A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / İnternette Reel İş Yapmak
İnternette Reel İş Yapmak
iş kurmak için devlet destekleri

İnternette Reel İş Yapmak

İnternette Reel İş Yapmak

Sizde paranıza hızlı bir şekilde değer katmak ve internet ortamından reel bir iş yapmak istiyorsanız Birazdan anlatacaklarımızı iyi dinleyin çünkü söyleyeceklerimiz hayatınızda dönüm noktası oluşturacak. Ya birazdan anlatacaklarımızı dinleyip hemen para kazanmaya başlarsınız yada diğer bir çok insanın yaptığı gibi internet ortamında hayal peşinde koşarak zamanınızı ve paranızı harcayıp birçok mutsuz ve hayali kırılmış insanın düştüğü duruma düşersiniz Tercih Sizin.

Şirketimizle çalışmaya başladığınızda yatırımlarınızı 35 günlük sürede minimum yüzde 14 artırma sözü veriyoruz ve sizin yaptığınız yatırımlara bağlı olarak kazanç %50 ye kadar çıkabiliyor. Firmamız yatırım ortakları arıyor bunun nedenlerini sitemizde ve yazının ilerleyen bölümlerinde detaylı bir şekilde anlattık. Yatırım ortağı olmanız çok kolay ve basit bunun için sitemizde hemen ücretsiz kaydınızı oluşturabilirsiniz. Firmamız iyi niyet göstergesi olarak hem sistemi deneyip adapte olmanız açısından hem de firmamızı daha iyi tanımanız açısından ücretsiz olarak 20 Eruo ‘luk yatırım yapma imkanı tanıyor. Bununla hemen atık alıp kazanmaya başlıyorsunuz dilerseniz bu parayı 35 günün sonunda çekebiliyorsunuz. Gördüğünüz gibi kaybedeceğiniz hiçbir şey yok fakat kazanacağınız çok şey var sizde bu fırsatı gören ilklerden olun ve hemen kazanmaya başlayın. Dilerseniz yatırımlarınız daha da artırabilir daha da fazla kazanabilirsiniz..

HEMEN ÜCRETSIZ KAYDOLUN VE 20 EURO KAZANIN

Hemen ücretsiz olarak kaydolun ve 20 eruo kazanın aynı zamanda sevdiklerinize tavsiye ederek hem siz gelirlerinizi artırın hem de onlar artırsın.

BİZ KIMIZ

Recyclix dünyada benzeri olmayan öncü bir şirkettir. Ana amacımız geri dönüşüm endüstrisinin olabildiğince etkili bir şekilde gelişmesine yardımcı olmak için Internet ve ticaret olanaklarını akıllıca birleştirmektir.
Recyclix Avrupa’da çeşitli yatırım projeleri yerine getirir ve kontrol eder ve merkez ofisi Varşova’da bulunmaktadır. Yakın bir gelecekte etkimizi diğer ülkelere de genişletmeyi planlıyoruz. Uzun süredir plastik üretimi ve geri dönüşümüyle ilgilenen önde gelen uluslararası şirketlerle işbirliği yapıyoruz.

AMACIMIZ

Amacımız tüm proje katılımcılarımızın çıkarlarını korumak ve ticaretimizi akılcı bir şekilde yürütmektir. Kayıtlı her kullanıcı hem başarılı bir iş ortağı hem de gerçek bir çevreci haline gelir. Recyclix sadece ekosisteme zarar vermeyen ve onu yenilemeye yardımcı olan çevre dostu teknolojiler kullanır. Ekoloji ve ticareti birleştirdik çünkü geleceğimizin bu ikisiyle ilgili olduğuna inanıyoruz!

İnternette Reel İş Yapmak
internette iş yapmak

NE YAPIYORUZ

Biz kazanıyoruz ve sizi de bizimle kazanmaya davet ediyoruz. Karşılıklı olarak ödüllendirici işbirliği her projenin başarısının anahtarıdır ve bizim hizmetimiz bir istisna değildir.

Websitemizi kullanarak uluslararası piyasada geri dönüştürülebilir malzemelerin satışına ve satın alınmasına açık erişim sağlayarak kazanmanızı mümkün kılıyoruz.

Şirketimiz geri dönüşüm sürecini düzenleyip kontrol ederken, siz sadece işlenmesi ve satışı için hammade satın alıyorsunuz!

Herşey bir alfabe kadar kolay işliyor: siz atık satın alıyorsunuz, biz onu sizin için geri dönüştürüyoruz ve sonra siz onu satıyorsunuz. Recyclix kimsenin istemediği atığı alıyor ve bunu pek çok endüstride kullanılabilen yüksek teknoloji malzemelere çeviriyor.

Örneğin, kullanılmış LDPE (Düşük Yoğunluklu Polietilen) alıyoruz ve daha sonra bildiğimiz siyah çöp torbaları yanı sıra belirli boru ve diğer plastik ürünlerin yapımında kullanılan granüllere çeviriyoruz.

NEDEN YAPIYORUZ?

Çığır açan kabiliyetleri ile online hizmetimizi kullanarak standart Avrupa geri dönüşüm modelini çok daha karlı ve teknik olarak kusursuz hale getirmek istiyoruz. Bu arada endüstriyel devlet kurumları temsilcileriyle yakın bağlarımız sayesinde Avrupa’da geri dönüşüm endüstri ekonomisindeki ana değişiklikler konusunda her zaman güncel durumdayız.

Hiç bir şekilde önemsiz olmayan diğer bir amacımız ne tür bir ortaklık planı seçmiş olurlarsa olsunlar projemizin her katılımcına uzun-vadeli ve istikrarlı bir gelir sağlamaktır. İş ortaklarımızın başarısı üretimin büyümesi, coğrafi olarak genişleme ve yüksek karlılıkla ilgilidir. Ortaklarımızın daha çok kazanmasını istiyoruz çünkü bu bizim için de karlı.

Plastik geri dönüşümü, geri dönüşüm endüstrisindeki en karlı alandır:

  • Plastik tüketimi son 50 yılda 20 kat artmıştır.
  • %86; Avrupa plastiğinin Çin’e ihraç edilen oranı
  • Sadece %20; dünyada geri dönüştürülen tüm plastiğin oranı, gerisi hala yakılıyor;
  • Geri dönüşüm sanayisinin karı 2014 yılında 372 milyar EUR olarak hesaplanıyor.

İstatistikler kendi kendini açıklıyor. Endüstri büyük bir büyüme potansiyeline sahip, diğer yandan neredeyse hiç piyasa rekabeti yok ve hükümet gerekli miktarda tesisin açılması için endüstriyi desteklemiyor. Şu anda geri dönüşüm endüstrisi en umut verici ve düşük riskli karlı yatırım alanlarından biridir!

Avrupa plastik malzemelerin küresel üretiminde %20 ile ikinci sırada yer alırken, Çin %24.8 ile ilk sırada yer alıyor. Dahası plastik talebi sürekli olarak artıyor ve plastik endüstrisinin büyümesinin çeşitli önemli Avrupa ekonomik sektörü üzerinde geniş kapsamlı bir etkisi bulunuyor. Plastik Sanayi sadece Avrupa’da değil dünya çapında pek çok bilimsel alanda yeniliklerin gelişiminde önemli rol oynayan bir faktördür.

NEDEN RECYCLIX.COM ILE GERI DÖNÜŞÜMLÜ PLASTIK ALIP SATMALISINIZ?

Şirketimiz uzun süredir dönüşümlü plastik satan ana tedarikçilerle ve plastik atık stoklayan üretici şirketlerle iş birliği yapmaktadır. Geniş ve çeşitlendirilmiş tedarikçi portföyümüz, güvenilir ve düşük riskli kaynaklardan sürekli olarak büyük miktarlarda hammadde edinmenize yardımcı olacaktır.

AVANTAJLARIMIZ

Ülke çapında kapsama

Ülke çapında güvenilir şirketlerden hammadde satın alıyoruz ve yerli tedarikçi ağımızla yakın ticari bağlarımız önem arz ediyor. Eğer LDPE(Düşük Yoğunluklu Polietilen) veya PP (Polipropilen) satın almanız gerekiyorsa, kendi bölgenizdeki ya da ülkenizdeki tedarikçilerden plastik atık satın alınması sayesinde teslimat masraflarında fiyat indirimi yapmanıza yardımcı olacağız.

Dürüstlük ve kalite güvencesi

Bazen müşteriler herşeyi peşin ödemelerini isteyen komisyoncularla çalışmaya başlarlar ancak daha sonra bunlar kötü sonuç verir ve son teslim tarihlerine uymazlar. Recyclix.com atık geri dönüşüm piyasasında uzun yıllardır çalışmaktadır ve bu zaman süresince kendisine güvenen yüzlerce müşteri ile güçlü ve karşılıklı olarak ödüllendirici ticari bağlar inşa etmiştir. Şirketimizle iş birliği yaparak her zaman mümkün olan en iyi hizmeti alacaksınız ve siparişinizi en yüksek kalite standartlarında zamanında alacaksınız.

Risk Yönetimi

Her anlaşma güvenle ilgilidir. Bu birbirleriyle işbirliği yapan tedarikçilerin ve alıcıların yüzlerce, binlerce kilometreyle ayrıldıkları atık geri dönüşüm ticaretinde özellikle önemlidir. Riskleri azaltıyoruz ve sizi plastik atık alımı ve satışındaki tereddütlerden kurtarıyoruz. Zaman içinde test edilen süreçlerimiz ve çığır açan teknolojiler tüm süreci sıkı bir denetim altında tutuyor ve her iki tarafa koruma sağlıyor. Alıcılar parasını ödedikleri malları alıyorlar ve satıcılara avantajlı ve adil fiyatlar sunuluyor.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın