190.000 – 230.000 TL’dir. Toplam yatırım maliyeti; kiralanan pizza dükkanının metrekare alanı, kiralandığı andaki fizyolojik durumu değerlendirilerek artan ve azalan oranda farklılık izah edebilir.

Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, endüstriyel mutfak ekipmanları, işletme programı, vasıta ve gereçler dahildir.

FRANCHISE ANLAŞMASI KAÇ YIL İÇİN İMZALANIR?

Franchise Bayilik Antak kalma süresi 5 (beş) senedir.

FRANCHISING VEREN GENEL MERKEZ’E AYLIK ÖDENEN BİR ÜCRET VAR MIDIR?

Sözleşme süresince, franchise bayilerden royality bedeli adı altında ücret talep edilmemekte olup; işyerinin brüt toplam mal alımları esas alınmak suretiyle cari hesap üstünden %5 isim hakkı hizmet komisyonu talep edilmektedir.

PİZZA TOMATO’NUN BÜYÜME PLANLARI NEDİR?

Lezzeti “Önceliğimiz”, kaliteyi “Vazgeçilmezimiz” olarak görüyoruz. Bu sebeple besin bayiliği mevzusunda iş oluşturmak isteyen müşterilerimize; Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde pizza dükkanı açarak; PİZZA TOMATO’yu fast food sektöründe gerek ulusal gerekse internasyonal platforma en üst seviyeye taşımaktır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın