A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Nelipide Bayilik Franchise
Nelipide Bayilik Franchise
Nelipide Bayilik Franchise

Nelipide Bayilik Franchise

Nelipide Bayilik Franchise

1981…Yemeyi, içmeyi, hatta daha önce ağırlamayı, yani misafiri çok sevmekle başladı hikayemiz;

Cevdet ve Nurettin Aktaş’ın Ordu’da başlattığı pide lezzetleri her geçen gün tadını, yemek çeşitlerini, hizmetini, konseptini ve yemekten zevk aldığı o eşsiz lezzetleri paylaşarak büyüdü.

Biz bu isteğimizle günde 4.000 mutlu misafir sayısını katlamak, Başarımızı ve yemekten zevk aldığımız tatları paylaşmak için İstanbul’dan başlayan yolculuğumuzu sadece Türkiye’ye değil! Tüm Dünya da lezzete, güzel yemeklere değer veren, önemseyen herkesle paylaşmak için yoldayız.

Neli Pide Franchising

Gerçek pideyi aynı tat ve kalitede yurtiçindeki pide severlere sunan Nelipide, ilk Konsept Mağaza’sını 2014 yılının başında İstanbul Bağdat Caddesinde açtı.

Nelipide Bayilik Franchise
Nelipide Bayilik Franchise

Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşmak için amaçlanan zincirin bu ilk halkasıydı. Türkiye’de gerçek pide de standart bir lezzet ve markalaşmaya geçiş Nelipide ile başlar. Pideyi günlük öğünlerinizin vazgeçilmezi haline getiren Nelipide, restaurantlarda yeni alışkanlıkların doğmasını da sağlar böylelikle.

Pidenin yanında, dünya mutfağı, Ordu yöresinin özel lezzetleri yine dünyanın çok özel tatlılar ve Ordu yöresinin eşsiz tatlıarı ve çesitli içecekleri ile Nelipide’lerin sunum zenginliği, farklı taleplere cevap verir hale geldi.

Franchising taleplerinizi info@nelipide.com adresine bildirebilirsiniz.

Neli Pide markası olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye franchise veriyoruz.

Uygunlukları ölçmek adına emlak bilgilerini, sektörel yakınlığınızı ve taleplerinizi aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz. Franchising departmanı tarafından değerlendirmeye alınan formlar incelendikten sonra, sizinle irtibata geçilecektir.

Genel Merkez: Karapınar Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 1174. Sk. No:3 / ORDU

Tel: 0 452 777 0 111

Bağdat Caddesi: Göztepe Mah. Bağdat Cad. No:199/B Kadıköy – İSTANBUL

Tel: 0 216 356 52 52

Ataşehir: Bulvar 216 AVM 4.Kat Ataşehir – İSTANBUL

Tel: 0216 360 52 52

Beylikdüzü: Büyükşehir Mahallesi Anadolu Cad. No:20/1/21 Beylikdüzü- İSTANBUL

Tel: 0212 873 10 52

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın