A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Otomat Makinaları Hibe
Otomat Makinaları Hibe
otomat makinaları kiralama

Otomat Makinaları Hibe

Otomat Makinaları Hibe

Sizlere Otomat makinelerinden gelir elde edebilirsiniz. Bu makineleri hibe olarak alabileceğiniz gibi. Ücretini ödeyerek kazanç elde edebilirsiniz. Otomat makineleri  hibe için üretici firma ile sıkı pazarlık yaparak; kurulduğu alandan çok iyi gelir elde edeceğini ikna etmeniz şart. Otomat makineleri özellikle işini yeni kuran girişimcilere bir çok avantaj sağlıyor. Kira, Elektrik, Personel, Tabela gibi başlangıç maliyetlerinden kurtaran otomat makineleri işletmeciliği cazibesini devam ettiriyor. Kahve otomatları, Dondurma otomatları, Büfe otomatları derken hemen hemen her sektörde rastlar hale geldiğimiz otomatlardan birkaçını sizler için biraraya getirdik.

Pesmatik Oyun Otomatı

İnternet Cafe, Cafe ve Diğer İşletmeler için olsun, birçok alana girebilecek bir oyun makinası ile işletmelerin yükünü hafifletecek ve güzel paralar kazanabileceğiniz bir oyun makinasından bahsetmek istiyorum. Bu Otomatı sadece işletmenizde değil farklı alanlarda da değerlendirmek mümkün. Otomatla ilgili tüm bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hazır Yemek Otomatı

Önereceğim basit makineler şimdilik her büfeye, restorana yakışacak cinsten. Bu makineler patates unundan püre yapıyor ve sosla muamele ediyor. Çok lezzetli karışımların oluşturulabileceği bu sistemin parayla çalışan otomatları da var. Oldukça basit bu makineleri ise Japonlar değil Çinliler imal etmiş. Hatta bu makineler ülkemizde çok rahatlıkla üretilebilecek özelliklere sahip. İşe bilinçli olarak en basitinden girmek isteyenler için ideal bir proje. Üstelik bu basit makineler, okullara, kantinlere, otobüs ve havayolu terminallerine kolayca yerleştirilebiliyor. En ucuz makinelerin internette tespit edebildiğim unvan ve adresleri ise şöyle: ‘Shantou Fulanzhengdong Vending Machine Equipment Co.’ Biraz daha gelişmiş bağımsızotomatlarithal etmeyi düşünürseniz İngiltere orijinli ‘revivevending.co.uk’ sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Otomat Makinaları Hibe
Otomat Makinaları Hibe

Dondurma Otomatı

Dondurma Otomatı, 32 Farklı dondurmayı aynı anda değişik fiyatlarla satabilme imkanı veriyor. Dondurma otomatı hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Soft Dondurma Otomatı, Çeşitli Dondurma Otomatı bulabileceğiniz Türkiye pazarında size Dondurmax dondurma otomatından bahsetmek istiyorum. Ürünün fiyatından, dondurmanın gramajına, toplam satış adedinden video/müzik ayarlarına tüm işlemler, sesli yanıt desteği ile sadece birkaç dakikada değiştirilebilir. Dondurmax pastörizasyon sistemi sayesinde belirlediğiniz saatler arasında içerisindeki dondurmayı çözer, pastörize eder ve yeniden dondurma haline getirir. Böylece dondurmadaki olası bakterilerin tamamını yok eder ve müşterileriniz daima en kaliteli ürüne ulaşır. Bu sistemin sağladığı bir diğer avantaj da piyasadaki diğer cihazlar maksimum 3 günde bir temizlenmesi gerekirken, Dondurmax için ayda 1 kere temizlik yeterlidir. Dondurmax bayilik talep formu ve daha fazla bilgi için dondurmax.com u ziyaret edebilirsiniz.

Kişisel Bakım Otomatı

Kişisel bakım ürünleri veren otomatları insan yoğunluğu olan yerlere örneğin (alışveriş merkezi, sinema, tiyatro, üniversite, lise, dershane, otogar, spor salonu ) gibi yerlerin yönetim birimleri ile görüşerek, bu gibi yerlerin tuvaletlerine otomatları monte edip belli aralıklar ile ürün doldurularak işleyen bir sistemdir. Bu alanda otomat bayiliği alabileceğiniz firma olarak Doru Otomatı tavsiye ediyoruz. Doru Otomat Bayiliği Hakkında tüm bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Saç Düzleştirme Otomatı

Saç düzleştirme otomatı fikri nasıl geldi : 2005 yılında saç düzleştirme makinesinin piyasaya sürülmesinden bu yana kadınlar da saç düzleştirme bir yaşam tarzı haline geldi. Düzleştirme makinesi sayesinde kadınların saçlarına ayırmış olduğu zaman adeta saniyelere inmiş oldu. Saç düzleştirme otomatının kullanım alanları bir hayli geniş. Gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, düğün salonları, restaurantlar, disco ve barlar, gar ve istasyonlar, havalimanları vs… gibi birçok yere otomatınızı yerleştirebilirsiniz. Saç düzleştirme otomatını bulabileceğiniz adres linke tıklayınız.

Sıcak ve Soğuk İçecek Otomatı

EkoVend, otomatik satış makineleri sektöründe sıcak/soğuk içecek ve hazır yiyecek otomat makinelerinin ithalatı, satışı, satış sonrası servisi ve operatörlük hizmetini vererek faaliyet göstermektedir. Firmanın Sıcak ve Soğuk İçecek Otomatları, Sıcak İçecek Otomatları, Soğuk İçecek Otomatları, Snack Otomatları, Çorba Otomatları. Firmaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Oyuncak ve Hediye Otomatı

Otomat iş fikrindeki oyuncak ve hediye otomatı, büyüklerin pek ilgisini çekmeyen ama çocukların ilgisini üzerine toplayan bir makina. Oyuncak ve hediye otomatını, çocukların zaman geçirdiği bölgelere yerleştirmeniz güzel kazançlar elde etmenizi sağlar. Vereceğim firma adresinden Oyuncak ve Hediye Otomatlarını bulabilirsiniz. Linke tıklayınız.

Gıda Otomatı

Gıda Otomatı fikrinde de öteki otomat iş fikirlerinde olduğu gibi doru noktaya atış yapmanız kazanç açısından faydalı olacaktır. Gıda otomatı iş fikrindeki kanaatim; halkın sevdiği tatları otomata koymanızın satışlarınızı arttıracağı hakkında. Gıda Otomatını vereceğim linkten inceleyebilirsiniz.

Gazete Otomatı

Kitap ve dergi gibi ürünlerin satışınıda yapabileceğiniz gazete otomatı fikri hakkındaki düşüncelerim biraz tutmayabilire yakın olsada kombinasyonlu bir şekilde işletmelerde veya diğer alanlarda kullanılabilir. Kombinasyonu şu şekilde yapabilirsiniz. Sigara otomatı, gazete ( kitap ve dergi ) otomatı ve sıcak içecek ( çay, kahve, nescafe vs… ) otomatı. Niye tutmayabilir; İnternet çağı olduğu için, halkımızın okuma merakı ve oturduğu mekanlarda bırakılan bedava gazete ve dergilere olana ilgi  Gazete otomatını bulabileceğiniz adresi verelim linke tıklayınız.

Sigara Otomatı

Otomatta diğer bir iş fikri ise Sigara Otomatı. Pek tasvip etmesemde ( bende kullanıyorum, ne yapalım bir ihtiyaç ) amaç para kazanmak diyerekten, konuya girelim. Sigara Otomatı kahvelere, meyhanelere, discolara, barlara veya ihtiyaç hissedilen yerlere koyulması halinde bu otomatta çok para kazandırabilir.

Müzik Otomatı

Müzik Otomatı eski cazibesini yitirsede koyulacak bölgeye ve işletme müşteri potansiyeline göre size ek kazanç getirebilir. Bizim dönemimizin parlayan yıldızlarından biri olan müzik otomatının zamanımızdaki kazanç performansını rastladığınız, bildiğiniz veya gördüğünüz bir işletmede ölçebilir, ona göre yatırım yapıp yapmama konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Müzik Otomatını bulacağınız adres tıklayınız.

Oto Yıkama ve Köpük Otomatı

Genelde 1 TL ile çalışan otomat fikirlerimizden bir başkası ise oto yıkama ve köpük otomatları. Otomatlar genel olarak petrol istasyonlarında kullanılıyor. Araçların yoğun olduğu uğrak noktalar ve araç trafiğinin yoğun olduğu geçiş noktalarına koyulacak oto otomatı iş fikri yatırımcısına kazandırır. Oto yıkama-köpük ve daha birçok otomatı bulabileceğiniz adres linke tıklayınız.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın