A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Magic Corn Bayilik & Franchise
Magic Corn Bayilik & Franchise
magic corn

Magic Corn Bayilik & Franchise

Magic Corn Bayilik & Franchise

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için Magic Corn çok uygun bir fırsat sunmakta. Firma kullanışlı standları ve uygun fiyatlarıyla girişimciler için fırsatlar sunmakta, Kısaca söylemek gerekirse, deneyim ve destek sistemimizden faydalanmaya hevesli ortaklar arıyoruz. Size Keyif Gıdaları işinin bütün içeriğini tek bir merkezde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için, bize doğrudan veya e-posta yoluyla başvurun. Sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

1988’den beri yüksek kalitedeki taze mısır üretimi konusunda ün kazanmış MAGIC CORN; Toprağı bilen, iyi eğitimli çiftçileri ve kendine özgü ekim teknolosijiyle özenle seçilen tatlı mısır tohumlarını kullandığı binlerce dönüm ekim arazisini yönetmektedir
Uzman ekiplerin gözetiminde hiçbir hormon maddesi kullanılmadan işini bilen çiftçiler sabır ve emeği katılarak yetiştirilen mısırların toplanması için oluşumunu tamamlamaları beklenmektedir. Oluşumunu tamamlamış mısırlar tek tek kontrol edilerek tarladan toplanmaktadır. Üretilen mısırlar, ileri teknolojiyle el değmeden ve kesilmeden tanelerine ayrılmakta ve özenle kalite kontrolünden geçirilmektedir.

Magic Corn Bayilik & Franchise
magic corn

MAGIC CORN SİHRİ

Sihir; Tanelerin koçanından kesilmeden, özel bir teknik ile çıkartılmasındave özenle seçilmesinde saklıdır. Kesilmeden tanelerine ayrılan mısırlar, besin değerlerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.

60% oranında pişirildikten sonra şoklanarak dondurulan ürünümüz hiçbir katkı maddesi kullanılmadan paketlenmekte, besin değeri ve kalitesini kaybetmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Magic Karamelli Patlamış Mısır

6 oz’dan 32 oz’a değişen 80 tipten fazla patlamış mısır makinemiz bulunmaktadır. Kabin biçiminizi, ilk neon’unuzu, antika ve ışıklı tabelanızı seçin. Ahşap olanı, mekanınız için en uygun model olabilir. Temizlemesi kolay bir patlangaç (mısır patlatma kabı) seçiniz. Son olarak, durumunuza en elverişli kabin ölçüsünü seçin.

Magic Pamuk Şeker

Flossine, profesyonel pamuk şeker uzmanlarının uzun süredir vazgeçemediği maddedir. Pamuk şekerinize düzgün bir görünüş, düzgün koku ve muhteşem bir tat verir.

Magic Buzlu Karışım

Buzlu karışım, günümüzde alışveriş merkezlerinde, yemek alanlarında, kahve satan dükkanlarda, dondurmacı ve yoğurt satan bölgelerde sunulan en favori soğuk içecektir. İtalyan Cappucino, Fas Mocha’sı, Brezilya Çikolatası ve İniliz Çayı gibi tatlar mevuttur.

Magic Slush

Magic Slush tamamıyla bir içecek konseptidir. Olağanüstü bir büyüme yaşayan bir üründür. Dondurucu ekipman 3 model ile karşımıza çıkıyor: Çiftli, üçlü ve dörtlü kaselerde (kaplarda). Çeşitler arasında Kiwi, mango, karışık meyve, buğday otu, çilek, yeşil elma, çarkıfelek meyvesi, kış kavunu, tatlı kavun ve şeftali bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Oymacı Sok. No:16/1 Kat:2 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 0216 422 73 51
Faks: 0216 422 73 12
E-Posta: info@magiccorn-tr.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın