A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Part Time İş Fikirleri
Part Time İş Fikirleri
Part Time İş Fikirleri

Part Time İş Fikirleri

Part Time İş Fikirleri

Zor ekonomik şartlarda yaşamaya çalışan insanlar için ek gelir ve part time iş fikirleri. Günümüzün zorlu ekonomik şartlarında iş bulmakta zorlanan insanların yanında iş sahibi olan insanların bile geçimlerini sürdürebilmeleri oldukça zor olmaktadır. Bu nedenle bir çok insan boş vakitlerini değerlendirerek ek gelir sağlayabilecekleri bir part time iş aramaktadırlar. Bilinen part time işlerin yanında az bilinen ve potansiyeli olmasına rağmen kullanılmayan part time iş fikirleri de bulunmaktadır. Bu fikirleri sizlerle paylaşıyoruz.

1-Kişisel Alışverişçi

Özellikle yabancı ülkelerde görülen bu iş fikri, alışveriş yapmaya zamanı bulunmayan insanlar için belirli bir ücret karşılığında verdikleri liste doğrultusunda alışveriş yapmak üzerine düşünülmüştür.

2-Çöpten Kullanılabilir Eşyaya

Eğer gerekli ekipmana ve yeteneğe sahibi iseniz insanların eski, kırık ya da kullanılmayan eşyalarını onararak ya da yararlı farklı bir alete dönüştürerek para kazanmanız mümkün. Bu konudaki hünerlerinizi göstermeniz için bir sosyal medya hesabı kullanarak daha fazla iş almanız bile mümkün.

Part Time İş Fikirleri
Part Time İş Fikirleri

3-Online Alışveriş Sitesi

Çevrenizde ya da tanıdıklarınız arasında kendi ürünlerini yapabilen, el yapımı eşyalar yapma konusunda becerili insanlar varsa, bu insanlarla çeşitli anlaşmalar yaparak kendi siteniz üzerinden satış yapabilir ve hatırı sayılır derecede paralar kazanabilirsiniz.

4-Ev Yapımı Yiyecek

Bazı insanlar mutfakta zaman geçirmeyi çok sever ve aşçılık konusunda da başarılılardır. Ancak bu başarılarını ailelerine ve aile dostlarına göstermekten öteye gidemezler. Aslında yeteneklerini çevreye göstermek için çevre işletmelerle anlaşabilir, en yakındaki bir marketle bile anlaşarak ürünlerini satabilirler. Bu sayede bir ek gelir kapısı oluşturabilir, hatta elde ettikleri başarıya göre kendi işletmelerini bile kurabilirler.

5-Elektronik Onarım

Elektronik eşyalar konusunda yetenekli iseniz ve evinizde bozulan araç gereçleri kendiniz tamir edebiliyorsanız, çevrenizdeki direklere ve dükkanlara bir ilan asarak piyasanın daha ucuzuna elektronik tamiri yaparak hem adınızı duyurabilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın