A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?
İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?
Adsense Çok Kazanmak

İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?

İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?

İnternette sermayesiz olarak yani hiç para harcamadan kendi işinizi kurun. Nasıl mı ? Evinizde bilgisayarınızın başında çalışın. Bedeninizle değil aklınızla para kazanın. Geç kalmadınız ! Daha herşey yeni başlıyor. Çok kısa zamanda Türkiye’de pek çok internet girişimcisinin ilgisini çekmeyi başaran Affiliate Marketing ile herkes internetten kazanç sağlayabilir. Google’ı kullanarak başkalarının ürünleri binlerce kişiye tanıtarak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde de internetten alışveriş çılğınlığı artık önüne geçilemez bir trend olmuş durumda. Bankaların sunmuş olduğu sanal kredi kartı hizmeti ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme sistemlerinin başlaması ve bir çok ürünün internette daha ucuz olmasıyla birlikte internetten alışveriş her geçen gün daha da artıyor. Tabiki bu durum beraberinde bir çok insana yeni iş kapılarını aralıyor.

Başkalarının ürünlerini internette tanıtarak, %50’ye varan komisyon kazanın.

Affiliate Marketing sistemi ile herkes internetten para kazanabilir. Sadece bir bilgisayar ve internet yeterlidir. Bağlı kaldığınız bir yer yoktur. İnternetin olduğu heryerden çalışabilirsiniz. Bu sistemde amaç satıcı ile alıcı arasında köprü oluşturmak yani aracı olmaktır. Arama motorları içerisinde Türkiye’de %95 lik bir pazar payına sahip Google’ın büyük potansiyelini kullanarak, başkalarının ürünlerin internet üzerinden pazarlayarak para kazanabilirsiniz.

Bir site kurmanız şart değil. Affiliate Marketing sistemini kullanarak ücretsiz makale sitelerinde seçtiğiniz ürünleri tanıtan makaleler yazarak ta evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bildiğimiz pazarlama şeklinden farklı olarak internetteki pazarlamada siz müşterinin ayağına değil müşteri sizin ayağınıza kadar geliyor.

İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?
İnternetten

Şehrin en işlek caddesinde bir mağazanız olduğunu düşünün. Mağazanızın önünden her gün milyonlarca insan geçseydi ne olurdu? İşte internet böyledir. Bir anda binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. İnsanlar hergün google aracılığı ile birşeyler arıyor. Sizde bu pastadan payınızı almak istemez misiniz? Bunun farkedenler kazanıyor, kazanmaya devam edecek. Türkiye’de pek bilinmediğinden, GooMass yazarları gibi ilk başlayanlar çok kazanacaktır.

Avrupanın ünlü evden para kazanma sistemi olan Affiliate Marketing (internette ürün tanıtımları ile komisyon kazanma) sistemini Türkiye’de uygulayan GooMass yazarları, türkçe’ye satış ortaklığı olarak çevirebileceğimiz bu sistemi hem kendileri uyguluyor hem de bunun eğitimini veriyor. Hürriyet’in haberine göre geleceğin en popüler internetten para kazanma yöntemi olan bu “kazan ve kazandır” mantığı müştiş bir hızla yayılmakta.

Affiliate Marketing ile Avrupada binlerce insan evinden para kazanıyor.

Affiliate Marketing ile Avrupada binlerce insan evinden para kazanıyor. Bu kadar hızlı yayılmasının sebebide hem ürün sahipleri tarafından hem de evde boş zamanı çok olan kişiler tarafından çok avantajlı olmasıdır. İngilizce öğretmenliği mesleğini bırakıp sadece bu iş ile para kazanmaya başlayan GooMass yazarları, Türkiye’de ki işsizlik sorununa önemli ölçüde çözüm olabileceğini savunuyor. GooMass Türkiye’deki ilk ve tek internetten para kazanma eğitimi veren bir bir set. Detayları öğrenmek için videoya tıklayın.

Bazı İnsanlar Çok Kazanırken, Bazıları Başarısız Oluyor Neden ?

“Başarısızlığın sebebi birazda mevcut parasızlıktan kaynaklanıyor.”

Bu duruma benim çok daha farklı bir bakış açım var. Bugün internetten çok para kazanan kişilerin hikayesi genelde aynıdır. Ya işsizlik sorunu, onları bu sektöre yöneltmiştir, yada bir tanıdığının internetten para kazandığını görmesiyle birlikte başlamıştır. Bunların haricinde hayatından memnun olan insanlar internetten para kazanmakla ilgilenmezler. Örneğin başarılı bir ticaret adamı, mimar veya doktor internet üzerinden para kazanmayla ilgilenmez. Çünkü zaten parayla ilgili bir sorunu yoktur. Yani onu böyle bir girişime itecek problemi veya gereksinimi yoktur.

Yaptığım analizlere ve bize gelen maillere göre Google’da “internetten para kazanmak” arama sorgusuyla araştırma yapan kişilerin büyük bir çoğunluğunun maddi açıdan problem yaşayan ve ciddi anlamda parasızlık sorunu olan kişiler olduğunu farkettim.

Bu kişiler genellikle ;

Geçim sıkıntısı yaşayan üniversite öğrencileri,
Eşinden ayrılmış yada evde vakit öldüren ev hanımları,
Banka kredisi borcu olan yada kredi kartı borcunu ödeyemeyenler,
Ataması yapılmamış işsiz üniversite mezunları,
Yani kısacası işsizlik sorunu yaşayanlar diyelim. Bunun gibi geçim sıkıntısı çeken kişiler internetten para kazanmaya çalıştığında kimi zaman başarısız oluyorlar. Neden ?

İnternetteki işyerinizi normal hayattaki işyerleri gibi düşünmek gerekir. Örneğin bir iş kurarken önce bazı masraflarınız olur. Eğreti bir şekilde başlarsanız başarısız olursunuz. İnternetten para kazanabilmek için ilk etapta küçük bir paraya ihtiycınız oluyor. Örneğin bir site kurmak için gerekli olan masraflar (20-30 TL) veya bazı satış ortaklığı ağlarına katılmak için gereken küçük ücretler gibi.(10-20 TL) Fakat bu kişiler zaten para sıkıntısı içersinde olduğu için bu küçük ücretleride ödemek istemiyorlar, geçici ve genelde yatırımsız stratejilere yöneliyorlar. Örneğin binlerce kişiye ulaşabileceği bir site kurup, kendine bir okuyucu kitlesi oluşturmak, burada ürün tanıtım makaleleri oluşturmak yerine gidip reklam oku kazan, dosya upload et kazan, gibi çerez parası bile çıkmayacak işlerle uğraşıyorlar. Yada bir domain adresi satın almak yerine ücretsiz bloglarda blogculuk yapıyorlar. Yani başarısızlığın sebebi birazda mevcut parasızlıktan kaynaklanıyor. Zaten kazanabileceklerine inanmakta zorluk çeken bu kişiler belkide kendi şartlarına çok uygun bir internetten para kazanma metodunu öğrenmekten yoksun kalıyor. Açıkçası parası olan daha girişimci olabiliyor.

Bazı Kişiler Neden İnternetten Para Kazanılamayacağını Savunuyor ?

Bazen forumlarda yorumlar görürsünüz. “Bırakın bu işleri palavra bunlar.” gibi. İşte bu insanlar yukarıda belirttiğim gibi durumlar yüzünden başarısız olduğu için bazı yerlerde çok saçma sapan yazılar yazıyor. Bazı insanlar internetten para kazanılmasının imkansız, hatta bazıları ise bu işlerin tamamen boş veya palavra olduğunu yazıyor. Ve bu yazıyı okuyan sizler gibi kişilerde bu yorumlara mutlaka denk geliyorsundur. Çünkü zaten güzel para kazanan kişiler gidipte bir forumda bakın ben şunu yaptım çok para kazandım demezler. Onlarda muhtemel olarak tecrübelerini GooMass yazarları gibi satarlar. Bu sebeple sizde hep kazanamayan kişilerin yorumlarına denk gelirsiniz.

Banada zaman zaman internetten para kazanılıp kazanılmayacağını soran sorular geliyor. Bu soruların sorulmasını oldukça haklı buluyorum. Bu tür soruların nedenini çok iyi biliyorum;

İşte bu netameli sorular, internette yazılan internetten para kazanma konularındaki bazı yazılara, ya da reklamlara yapılan önyargılı ve bilgisizce yazılmış, herhangi bir dayanağı olmayan yorumlardan kaynaklanıyor.

Ben sizlere bir gecede, kısa bir sürede veya birkaç haftada zengin olacağınızı söylemiyorum. Ancak bir uzman yardımı ile bu işe başlarsanız internetten para kazanmanıza yardım edecek ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ebetteki her işte olduğu gibi internetten para kazanmak için de belli bir çalışma gücüne ve zamana ihtiyaç vardır. Siz de çok iyi bilirsiniz ki, ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok başarılı olursunuz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın