A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Hiera Mantar Üretim Tesis Kurulum
Hiera Mantar Üretim Tesis Kurulum
hiera mantar

Hiera Mantar Üretim Tesis Kurulum

Hiera Mantar Üretim Tesis Kurulum

Hiera mantar “Organik Sıhhatli Manatar” istiridye mantar üretimi mevzusunda yapmış olduğu araştırmalar sonucunda sağlam bir kalite anlayışı ve deneyim birikimine erişmiştir. Bu deneyim ve data birikimi ışığında ciddi bir üretim potansiyeli elde etmiştir. İlk hedefini başarıyla tamamlayan firmamız bu kalitede üretimi arttırmak için mantar üretim danışmanlığı yaparak yeni girişimcileri bu mevzuda bilgili bir üretici haline getirmektedir. Türkiye genelinde istiridye mantarı üretmek isteyen her insana, Hiera Mantar’ın uzman ekibi tarafınca danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu sektörede yer almak, azca maliyetle oldukca kazanç sağlamak, kaliteli ürün yetiştirip piyasaya satış yapmak istiyorsanız sizi üretimhanemize bekliyoruz. Bizlere yapacağınız ziyaret sonucunda size kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilecektir. Kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilen girişimcilere iyi mi ve nerede üretim yapacaklarıyla ilgili data verilip sonrasında satış mevzusunda destek sağlanacaktır. Eğer satış istendiği oranda gerçekleşemezse Hiera mantar olarak bizzat ürünlerin alımı yapılacaktır. Şu demek oluyor ki hiçbir şekilde zarar etme söz mevzusu olmayacaktır.  Özetle kaliteli kompost alıp azca maliyetle kurduğunuz üretimhanenizde mahsullerinizi üretecek, kolaylıkla satışını meydana getirecek satamadığınız ürünleri Hiera mantara satarak asla zarar etmeyeceksiniz. Üretimhane kurmanız için size vereceğimiz danışmanlık hizmetleri aşağıda maddelenmiştir.

Öncesinde;
– Üretime uygun mekan seçimi,
– Seçilen mekanın doğru çözümleme edilerek planlanması
– İşletme için lüzumlu makina ve ekipmanların belirlenmesi,
– Kapasiteye bakılırsa kafi oranda kompost tedariği
sağlanmaktadır.

Hiera Mantar Üretim Tesis Kurulum
hiera mantar

Verilen danışmanlık yardımıyla doğru koşullarda kurulan üretim tesisi eksiksiz bir halde etken hale gelmektedir.

Sonrasında;
– Periyodik olarak denetlemeler yapılmaktadır
– Oluşabilecek aksaklıklara müdahale edilmektedir.
– Ürün satış ve pazarlama mevzusunda destek sağlanmaktadır.

Böylelikle;
Üretim safhasında sorun ve üründe zaiat yaşanmadan, sıhhatli ve büyümeye açık bir üretim süreci ortamı sağlanmış olur.

HİERA MANTAR, Kompost, Satışı ve İstiridye Mantarı Üretimi

Firmamız ziraat ürünleri üretimi ihracatı amacıyla 2009 senesinde “DOGAL SAĞLIKLI MANTAR” sloganıyla HİERA adı altında kurumsal olarak KONYA’da kurulmuştur.

İşletmemiz 2000 m2 kapalı alanı 3000 m2 açık alana kurulan tesisimizin günlük 1.5-2 ton yaprak mantarı üretim kapasitesiyle ülkemizin en büyük yaprak(kayın,istiridye) mantarı üreticisi konumundadır. Kompost üretiminde aylık 300 ton üretim kapasitesiyle üreticilerimize destek vermektedir. Firmamız kurumsallaşmaya ehemmiyet vermekte yeni yatırımlar halletmeye ve üreticileri teşvik etmeye devam etmektedir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

  • Yaptığımız işi doğru ilkelerle yapmak prensibimizdir.
  • Tüm iş ilişkilerimizde dürüstlükten asla ödün vermeyiz.
  • İşimizi sevmiş olarak yaparız. Müşterilerimize ve Üreticilerimize sevgi, saygı ve hoşgörüyle yaklaşırız.
  • İşimizi yaparken adaletten ödün vermeyiz. Bizimle ilk kez iş ilişkisine giren her şahıs ve kuruma aynı mesafedeyiz.
  • Müşterilerimizle karşılıklı itimat esasına dayanan kalıcı ve yakın ilişkiler kurar, işlerimizi bu doğrultuda yürütürüz.
  • Her süreç ve işlem adımında hedeflere odaklanırız. Hedeflerimizi verimlilik ve kaliteden taviz vermeden gerçekleştirme gayreti içerisindeyiz.
  • Firmamızda “biz” bilincini kurduk, yaşatacağız. Müşterilerimiz ve Üreticilerimizde bizim için, bizlerden biridir.
    Bizlere bakılırsa “iki günü birbirine eşit olan zarardadır”. Hayal kurar, gerçekleştirmek için çaba sarf eder ve gerçekleştiririz.

Adres Detayları

Adres : Karaaslan Mahallesi Akran Sokak No : 5 Karatay/KONYA
Tel : +90 332 237 55 65
Faks : +90 332 237 55 65
E-mail : data@hieramantar.com
Erkan ECEVİT
0555 571 20 52
Ahmet HALVA
0554 883 74 30
Alihan DEMİRBAĞ
0552 230 62 37

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın