A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Parti Evi Açmak
Parti Evi Açmak

Parti Evi Açmak

Parti Evi Açmak

Son günlerde bilhassa bayanlar; hususi günlerini ve evlatlarının hususi günlerini evlerinin haricinde bir mekanda kutlamaya başladılar; Buda girişimciler için gelir deposu haline gelmeye başladı, Sizlere bu yazımızda Oyun evi ve Parti evi açılışı hakkında genel olarak bilgiler sunmaya çalışacağız.

Bayanlara ek iş Parti evi açarak Para kazanın

Ev hanımları evde oturmaktan sıkıldınız, ve kendinize ailenizi de aksatmadan hem kendinizi oyalayacağınız Hem de aile geçiminizi katkıda bulunacağınız bir ek gelir deposu mı aramıştınız? Size nazaran bir önerimiz var! Parti evi açarak Hem keyifli zamanlar geçirebilir; Eğlenirken ailenize maddi anlamda da katkıda bulunabilirsiniz. En azından kazandığınız ek gelir ile kendi kişisel giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Ihmal etmeyin Bazı ek gelirler ev bütçelerinin kimi zaman aslolan kaynağını dahi geçebilir. Parti evi açarak sizde Aslolan ev geçiminiz den daha çok dahi kazanabilirsiniz.

Parti evi Nedir?

1-13 yaş arası çocuk ve genç adaylarının; hususi günlerini arkadaşları ile kutlayarak geçirmeleri için tasarlanmış ufak ölçekli evlerdir. Evin Büyüklüğü ve Dizaynı hitap etmek istediğiniz Bölge, şartlara nazaran değişebilmektedir.

Parti evi açarken şirket açmalı mıyım?

Başlangıçta işler oturana kadar; şirket açmamanızı tavsiye ederiz. Müşterileriniz arttığında açılış yapabilirsiniz. Ek olarak KOSGEB Desteğiyle evin kuruluşu esnasında ciddi ana para yardımı alabilirsiniz. Büyük ve Ciddi bir potansiyeliniz var ise Resmi açılışı Derhal yapabilirsiniz. Dediğimiz benzer biçimde Minik sermayeler ile başlıyorsanız; şirket açarak muhasebe, vergi,stopaj benzer biçimde birçok fazladan başlangıçta sizi yıpratabilecek gideriniz olabilmektedir. Başlangıçta Şirket açılışı yapmayıp ileriki zamanlarda şirket açılışı ruhsat alımı benzer biçimde işlemleri yapabilirsiniz.

Parti evini açarken nelere dikkat etmelisiniz?

Hangi kesime hitap edeceğinizi oldukca iyi bilmelisiniz. Bölge seçimi yaparken hem evinize yakın bir yer olmalı hemde Müşterilerin size daha rahat ulaşabileceği noktalar olmalı; örnek verecek olursak İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ile Sancaktepe içinde 3-4 Km olmasına karşın Ataşehir sınırları içersin de olan bir Parti eviniz potansiyel müşteriye yakın olmanız sebebi ile daha çok iş yapmış olacaktır.

Parti evi açarken birkaç ip ucu! parti evini açarken süs eşyaları satışı icra eden bir mağaza ile anlaşabilir maliyetleri düşürebilirsiniz. Tutacağınız ev yada dükkan bahçeli olması sizin için avantajlıdır. Böylelikle havalar iyi olduğunda bahçe partileri de düzenleyebilirsiniz. Parti evini Kamera sistemleri ile iyice donatmak hatta Bu kameraları kayıt altına alarak; Müşterilerinizin partiye katılamayan kişilere kameralar vasıtası ile partiyi takip etmesini sağlayarak daha çok müşteriye hitap edebilirsiniz.

Parti evi Ne kadar ana para ile açılabilir?

Bu sizin açacağınız bölge, hitap etmek istediğiniz satın alan potansiyeli ile mukayeseli olarak değişmektedir. Anadolu şehirlerinde 5 Bin liraya mal edip aylık 750Tl durağan(durgun) gider ile bir işletme kurulabiliyor iken; İstanbul benzer biçimde bir şehirde bir tek dükkan yada ev tutumu Bu sayılara patlayıp aylık durağan(durgun) gideriniz 2000 TL üstü sayılara ulaşabilmektedir.

Parti evinde Neler yapılır?

Bilhassa bayanlara hitap eden bir sektördür, o yüzden bayanların ek iş olarak yapabileceğinden bahsediyoruz. Babyshower, Doğum günü partileri ve Bayanların bekarlığa veda partileri benzer biçimde bir oldukca etkinliği parti evlerinde yapabilirsiniz.

Parti evi müşterilerine Nasıl yapılır ulaşabilirim?

Hanımefendi kahvelerine el ilanı dağıtarak, bir web sitesi açıp, bölgesel geniş çapta anlatımlar yapılabilmektedir. Fakat bu işte en büyük tanıtımı mevcut müşterilerinize en iyi hizmeti sunup, onların çevresine sizin referans olarak sunmasından daha etkili değildir. Mühim olan çevriniz ve size gelen müşterilerin memnuniyetini arttırmak.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın