A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Para Kazanma Siteleri
Para Kazanma Siteleri
para kazanma siteleri

Para Kazanma Siteleri

Para Kazanma Siteleri

İnternetten para kazandırcaz diye zırvalayan bir sürü sistem var.Bende bu sistemleri gözden geçirdim… Bizzat kendimin de kullandı bu sitelerden ve sistemlerden sizde para kazanabilirsiniz. Ben ödememi aldım, para kazanmadığım hiçbir sistemi burada tanıtmayacağım arkadaşlar.İnternette 1-2 saatlik çalışma sonucu ayda bin ve hatta daha fazlasını bile kazanabilirsiniz. Size bahsedeceğim sistemler ile internette günlük 1-2 saat çalışma ile güzel paralar kazanabilirsiniz.

10- Oyun Oynayarak Para Kazanın – Para Çiftliği

Para çiftliği oyununu ile internetten para kazanabilirsiniz. Oyundaki 4 farklı tavuk veya inek alıp her gün hayvanlardan aldığınız yumurta ve sütleri satarak para kazanabilirsiniz. Oyunda hızlı gelişmek adına gerçek para karşılığında da tavuk veya inek alabilirsiniz ve aylık olarak 1.000 ₺ ye yakın hatta dahada fazla paralar kazanabilirisniz.

9- Oyun Oynayarak Para Kazanın- Süper Çiftçi Oyunu

Süper Çiftçi oyunu ile oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye üye olmak ve hemen 2 tavuk almak. Daha sonra tavuklar yumurta üretecek ve siz yumurtaları sattıkça para kazanacaksınız. yalnız oyunda sabırlı olmalısınız. 1 ay boyunca oyunu oynarsanız günlk ortalama 5 ila 10 ₺ hatta daha ilerlered 50-100 ₺ kazanabilirsiniz.

Para Kazanma Siteleri
para kazanma siteleri

 

8- Oyun Oynayarak Para Kazan !!! Çılgın Tavuklar

İnternette oyun oynayarak da güzel paralar kazanabilirsiniz. Çılgın tavuklar oyununu 1 ay oynadıktan sonra günlük 10 ₺ ve üzeri kazanabilirsiniz. Çılgın tavuklar hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA TIKLAYARAK diğer yazımı okuyabilirsiniz. Oyunun mantığı şu; Siteye üye oluyoruz. Site bize üye olunca 1500 akçe veriyor. Akçelerle gidip tavuk alıyorsunuz sonra bu tavuklar saatlik yumurta üretiyor. Ürettiğimiz yumurtaların %25’ini para olarak, %75 ini akçe olarak çeviriyoruz. Kazandığımız akçelerle tavuk alıyoruz ve bu böyle devam ediyor.

7-QASSA

Siteye üye olmak ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey sitede oyun oynamak ya da anket doldurmak ya da alışveriş yaparken bu site aracılığıyla alışveriş yapmak ,işte bu kadar basit. İşlem yaparak coins biriktirip daha sonra bu coinsleri paraya çevireceğiniz bu sistemde:

•Üye olarak başlangıçta 100.000 coins vermektedir.
•Mail okuyarak 1.000 coins
•Alışveriş yaparak harcadığınız tl başına coins kazanma. ( Alışverişinizi Hepsiburada, alibaba, morhipo gibi buyük firmlardan yapıyorsunuz ve qassa’da coins kazanıyosunuz. )
•Oyunlardan 150.000 coins
•Arkadaş Davet Ederek 200.000 Coins
Kazanabilirsiniz.
Ödeme Alt Limiti 15 TL dir ve kesinlikle paranızı 24 saat içerisinde yatırmaktadır.

6.Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak gerçekten çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Önceden ben bu sistemi kullanmıyordum fazla kazandırmaz diye fakat gerçekten üzerinde günde 1 saatlik çalışmayla hatta çalışmaya bile gerek yok paylaşacağınız her linki burada kısaltarak paylaşın 1.000 tık başına 15-18 tl arası para kazanabilirsiniz. Şuan link kısaltarak en fazla para kazandıran site ye http://link.tl/BwZX linkinden üye olabilirsiniz.

Düşünsenize 1 link paylaşıyosunuz ve 1 ayda bu linke 10 bin tıklama geliyor. Toplam 150 tl para yapar. Bide bu link sayısını 50-100 hatta 500’e çıkarttığınızı ve her linkinizinde ayda ortalama 1000 tıklandığını düşünürseniz gerçekten bu işi ömür boyu bile yapabilirsiniz. Ödemeler 24 saat içinde ister banka ister paypal hesabınıza yatmaktadır.

5.Video Paylaşarak Para Kazan

Videoevi olarak ismini değiştiren site. Artık her 1.000 tıklamaya 10 ₺ para ödemekte. Arkadaşlarharika bir ek iş sizin için. Yapmanız gereken tek şey videoları sosyal medyada paylaşmak. Parayı kendiliğinden kazanacaksınız.

4. Ofpof’er Olmak

İnternette çok fazla okunan bir sitede hem yayıncı olup hemde para kazanabilirsiniz. Gerçektende çok iyi paralar kazanabileceğiniz ofpof.com sayesinde günde 1 içerik paylaşarak ayda güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Bu sistemi kendi bloğunuzdanda yapabilirsiniz fakat hem ofpof kadar bilindik olmadığı için ilk zamanlarda fazla tutmaz. Hemde çoğu zaman boşa uğraşmış olursunuz. Ofpof hem güvenilir hemde gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey içerik oluşturmak. :)

3.Sayfa, Site beğenerek para kazanmak

Facebookta, Youtubede, yada aklınıza gelebilecek her türlü paylaşım sitesinden kullanıcıların paylaşmış oldukları içerikleri beğenip, paylaşarak ya da izleyerek kısacası belli görevler yaparak puan biriktirip, bu puanlarıda paraya çevirdiğiniz güzel bir sistem. Ayrıca sizde istediğiniz fotoğrafınızı videonuzu izletip beğendirebilirsiniz.

2.Myiyo ANKET

Evinizde, işinizde yada boş zamanlarınızda kullanabileceğiniz ve gerçekten ek olarak aylık güzel para kazandıran bir iş. Aylık ortalama çalışmanıza bağlı olarak 100-500 TL arasında kazanabileceğiniz harika bir anket sitesi. Yapmanız gerekense myiyo anket sitesine üye olmak ve anket doldurarak puan kazanmak. Topladığınız her 1.000 puan 1 euro dur. Üye olup profil bilgilerinizi doldurup e posta adresinide onaylayınca zaten 600 puan kazanıyorsunuz. Parayı çekmek içinse 20.000 puan yani 20 euro biriktirmeniz gerek. Bu parayı biriktirmek hiçte zor değil arkadaşlar.

1. Bilgisayarının Depolama Alanını Kiralayarak Para Kazanma ( Kairos Teknoloji )

Evet Arkadaşlar…
Bu belkide bu, işler içerisinden en kolayı. Yaptığınız tek iş bilgisayarınızın hard diskini (depolama alanını) 1 yıllığına kiraya vermek. Kiraya verdiğiniz şirket Kairos Teknoloji.

Kairos teknoloji internet ve veri güvenliği servisi yapan büyük bir şirkettir. Çalıştığı şirketler arasında Nissan, Sony, Dunlop, Eset, Shell gibi büyük büyük şirketler var.

Kairos teknoloji şirketinin yaptığı iş, bu şirketlerin veri güvenliğini korumak ve depolamaktır. Bunu yaparken de 8 yıldır üzerinde çalıştığı ve son 2 yıldırda uygulamaya koydukları yeni bir sistem bulmuşlar. Bu sistem, tek bir hosting kurup hackerlara yem olmak yerine bu depo alanını tüm dünyadaki bilgisayarlara yayarak hackerlardan korunmaktır. Şirket bunu yaparken de bizim bilgisayarlarımızın depo alanlarını 1 yıllığına kiralamaktadır yapmış olduğumuz tek iş bu. Bu sistem hakkında daha detaylı bilgiye her yerden bulabilirsiniz. Fakat bu sistemi bende yaptığımı ve aylık çok güzel gelirler elde ettiğimi belirtmek isterim. Sadece bu sistemle bile hiçbir iş yapmadan zengin olabilirsiniz. Sonuçta koskocaman yazılım güvenliği şirketinde çalışıyorsunuz aylık çok güzel para kazanmanız normal :D. Çalışıyorsunuz dediğime bakmayın yaptığınız tek iş bilgisayarınızı günde 10 saat açık tutmak. Bilgisayarınız çalışırken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz :)

Şirket hakkında hiç bir sıkıntınız olmasın arkadaşlar şirket Formula 1′ de NİSSAN’ın resmi sponsorluğunu yapıyor. Yani öyle küçük bir şirket değil. Gerçekten de paranızı istediğiniz an çekebileceğiniz günlük çok iyi paralar kazanabileceğiniz harika bir iş. Hatta 21. yüzyılın en iyi işi çünkü yaptığınız tek şey bilgisayarınızı günde 10 saat çalıştırmak. Küçük sermaye ile büyük paralar kazanmak istiyorsanız en iyi tercih Kairos Teknoloji’ye hard diskinizi kiralayın derim.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın