A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Kosgeb Hibe ve Destekleri / Kosgeb Kredisini Kimler Alabilir
Kosgeb Kredisini Kimler Alabilir

Kosgeb Kredisini Kimler Alabilir

Kosgeb Kredisini Kimler Alabilir

KOSGEB Kredi Kimler Alabilir; Tarafımıza yöneltilen soruların en başında gelen Kosgeb kredi kimler alabilir ve kosgep kredi almak için yapmanız gereken adımları bu sayfamızda sizler ile paylaşacağız. Sizlere ilk olarak KOSGEB ‘in ne olduğu ve neden Kosgep kredi verdiğini açıklamamızda fayda olacağını düşünüyoruz.

KOSGEB Kredi Nedir ve Neden Kredi Verir

KOSGEB; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından kurulan bir devlet kurumudur. KOSGEB ‘in kurulma amacı ve kredi verme nedeni ülke ekonomisini canlı tutmaktır. Bundan dolayıdır ki KOSGEB ‘in açılımı da Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdare Başkanlığı‘ dır. KOSGEB küçük ve orta ölçekli işletme ( Kobi ) ve girişimcileri desteklemek amacı ile 9 programdan oluşmuştur. KOSGEG ‘in oluşturmuş olduğu bu programlar sadece Kosgeb kredi vermek ile kalmayıp işletmelere bir çok kosgeb destekleri vermektedir.

KOSGEB Kredi Kimler Alabilir

KOSGEB Kredi hemen hemen bütün T.C. vatandaşı olan herkese kredi imkanı sağlamaktadır. Sadece doğru programı seçmeniz Kosgep kredi imkanlarından faydalanmanız için yeterli olacaktır. İşletmeniz ve sizin için en doğru kosgeb destekleri için sitemizde yer alan kosgeb destekleri kategorimize buradan ziyaret ediniz.

Kosgeb Kredisini Kimler Alabilir
kosgeb kredisini kimler alabilir

Kosgeb Krediden Kimler Ne Tür Hizmet Alabilir

KOSGEB çok kapsamlı desteklerden oluşmaktadır. KOSGEB hibe kredi ile iş yerinizi kurabilir veya iş yerinizi büyütmek için faizsiz kredi ( Girişimcilik Destek Programı ) imkanlarından faydalanabilirsiniz. KOSGEB programlarında yer alan diğer destekler ile fuar gezileri, işçi maaş ödemeleri, kira ödemeleri, laboratuvar hizmetleri, tanıtım giderleri, makine kira giderine kadar bir çok hizmet ödemesini hibe kredi veya faizsiz kredi ile gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB Kredi Kimler Alabilir ; Kosgeb Desteklediği Sektörler

KOSGEB bir çok sektörü desteklemektedir. Genellikle üretime dayalı iş yeri olanlar için daha geniş destek yelpazesine sahip olan KOSGEB desteklediği sektörleri burandan erişim sağlayabilirsiniz.

Kosgep Kredi Başvuru Kanalları

KOSGEB girişimcilere ve kobilere daha iyi hizmet vermek için bütün il ve ilçelerde Müdürlükler ve temsilcilikler kurmuştur. Kosgeb ‘in kurmuş olduğu Müdürlükler ve temsilciliklerin adreslerini buradan öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra KOSGEB bir çok devlet veya özel banka ile kobilere yönelik kredi protokol imzalamıştır. Anlaşmalı olduğumuz bankalar sitemizde yer almaktadır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın