A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / İpekevi Bayilik & Ürün Satışı
İpekevi Bayilik & Ürün Satışı
İpekevi Bayilik

İpekevi Bayilik & Ürün Satışı

İpekevi Bayilik & Ürün Satışı

Firmamız 1993 yılında Bursa’da Bimpeks A.Ş. ünvanıyla kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne tamamı kendi tasarımımız olan ipek şal, eşarp, fular, v.b. ürünlerin imalat-toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Ürünlerimizi daima 100% ipek, kaşmir, yün, keten, pamuk v.b. doğal ve en kaliteli iplikler ve bunların karışımlarını kullanarak üretmekteyiz.

Ayrıca 100% pamuk ve ketenden bay ve bayan hazır giyim ürünlerini de (Bluz, Elbise,Gömlek,Tunik,Etek v.s.) sizlere sunmaktayız. Tamamı İpekevi güvencesiyle üretilen koleksiyonlarımıza Bursa Kozahan’da bulunan 4 mağazamız,

Türkiye genelinde ve yurtdışında ki bayilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yeryüzünde hiçbir doğal lifte bulunmayan parlaklığı ve dokusu ile insanlık tarihi boyunca zerafet ve şıklığın sembolüdür ipek. Kumaşların en naif üyesi olan ipek, işlendikçe göz kamaştıran iplikleri renklerle buluştuğunda insanlara güzellik ve zerafetin kapılarını açmıştır. Binlerce yıldır olduğu gibi günümüzde de bu tutku dünyayı sarmaya devam etmektedir.

İpekevi Bayilik & Ürün Satışı
İpekevi Bayilik

İpeğin Uzakdoğu’dan başlayan yolculuğu Anadolu üzerinden Avrupa’ya uzanırken belki de İpekyolu’nun en ihtişamlı durağıdır Bursa Kozahan.

İpekevi, 1993 yılında tekstil sektöründe faaliyete başlayan Bimpeks A.Ş’nin bir markası olarak Bursa’da Kozahan’da doğdu.

İpek şal, fular, eşarp, pamuk ve keten giysileri doğal ve en kaliteli iplikler ya da karışımları ile üretirken sunduğu ürünlerde modanın renklerini ve çizgilerini belirlemeyi bir misyon haline getirdi.

Tesettür sektörüne kazandırdığı ipek şal ile günümüz modasına yeni bir ürün kazandırırken insani ve kültürel değerler temelinde içinde bulunduğu topraklara değerler katmayı ilke edindi.

Ülkemizde neredeyse kaybolmaya yüz tutmuş ipekli tekstil üretimini ve kullanımını hakettiği noktaya taşımayı kendine görev edinen, tüm dünyaya “Türk Şalı” olarak bilinen ipek şalı kazandıran İpekevi, sektöründe trendleri belirleyen ve farklı ürünler arayanların tercih ettiği bir marka olarak, ipeğin ışıltısı ile modayı buluşturmaya devam ediyor.

İletişim Bilgileri
Merkez:
1. Uluyol Er Sok.
Kasapoğlu İş Merkezi
No:5/1 16220 Bursa/Türkiye
İletişim adresi:
Kozahan İpekçiler Çarşısı
Z-34 Osmangazi BURSA
Özel Hizmet Hattı
0 224 222 49 58
Hizmet Hattı Çalışma gün ve saatlerimiz:
Hafta içi 9.00-18.00 Hafta sonu Cumartesi: 9.00-18.00

Mağaza Çalışma gün ve saatlerimiz:
Hafta içi 8.30-18.30 Hafta sonu Cumartesi: 8.30-19.00 Pazar 10.30-18.00

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın