A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Kosgeb Hibe ve Destekleri / Hibe Desteği Almış Örnek Projeler
Hibe Desteği Almış Örnek Projeler

Hibe Desteği Almış Örnek Projeler

Bağışlama Desteği Almış Örnek Projeler

KOSGEB den 2017 senesinde kuracağınız dükkan için bağışlama almanın yolu kuşkusuz hazırlayacağınız iş planı projesinden geçmektedir. İyi bir proje hazırlama yöntemi ile tasarlanan iş planları, sunumlarda bağışlama almak isteyenlere kolaylık elde edecektir. Sizler için hazırlamış olduğumuz videoda boş word uzantısında bir ” Yeni Girişimci Desteği Girişimci İş Planı ” iyi mi hazırlanmış olur, Elif Ergençtürk tarafınca hazırlanan örnek projeler ( cafe, terzi, butik, ziraat, hayvancılık, lokanta yada pastane şeklinde. ) ile beraber sayfamızda yer verdik.

KOSGEB iş planı projesi

KOSGEB bağışlama desteklerinden herhangi bir iş yeri kurmaya kalkışmadan önde bilinmiş olduğu şeklinde iki ana bolümden geçmeniz gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi;

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Girişimcilik Destek Programı başvurusu dur. İlki eğitim ikincisi destek programı olan bu iki ana kategori yeni girişimcilik imkanlarından esas olan aslen tek şey KOSGEB iş planı projesidir. İlkinde iş planı projesi iyi mi hazırlanacağı öğretilir iken ikincisinde ise hazırladığınız projenin hayata iyi mi geçirileceği imkanları sağlanmaktadır.

Girişimcilik iş planı projesi iyi mi hazırlanmış olur ?

Boş bir word belgesinden çıktısının alındığı KOSGEB iş planı projesi tam 10 sayfadan ibarettir. Şimdi sırasıyla tüm sayfaları sizlere açıklamak isterim.

İlk sayfada girişimcinin adı soyadı, iş fikri ve işletmesinin adı yazılmaktadır. Genel bilgiler den oluşmaktadır. Girişimcinin yada var ise ortağının tanıtılması işletme etkinlik mevzuları ve işin devreye alma süresi sizden öğrenilmek istenilmektedir.

Girişimci ve ortaklarına ilişik kontakt, nüfus detayları, mezuniyet ve var ise yabancı dil bilgisi öğrenilmek için hazırlanmıştır. İş fikrinin seçme sebebi vizyon ve misyon ve kısa vadede hedefleriniz sorulmaktadır.

Pazarlama detayları. İşe başlamadan ilkin pazarlama yapacağınız kesimi, rakipleriniz var mı ? ürün ve hizmet tanıtımın iyi mi yapılacağı şeklinde bilgilerin yer almış olduğu bölümdür.

Üretim palanı. KOSGEB tarafınca desteklenen sektörlerde ki NACE kodunuz sorulmaktadır. Güncel olarak NACE kodlarını BURADA bulabilirsiniz. Ruhsat ve izim belgeleri sorulmaktadır.

Hibe Desteği Almış Örnek Projeler
bağışlama desteği almış örnek projeler

Bu bölümlerin altında yada sağında solunda yer edinen bölümleri KOSGEB birim görevlilerini ikna edici bir halde doldurmanız yeterlidir.

KOSGEB den desteklenen sektörlerde yer alarak etkinlik gösteren nerede ise her işletme desteklenmektedir. Bim tarafınca desteklenen sektörler NACE kodları ile girişimcilere duyurulmuştur. NACE kodlarının ana bölümünde kuracağının işletme destekleniyorsa ne olursa olsun sizin de kuracağınız iş yeri desteklenecektir. Buna rahat bir örnek vermem gerekir ise eğer;

C İMALAT başlığının altında yer edinen 10. Besin ürünlerin imalatı adı altında ekmek fırını yada ev yiyecekleri üretimi yada pastane isterseniz açabilirsiniz.

Artık KOSGEB iş planı projesinin iyi mi hazırlanması icap ettiğini hangi sektörlerden destek alabileceğimizi biliyoruz. Şimdi sizlere 2017 senesinde yada daha öncesinde yer edinen KOSGEB tarafınca onay almış iş planı proje örneklerini word kısaca doc biçimin de paylaşacağım.

  • Organik yumurta ticari yapmak isteyenler İNDİR
  • Konfeksiyon oluşturmak isteyenler için iş planı proje örnekleri İNDİR
  • Nalbur seçimi dükkan açmak isteyenler İNDİR
  • Çay bahçesi açık alan için proje  İNDİR
  • Bilgisayar yada teknoloji üstüne işletme oluşturmak isteyenler İNDİR

Yeni girişimciler için PDF ve DOC kısaca WORD olarak sizlere dolu bir halde 2017 KOSGEB iş planı proje örnekleri hakkında paylaşımlarda bulunduk. Daha detaylı destek için Proje danışmanlık firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın