A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Paşa Döner Bayilik & Franchise Hakkında
Paşa Döner Bayilik & Franchise Hakkında
paşa döner bayilik

Paşa Döner Bayilik & Franchise Hakkında

Paşa Döner Bayilik & Franchise Hakkında

Paşa Döner® Hakkında; Paşa Döner, Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile tanıştıran marka…2009 yılında ilk şubesini açan Paşa Döner, Türkiye’nin en hızlı büyüyen döner zincirlerinden birisi olma başarısını göstermiştir. Sektöre girdiği günden beri sürekli büyüme grafiği çizen Paşa Döner, hizmet anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla farklı bir tadı ayrıcalıklı şekilde tüketiciye sunmaktadır.

85 şubesiyle Türkiye’de büyük bir satış ağı kuran markamız, ayda 3 milyon tavuk sevdalısına hizmet vermekte Paşa Döner lezzetini müşteriye sağlamaktadır. Özenle hazırlanan % 100 tavuk budunun unutulmaz bir deneyime dönüştüğü Paşa Döner’de her zaman büyümeyi hedefledik ve bu doğrultuda hizmet verdik, vermeye de devam edeceğiz. % 100 but döner anlayışıyla sektöre yenilikçi bir bakış açısı getiren Paşa Döner kendi özel üretim tesisinde gerekli tüm lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartlarını yerine getirerek üretim yapmakta, karşı konulamaz lezzeti günlük olarak tüketiciye sunmaktadır.

Yalnızca Paşa Döner imzasıyla tüketiciye sunulan ve gerekli tüm kontrollerin uzmanlar tarafından yapıldığı üretim aşamasında lezzet yolculuğu Paşa Döner güvencesiyle tamamlanıyor. Eğitimli ve dinamik personeli, Türkiye’de ilk defa %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Paşa Döner, kazandıran franchise yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor.

Paşa Döner Bayilik & Franchise Hakkında
paşa döner

Vizyon

Türkiye’nin önde gelen döner markalarından birisi olarak başarımızı yurt dışında da sürdürmek ve ülkemizde kazandığımız prestiji dünya genelinde devam ettirmektir hedeflerimiz arasındadır. Büyüme grafiğimizi ulusal ve uluslararası gereklilikler doğrultusunda sağlayarak yatırımlarımızın ülke içinde ve ülke dışında devamını sağlamak öncelikli vizyonumuzdur.

Misyon

İlk şubemizi açtığımız günden beri lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartlarına uygun bir hizmeti her yaştan tüketiciye sunmak ve sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli misyonumuzdur.

Neden Biz?
%100 Hijyen ve Temizlik

Her şubemizin ilk altın kuralı tüketicimize temiz ürünler sunmaktır.

Lezzet Yayılıyor

2009 yılından bu yana hızla büyüyen markamız 100 şube olma yolunda ilerliyor.

Uluslararası Standartlar

Son teknoloji ile lojistik destek verilen şubelerimizde kurumsal standartlar son derece titizlik ile uygulanır.

%100 But

Lezzetın sırrı bu sloganda saklı. En iyi ürünler seçilerek hazırlanan Paşa Döner, %100 tavuk budu ile üretilmektedir.

Kazandıran Yatırım

Bugüne kadar her şubesinde yatırımcısına beklentilerinin üzerinde kazanç sağlayan markamız ile geleceğiniz aydınlık olsun.

Kalite Belgelerimiz

Kalite anlayışımızı ve hizmet kalitemizi belgeleyen sertifikalarımızla sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Başvuru için http://ipdpasadoner.com/pasa-doner-franchise.html

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın