A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Kişiye Özel Mobilya Üretimi
Kişiye Özel Mobilya Üretimi
Mobilya Üretimi

Kişiye Özel Mobilya Üretimi

Kişiye Özel Mobilya Üretimi

İnsanların yaşam alanlarının sürekli küçüldüğü son yıllarda, evlerin ve ofislerin o alan için özel imal edilmiş mobilyalara ihtiyaç duyması kaçınılmaz bir durumdur. Kişiye özel mobilyaların üretilmesiyle istenilen alana istenilen ebatlarda ürünler imal edilebilmektedir. Böylelikle hem insanların arzuları doğrultusunda ürünler ortaya çıkmaktadır.

Hayal ettiğiniz veya bir yerlerde görüp çok beğendiğiniz bir mobilyaya sahip olmak için mağaza mağaza gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok.

Mobilya Atölyesiolarak uzun yıllardırev, ofis, restaurant ve çeşitli mekanlar için konusunda uzman kadromuz ile Mimari gruplar ve çeşitli Mobilya firmaları için “Özel Üretim” mobilya çözümleri sunmaktayız.

Mobilya tarzına ilişkin her tüketicinin tercihi farklılık gösterse de, işlevsellik, konfor, estetik ve ihtişam ortak aranan özellikler olunca aklımıza ilk gelen Klasik Mobilyalar oluyor. Köklü bir geçmişe sahip olan kişiye özel klasik mobilya sanatı, müşterilerine sunduğu tasarım harikaları ile geçmişte olduğu gibi günümüzde de birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesiyle kulvarındaki zanaat geleneğini sürdürmeye devam ediyor.

“Size Özel” Mobilya için 5 Altın Neden:

Neden 1: Beğendiğiniz mobilya yakın bir arkadaşınızın evindekine benziyor. Bu durum sizi rahatsız ediyor.

Arkadaşınızın evinden esinlenmeniz ve beğendiğiniz bir mobilyayı evinizde istemeniz güzel. Ancak unutmayın ki o mobilya sahibinin zevklerini yansıtıyor.

Ne kadar arkadaşınız ile aynı zevklere sahip olsanız da sizin mobilyanız sizi ve zevklerinizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Mobilyanızın “benzersiz” olma fikri sizi her zaman özel hissettirecektir.

Kişiye Özel Mobilya Üretimi
Mobilya Üretimi

Neden 2: Bana sunulanı değil, ihtiyaçlarım doğrultusunda mobilyamı seçmek istiyorum.

Fabrikasyon mobilyaları satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından seçim yaparsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlayabilir. Özel üretim mobilyanızda sınır sadece hayallerinizdir.
Neden 3: Özel üretim mobilya fikri çok güzel ama pahalı değil mi?

Üzerinde gerçekten emek olan ürünlerin pahalı diye nitelendirilmesine kesinlikle katılmıyoruz. Ayrıca unutmayalım ki bir ürünü senelerce, hatta “evladiyelik” olarak bıraktığımızda değerine paha biçilemez.
Neden 4: Tam olarak ne istediğimi biliyorum. Ama istediğim mobilyayı arayacak zamanım yok.

Mobilya Atölyesi ile iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren istediğiniz mobilyayı artık daha fazla aramanıza gerek yok.

Konusunda uzman personelimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizinle birlikte karar vererek mobilyayı en kısa sürede hayata geçireceklerdir.
Neden 5: “Özel Üretim” sadece evler için değil mi? İşyerim içinde sipariş verebilir miyim?

İster eviniz, ister işyeriniz… Sizin için önemli olan her mekanın özel görünmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Çalışanlarınızın çalıştığı ortamı sevmesi performanslarını arttıracaktığı gibi, müşterilerinizin kendini rahat etmesi de çok önemlidir.

Unutmayın ki uyanık geçirdiğimiz zamanın çoğunu işyerlerinde geçiriyoruz.

“Size Özel”Hizmeti İş Süreci:

1) Mobilya Atölyesi’ne telefon ya da yazılı olarak gelen talep sonrasında en kısa sürede sizinle iletişime geçilir.

2) Mobilya Atölyesi Ekibi sizin beklentilerinizi ve isteklerinizi öğrenir ve bu doğrultuda gerekli bilgiler kayıt edilir.

3) İstekleriniz doğrultusunda en kısa sürede sizin için seçtiğimiz üretici firmanın fiyat teklifinin tarafınız ile paylaşılması sağlanır.

4) Fiyat teklifinin sizin için uygun olması durumunda üretici firma ile direkt temasa geçmeniz sağlanır.

5) Size uygun olan ödeme koşulları doğrultusunda dilerseniz kredi kartı ve taksit seçeneği ile, dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın