A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Evden Para Kazan / Hangi Ek İşleri Yapabilirsin
Hangi Ek İşleri Yapabilirsin
Yeni Bir İş Kurmak

Hangi Ek İşleri Yapabilirsin

Hangi Ek İşleri Yapabilirsin

Ek iş yapmak istiyorum ne yapabilirim; Günümüzde hayat şartlarının zorluğu insanları ek iş arayışları içerisine sokmaktadır. Her geçen gün insanların paraya ihtiyaçları ek iş yapmaya zorlamaktadır. Bazende işiniz olmasına rağmen, kazandığınız para size yetmeyebilir. Bu sebeple iş değiştirme arayışına girmiş olabilirsiniz. Merak etmeyin sizin gibi milyonlarca kişi bu arayışın içinde. İşinden memnun olan, geliri tatmin eden ne kadar insan var ki. Gerçi gelirinde sonu olmadığı gibi, harcamaların da sonu yok.

Hele hayatı daha lüks hale getirmenin hiç sonu yok. Eğer ek iş yapmak istiyor iseniz, öncelikle asıl işinizden arda kalan zamanınızı hesaplayın. Örneğin sabit vardiyalı çalışan bir işçinin boş zamanları akşam saatleri veya hafta sonlarıdır.

Bu sebeple ek iş yapabilmek için çok fazla zamanınız kalmadığın dan yapacağınız ek işin akşam saatlerinde yada tatil günlerinde olması gerekli. Öncelikle buna karar vermelisiniz, ben hangi saatlerde çalışabilirim, ve ne iş yapabilirim sorusunu kendinize sormalısınız. Eğer hafta sonu tatiliniz de sadece bir gün ise, bu günüde ailenize ve sevdiklerinize ayırma ihtiyacı duyacağınızdan uzun süreli stabil bir ek iş kurmanız sizin için zor olacaktır. Eğer ek işinizde devamlılık sağlamak istiyor iseniz, sizi sıkmayacak hoşunuza gidecek sevdiğiniz biz sektöre yönelmekte fayda var. Zaten günün büyük bölümünü çalışarak geçiriyorsunuz, ikinci bir işe yönelmek size zor gelecektir. Ancak hoşlandığınız bir iş olması durumunda bu zorluk ortadan kalkabilir.

Hangi Ek İşleri Yapabilirsin
Hangi Ek İşleri Yapabilirsin

1. Parttime eleman alan firmalarlar görüşün. Belki ikamet ettiğiniz yerde size uygun olabilecek parttime eleman arayan firmalar olabilir. Geniş bir araştırma yapın.

Yeni bir iş sahibi olmak Ramazanda para kazanmak Taksicilik yapmak istiyorum
İstanbul’ da en karlı işler Sanal dükkan açmak Facebooktan para kazanmak
2. Eğer bir mesleğiniz var ise bu sektöre yönelin. Anlamadığınız işten para kazanmak zordur.
3. Evde internet üzerinden para kazanabilirsiniz, İnternet üzerinden gelir elde etmek için, bir internet sitesi açarak çeşitli ürünler satabilir, internet yazarlığı veya editörlük yapabilir, grafik veya web tasarım işi ile ilgilenebilir, online oyunlardan gelir elde edebilirsiniz. Eğer grafik tasarım veya web tasarım ile ilgili hiçbir fikriniz yok ise, sakın bulaşmayın. Bu sektör oldukça deneyim gerekmektedir. Ancak örneğin yaşadığınız semtte ucuz olan bir ürünü internet üzerinden sizi tatmin edebilecek bir fiyata satabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın