A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Halk Ekmek Bayiliği Başvuru
Halk Ekmek Bayiliği Başvuru
halk ekmek büfesi ne kadar kazandırır

Halk Ekmek Bayiliği Başvuru

Halk Ekmek Bayiliği Başvuru

Halk Ekmek Bayiliği son zamanların en kolay ve karlı işlerinden birisi olarak görülüyor. Halk Ekmek sağlıklı ve el değmeden üretilen ekmeklerin en ekonomik fiyatlardan alınacağı tek adrestir. Kalabalık semtlerde, ya da işlek caddelerde kurulan Halk Ekmek büfeleri iyi bir kazanç kapısı oluyor. Sofraların vazgeçilmezi ekmek nüfusun yoğun olduğu semtlerde çok daha fazla satılıyor. Ekonomi ve sağlığını düşünen aileler halk ekmeğe yöneliyorlar. O nedenle de halk ekmek bayiliği alıp kendi işinizi yapmak çok cazip olabilir.

Halk Ekmek Bayiliği Başvurusu nasıl yapılır?

Halk Ekmek Bayilik için gerekli iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir. İstanbul’da yaşayanlar için Halk Ekmek A.Ş.’ye başvuru yapılarak bayilik alınır. İstanbul Halk Ekmek, İstanbul’luların ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmek ve çeşitli unlu mamul ihtiyacını karşılıyor. İstanbul halkının temel gıda maddesi olan ekmeği ucuz ve sağlıklı bir şekilde alması için çok yaygın servis ve ulaşım ağıyla hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Halk ekmek bayilik başvuru nasıl yapılır?

Halk ekmek büfesi açmak için en yakın Halk Ekmek Fabrika Müdürlüğü ile irtibat kurup şahsen başvuruda bulunmak gerekiyor.

Halk Ekmek Bayiliği Başvuru
Halk Ekmek Bayiliği Başvurusu

İstanbul Halk ekmek Bayilik Başvurusu Edirnekapı Fabrikası: 0212 635 20 81/668 dh. Sultangazi Cebeci Fabrikası: 0212 476 00 90/328 dh. Kartal Cevizli Fabrikası: 0216 441 24 30/440 dh.

Ankara Halk Ekmek Büfesi Bayilik Başvurusu

1994 yılından beri ekmek üretimi yapan Ankara Halk Ekmek Fabrikasında, modern cihazlarla el değmeden ekmek üretiliyor.

Ankara Halk Ekmek Büfesi açmak için Muhtardan Nüfus Cüzdanı Örneği, Resimli İkametgah İlmuhaberi, Savcılık Belgesi alarak müdürlüğe başvuru yapılması gerekmektedir.

Büfeyi işletecek kişinin gelirinin 800.00 TL’nin altında olduğunu belgelemesi gerekiyor. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığından alınacak belge ile bu durum ispatlanıyor.

Ankara’da büfe açacaklardan 400.00 TL Büfe Kullanım Bedeli alınıyor. Ayrıca her bir kasa için 12.00 TL ödeme yapılarak sözleşme imzalanıyor. 3 aylık kira bedeli olarak75.00 TL ödeme yapılıyor.

Ankara Halk ekmek Bayilik Başvurusu Macunköy Mah. Anadolu Bulvarı No : 13 Gimat/Ankara Tel : (0 312) 397 33 65-66-67 Faks : (0 312) 397 33 71

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın