A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Panino Pizza Bayilik Franchise
Panino Pizza Bayilik Franchise
Panino Pizza

Panino Pizza Bayilik Franchise

Panino Pizza Bayilik Franchise

Panino Pizza 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran / kafe işletmeciliği yapan , Ege üniversitesi Gıda bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye’de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir.

Hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük olarak sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu ailesini genişletmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 25’e çıkarmıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış logistik hizmeti profesyonel yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulmuş olan sistemde Panino Pizza’nın hedefi ülke genelinde en az her ilde bir restoran hedefi olarak sütle yoğurulmuş günlük taze hamur lezzetini müşterileri buluşturmaktır.

Panino Pizza Bayilik Franchise
Panino Pizza

Öncelikli Franchising şartlarınız nelerdir?

Panino Fabs markası ve imajı ile her türlü işletim sistemini, 20000 dolar isim hakkı bedeli ödeyerek,belirlenen standartlar içerisinde kullanmak kaydı ile bağımsız bir yatırımcı olarak Panino Fabs sistemine dahil olabilirsiniz.Ayrıca uygun lokasyonda belirlenen bir Panino Fabs restorantının yatırım maliyeti 170.000 tl ile180.000 tl arasında değişmektedir.

Panino Pizza neden franchising vermektedir?

Firmamıza duyulan güven ile Panino halkasındaki zincir sayısını çoğaltmak, katlanarak büyüyen işletmemizin her halkasının başarısı ve kazancıyla PANİNO FABS markasını makro düzeye taşımaktır.

Franchise Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Panino’ya aylık ödenen bir ücret var mıdır?

Franchise Anlaşma sözleşmeleri 5 yılda bir yenilenir. Panino Fabs diğer firmaların aksine cirodan herhangi bir pay almamaktadır

Franchising Şubeleri için eğitimleriniz varmıdır?

Franchising alan kişilerin, kendisi ve belirleyeceği kişi ve /veya kişiler, PANİNO FABS’ın Merkezinde gerekli tüm eğitimler verilecektir. Ayrıca Şube açılış desteği sağlanacaktır.

PANİNO PİZZA – Öntura Gıda Tur. San.Tic. Ltd.Şti.

Panino Pizza Kurumsal Merkez;
296/1 sokak no.26/c Kazım dirik mah. Bornova/İZMİR

Tel: 0 850 850 31 35
Tel: 0 232 277 80 82
E-posta: info@paninopizza.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın