A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Kazançlı İşler Bayilik
Kazançlı İşler Bayilik

Kazançlı İşler Bayilik

Kazançlı İşler Bayilik

Bayiilik veren firmalar az sermayesi olan küçük girişimcilerin yanında büyük bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere de yatırım imkanı sunuyor. Bayilik veren firmalar aracılığıyla ülkemizde franchising pazarı hızla büyümektedir .İç ve dış pazardaki pazara yeni giren firmaların varlığı dinamik bir Pazar oluşturmaktadır. Yatırım cazibesi yüksek en karlı bayilik veren firmalar ve yatırım şartlarını merak edenler için hazırladığımız yazımızda firmaları tanıtacağız. İşte En çok talep gören en karlı bayilik markaları ve franchising şartları..

Amerika ve Avrupa menşeili markaların yanında yerli markaların bayilik fırsatları ile franchising pazarı yatırımcılara ve girişimcilere iş kapıları açmaktadır. Yerli ve yabancı birçok marka bu büyüyen pazarda var olmayı ve ayakta kalmayı sağlayacak emin adımlar atmaktadır. Başarılı olmuş ve ayakta kalmayı başarabilen ve günümüze kadar varlığını devam ettiren birçok yerli ve yabancı firma büyümeyi hedeflemekte ve cazip fırsatlar ile bayilikler vermektedir.

Kazançlı İşler Bayilik
Kazançlı İşler Bayilik

1- Bayilik veren firma KIDS EDUCATION ACADEMY : Amerika’da yaygın olarak kullanılan eğitim programı, KIDS EDUCATION ACADEMY ile yollarını birleştirdi. Çocuklarımızın gelişimleri göz önünde bulundurularak çoklu zeka kuramı ve etkin öğrenme yöntemi ile hazırlanan programlar eşliğinde klasik kreş anlayışına son veren KIDS EDUCATION ACADEMY’de çocukların yetenekleri ön plana çıkarıldığından becerileri artmaktadır. KIDS EDUCATION ACADEMY ‘i diğer kreşlerden ayıran en önemli etkenler; EARLY ENGLISH (Erken İngilizce) ve EARLY MATH (Erken Matematik) eğitimleri. Bayilik hakkında daha deyalı bilgi almak için bu siteyi inceleyebilirsiniz.

www.kidseducationacademy.com

2. Bayilik veren firma Hamsi Finger : Hamsi Finger; Karadeniz’in lezzetli balığı olan hamsinin müşteriler için özenle seçilmiş, besin değerlerini kaybetmeden ve tazeliğini koruyarak temizlenip fileto şekline getirilerek özel soslar eşliğinde soslanıp kızartılması sonucu 100 gr’lık paketler halinde tüketime sunulan bir üründür. Hamsi Finger alışveriş merkezleri ve şehrin dinamik noktalarında standlar ve kiokslar oluşturularak müşterilere sunulmaktadır.

Hamsi Finger Bayilik İletişim
Telefon: 0545 930 10 20
E-posta: info@hamsifinger.com
Web: www.hamsifinger.com

3. Bayilik veren firma Bebeto : Bebeto Eğlence Adası Bayilik Bedeli alınmadan stand kurulum ve ürün maliyetine yüksek kar marjı oranıyla kazandıran bir sistemdir. Sürekli Franchise ödemesi ve reklam katılım payı almayan Bebeto, Bebeto Eğlence Adası Bayilik açılacak hedef bölge olarak Türkiye’nin tüm AVM’lerini gösteriyor. Bebeto bayilik şartlarında aranan işyeri özelliklerinde AVM içi orta kiosklar isteniyor. Bayilik adaylarında aranan özelliklerde; Tüketici odaklı yeniliklere açık, kazan-kazan felsefesini benimseyen adayları tercih ediyor.

Bebeto Bayilik İletişim
Tel : 0212 875 86 90
Fax : 0212 875 86 89
E-Mail: kervangida@kervangida.com.tr

4. Bayilik veren firma Mc. Bubbles : Mc. Bubbles; Dünya’da yaygın olan Bubble Tea’yi yurtiçi ve yurtdışıda eğitim almış profesyonel ekibi ile Türkiye’de tanıtmak isteyen Mc. Bubbles, AVM’ler de kurulacak stand ve kiosklarda 5 bin ile 7.500 euro aralığındaki yatırım bedeli ile girişimcilere iş imkanı sunuyor. Mc. Bubbles ürünleri nedir diyenler, Çaylar, Bobalar, Jellyler, Tozlar ve Şuruplar.

Mc. Bubbles Bayilik İletişim
Tel & Fax: 0232 463 03 36
E-posta: info@mcbubbles.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın