A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Matbuu.com Bayilik Franchise
Matbuu.com Bayilik Franchise
matbuu-online-matbaa

Matbuu.com Bayilik Franchise

Matbuu.com Bayilik Franchise

Matbuu, Türkiye’nin önde gelen online matbaacılık firmalarından bir tanesi. 1980 yılından bu yana sahip olduğu matbaacılık deneyimini, gelişen teknolojiler ile harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacını taşıyor. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini online ortamda kullanıcılarına sunma hedefiyle yola çıkan firma, 2012 yılında matbuu.com projesini hayata geçirdi ve hayata geçtiği ay tam olarak 2000 gönderi yaparak çok güzel bir başarıya imza attı. Günümüzde ise aylık 13000’den fazla gönderi yapmakta.

Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan matbuu.com, sadece alım satan yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden tasarladıkları veya daha önce tasarlayıp da Matbuu’nun sistemine yükledikleri baskı işleri en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikada üretiliyor.

Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan Matbuu, sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak son kullanıcıya optimum düzeyde hizmet sunuyor.

Matbuu.com Bayilik Franchise
matbuu-online-matbaa

Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan matbuu.com, Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor.

Alanlarında uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Matbuu çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor.

En uygun fiyatlarla en kalitesi baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş Matbuu.com ile “artık herkesin kendi matbaası oldu!”

Matbuu Baskı ve İnternet Hiz. Ltd. Şti.

Fabrika: 21. Cad. 1424. Sk. No:8/2 Ostim O.S.B.
Yenimahalle/Ankara
Baskı Noktası / Altındağ: Elif Sokak. No: 7/210
Altındağ/Ankara
Baskı Noktası / Yenimahalle: Ağaç İşleri Kooparatifi ( Eski 21. Cadde) 1354. Cadde No:101/A İvedik
Yenimahalle/Ankara
Baskı Noktası / Sincan: Atatürk Mah. Ankara Cad. No:31/A
Sincan/Ankara

0850 840 84 84
Haftaiçi 09:00 – 18:00 + Cumartesi 09:00 – 16:00

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın