A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Paşa Döner Bayilik
Paşa Döner Bayilik
paşa döner bayilik

Paşa Döner Bayilik

Paşa Döner Bayilik

2009 yılı başından itibaren geleneksel ve endüstriyel döner üretimi ile ilgili ar-ge çalışmalarını başlatan şirketimiz, 2011 yılsonu itibari ile yatırımlarını tamamlamış ve üretime başlamıştır. Geçen kısa zaman içinde, modern üretim tesisleri, tamamen kendi bünyesindeki ham madde üretimi ve ürün kalitesi ile de kendisini kanıtlayan Dönersan sektörün lideri olma konusunda yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Şirketimiz, daha önceleri sektörde üretilmemiş % 100 piliç but eti ile geleneksel Türk Döneri imajını farklı bir tada dönüştürmüş ve bu lezzet de halkımız tarafından çok sevilerek büyük beğeni toplamıştır.

Paşa Döner Bayilik
paşa döner bayilik

Bu teveccühe layık olabilme amacı ile çalışmalarını aralıksız devam ettiren Dönersan, piliç but ve göğüs eti karışımı ile ikinci bir ürün gamı geliştirmiş ve endüstriyel baton döner üretimine de başlamıştır.

Dönersan, üretim kalitesi ve sektörde sağladığı güvenle halkımıza daha iyi hizmet vermek için tüm üretim-kalite ve standart belgelendirme denetimlerinden başarı ile geçmiş ve bu sertifikaların tamamına sahip olmuştur. Son olarak da, özellikle gıda tüketicilerin sorguladığı Helal ürün belgesine sahip olan şirketimiz, PAŞA DÖNER ve VEZİR DÖNER markalarını bu belge ile taçlandırmıştır.

Şirketimiz, genel yönetimini tamamen profesyonel yöneticilere teslim etmiş ve tüm birimlerindeki kadrolaşmayı bu sistem içinde yapılandırmıştır.

Kurumsallaşma yönünde de alt yapı çalışmalarını tamamlayan Dönersan, tüm satınalama, üretim ve sevkiyat hareketlerini otomasyon sisteme geçirmiş ve bu sistem sayesinde sektörde ürün izlenebilirlik farklılığına kavuşmuştur.

Kuruluşumuzda bu yana geçen sürede tarafımıza gösterilen ilgi ve alakaya layık olabilmek ve halkımıza her zaman daha iyilerini sunabilmek adına ilk günkü azim, kararlılık ve heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Neden Biz?

%100 Hijyen ve Temizlik

Şubemizin ilk altın kuralı tüketicimize temiz ürünler sunmaktır.

Uluslararası Standartlar

Son teknoloji ile lojistik destek verilen şubelerimizde kurumsal standartlar son derece titizlik ile uygulanır.

Kazandıran Yatırım

Yatırımcısına beklentilerinin üzerinde kazanç sağlayan markamız ile geleceğiniz aydınlık olsun.

Lezzet Yayılıyor

2009 yılından bu yana hızla büyüyen markamız 100 şube olma yolunda ilerliyor.

%100 But

Lezzetın sırrı bu sloganda saklı. En iyi ürünler seçilerek hazırlanan Paşa Döner, %100 tavuk budu ile üretilmektedir.

Kalite Belgelerimiz

Kalite anlayışımızı ve hizmet kalitemizi belgeleyen sertifikalarımızla sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

İletişim

Dönersan Döner Gıda AŞ.
Mahmutbey Caddesi
No: 197 / 199 Gazcı Sok. No: 2
Bağcılar, İstanbul – Türkiye

+90 212 515 70 72 – 73
+90 212 515 92 72

info@ipdpasadoner.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın