A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Para Kazandıran İşler Nelerdir
Para Kazandıran İşler Nelerdir
adsense alternatifleri

Para Kazandıran İşler Nelerdir

Para Kazandıran İşler Nelerdir

Bu makalemizde kolay para kazanma yöntemleri teknikleri, kısa zamanda zengin olmak, çok para kazanmak isteyenler için iş fikirleri, en çok kazandıran meslekler, kısaca çok para kazanmak istiyorum diyenler için faydalı bilgiler paylaşacağız. Çok para kazanmak istiyorum diyenler, makalemizi mutlaka okuyun.

EN ÇOK PARA KAZANDIRAN MESLEKLER

Ülkemizde genel olarak en çok para kazandıran mesleklerin başında kim ne derse desin ticaret yer almaktadır. Daha sonra herkes tarafından bilinen en çok kazandıran meslekler arasında; müteahhitlik, öğretmenlik, mühendisler, noterler, müfettişler, denetmenler, doktorlar, e-ticaret uzmanları, avukatlar, reklamcılar, araştırma görevlileri, mimarlar, ve turizm ile uğraşanlar en çok para kazanan kişiler arasında yer almaktadır.

EN ÇOK PARA KAZANDIRAN SEKTÖRLER
FİKRİ BUL PARAYI KAZAN

Şuan yaşadığımız bölgede çok para kazandıran yapılabilecek tüm işlerin yapıldığını düşünürüz. Bu sebeple yeni iş fikirleri aramak yerine, yapmakta olduğumuz işe devam ederiz. Çok para kazanan kişilerin sırrı, daha önce hiç olmayan büyük bir kitlenin ihtiyaç duyduğu ürünleri veya hizmeti kaliteli veya uygun fiyata sağlayabilmesidir. Hiç birimiz fabrikada veya benzer bir işyerinde çalışarak çok para kazanmayı hayal etmeyiz. Çünkü çok para kazanmak
için, çok iyi bir fikir bulmak, çok iyi bir ticaret yapmak veya bir mucize gereklidir.  Peki en çok para kazandıran işler nelerdir?

Gıda ürünleri ticareti

2000 li yıllardan sonra açılmaya başlayan büyük mağazalar zincirleri piyasayı alt üst etti. Aylık iyi bir geliri olan ve ticaretle uğraşan birçok esnaf Avm.ler yüzünden iflas etti. Ancak son yıllarda büyük mağazaların halen var olmasına rağmen, kaliteli veya ucuz ürünler satan işyerleribüyük marketlere rağmen tercih sebebi olmaktadır. Özellikle gıda ürünlerinde artık insanların ucuzdan daha çok organik ve kaliteli ürünler tercih etmesi, çok almak yerine az alıp kaliteli almayı seçmeleri sektöre hareket veren durumlardan biridir. Bu sebeple gıda sektörü her zaman çok para kazandıran işlerin başında gelmektedir.

Para Kazandıran İşler Nelerdir

En büyük para ticarette olduğu gibi, insanların mecburen almak zorunda oldukları ilk ürün gıdadır. Giyim sektöründe çok para kazanmak İsmi malüm olan bir firmanın pazar fiyatına kaliteli ürünleri sattığını, halkın birçoğunun bu firmadan alışveriş yaptığını hepimiz bilmekteyiz. Hem de kadın erkek çocuk bebek demeden, dededen toruna tüm kitleye kaliteli ve ucuz ürünler satmaktalar. Bu firmanın önümüzdeki 10 yıl içerisinde işlerinin kötü gitmesi zor gibi görünüyor. Bu firma ve benzer firmalar yüzünden birçok girişimci, birçok esnaf giyim sektörüne girmeye cesaret edemiyor.

Öyle ki bu firmalar 50 TL. değerinde bir ürüne 10 taksit yapabiliyor. Giyim sektöründe para kazanmak isteyenler ise bu imkanı sağlayamadıklarından bu sektörü tercih etmiyor. Ancak unutulmamalıdır ki, hiçbir firma kalıcı değil. Daha iyisi daha kalitelisi, daha ucuza sağlanması durumunda tercih sebebi olmak an meselesidir. Giyim ürünleri gıdadan sonra en çok satın alınan olmazsa olmaz ürünlerin ikincisidir. Bu sektörde iyi bir iş planı ile bir dükkan açan çok para kazanan kişiler listesine adını yazdırabilir.

2015 yılında internetin cep telefonları ve tabletlerle cebimize kadar ulaşması sebebiyle alışveriş çılgınlığı dijital ortama taşındı. Artık insanlar otoriter web siteleri dışında ucuz ürünler satılan sitelerden de alışveriş yapmaktalar. E-ticaretin en büyük özelliği ise önünün açık olması. 10 yıl sonra artık birçok kişi özellikle dijital ürünleri e-ticaret sitelerinden almayı tercih edecekler. Bu kapsamda e-ticaret çok para kazandıran işler arasında olmaya devam edecek.

Otomotiv sektörü Dünya genelinde otomotiv sektöründe üst üste yaşanan gelişmeler ülkemize de yansımaktadır. 2000 li yıllarda artan lpg li araçların yerleri artık elektrikli araçlar almaktadır. Önümüzde ki 10 yıl içerisinde gelişen teknolojiyle birlikte dijital servislerine olan rağbet daha da artacaktır. Bu kapsamda manuel araçlar yerine daha dijital, donanımlı araçların çoğalması bu sektöre olan rağbeti de beraberinde getirecektir. Gerek yedek parça, gerekse dijital araçların bakım ve onarımı sektörü iyi para kazandıran işler arasındadır. Ayrıca araçların çoğalması ile birlikte sıfır araçlara rağbet olduğu kadar ikinci araç alım satım işi yani galericilikte çok kazandıran işler arasındadır. İkinci el otomobil fiyatları son 6 ay içerisinde ortalama 3000 ila 5000 Tl. arasında artmıştır. Bu artış oranı meslek sahiplerine kazanç olarak geri dönmektedir. Çok para kazanmak için yapabileceğiniz bir diğer iş ev yapıp satmaktır.

Ev yapıp satmak müteahhitlik

Mütahitler ev yapıp satanlar şuan itibariyle ülkemizde en çok para kazanan kişilerin başında yer almaktadırlar. 300.000 TL. fiyata mal olan bir yapı en az % 200 ila %500 arasında para kazandırmaktadır. Bu sebeple bu işe olan rağbet her geçen gün artmaktadır. İnsanlar evlerin dükkanların her zaman değer kazanacağı, hiçbir zaman zarar ettirmeyeceği bilincindedir. Devlette Modern mimarileşme projelerini desteklemektedir. Eğer bu işi yapabilecek sermayeniz ve teknik desteğiniz var ise sizde çok para kazanan kişiler listesine girebilirsiniz.

Youtube para kazanma Hangi iş daha çok kazandırır 2015 yılının en popüler işleri Sermayesiz iş fikirleri Fotoğrafçı dükkanı açmak Para Kazanma Teknikleri 2015 Yeni iş fikirlerinden olan 10.000 TL. SERMAYE İLE NE İŞ YAPABİLİRİM başlıklı iş fikrinde 10 lira para ile ne iş yapabilirim, 10.000 tl. ve 10000 tl iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın