A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Gergi Tavan Yapmak
Gergi Tavan Yapmak
gergi tavan işi yapmak

Gergi Tavan Yapmak

Gergi Tavan Yapmak

Yalnız günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne değin gelişimiyle de incelenmesi ihtiyaç duyulan gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana hususi dekorasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarındaki yüksek gelirli kişiler ipek kumaşlardan oturdukları konakların salonlarının varlıklı durmasını sağlarlardı.Sadece bu ilkel gergi tavanlarda çeşitli problemler meydana gelirdi. Yeterince gerdirilemeyen ipek zaman içinde sarkar, zarar görür ya da parlaklığını yitirebilirdi.

Değişen teknolojinin gelişmesiyle beraber gergi tavan sistemleri de gelişti ve artık günümüzdeki haline geldi. PVC membranlarla beraber hijyenik, steril, yalıtımı elde eden ve şıklığı artıran bir duruma gelmeye başladı. Gergi tavanın hem şık hem de esnek bir yapıya haiz olması ve fiyat pozitif yanları en fazlaca tercih edilen dekoratif aksesuarlardan biri olmasını elde etmiştir.

Gergi tavan sistemi, alışılmadık yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda hususi alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve öteki geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe benzer biçimde radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik yardımıyla her projede kendine özgü, tavan ve duvarlarda örneksiz tasarım imkanı sunar. Gergi tavanı bir tek görsel bir yapı ya da araç-gereç olarak düşünmeyin, bura da sıhhat ve hijyen de eğer olmazsa olmazlar içinde.

Gergi Tavan İşi Hakkında

Tavanınızın sistemi her ne olursa olsun uygulanabilirliği sağlanan bu sistem rahat temizlenebilirliği, toz tutmaması ve nem-su benzer biçimde etkenlerden etkilenmemesi benzer biçimde özellikler barındırır. Doğrusu genel olarak hijyenik bir sistemdir.

Hafifçe olması yanında ergonomik montajı da getirir. Steril özelliklerinden kaynaklı olarak da boya istemez. Microsorber dokusu yardımıyla ses yalıtımını sağlayarak sizlere hem akustik bir ortam sunar hem de dışardan gelebilecek sesleri engelleyerek bulunduğunuz ortamda rahat etmenizi sağlar. Esnek olması da binanızın seneler geçtikçe uğrayacağı dezenformasyonu engeller, ek olarak deprem-sarsılma benzer biçimde durumlarda da asla zarar görmez. Bir öteki pozitif özelliği de yanmamasıdır. Doğrusu oluşabilecek herhangi bir yangın tehlikesine karşı size bir güvenlik kemeri görevi sunar.

Elektronik olsun olmasın, tavanınız da görmek isteyeceğiniz birçok aksesuara kolaylıkla montaj imkanı elde eden gergi tavanlar, ısı izolasyonuna yapmış olduğu katkıyla da kullanacağınız mekana kıymet katar. Şu sebeple bu sayede ısınarak yükselen hava dışarı çıkmaz ve ortamın sıcaklığını korur.

Kullanmak için seçeceğiniz alana ve tamamen sizin keyfinize nazaran şekillenebilecek metalik, transparan, mat lake, parlak lake, süet doku seçeneklerini barındırır.

Çoğu zaman iç mekanlarda kullanılan gergi tavan sistemleri, teknolojiyle beraber gelişen mimarinin de avantajlarını kullanarak geniş aydınlatma imkanları sunmaktadır. Yeni uygulamalar ışığınıza aydınlık tesiri vererek ortamın aydınlatılmasına hatırı sayılır bir destek sağlar. Ek olarak esnek bir yapıya haiz olması her türden aydınlatma aksesuarını barındırma hususi durumunu de arttırır.

Tek parça halinde en fazla genişliği 4 metre uzunluğu ise 100 metre olacak şekilde döşemesi yapılabilen gergi tavan sistemleri belli olmayacak şekilde eklemelerle sınırsız alanlara da uygulanabilecek şekilde üretilmiştir. Lake, saten, mat, süet, aydınlatmalı, delikli ve metalik doku alternatifleriyle size fazlaca geniş bir yelpaze sunan firmamız, size bir tek tamamen sizin keyfinize ve ihtiyaçlarınıza nazaran seçmeyi bırakır.

Gergi Tavan Yapmak
gergi tavan işi yapmak

Oldukça hijyenik olan gergi tavanlar, neme dayanıklılığı şu demek oluyor ki silinebilirliğiyle beraber anti bakteriyel dokusu yardımıyla de minimum 15 yıl süresince kirlenmeden, ilk günkü benzer biçimde durabilme özelliğine haizdir. Ek olarak yapısının esnek olması ve seçeceğiniz ortamı dağıtmadan hızlıca uygulanabiliyor olması da avantajlarından biridir. Uygulama işlemi bittikten sonrasında bile elektrik, su, doğalgaz benzer biçimde tesisatların uygulanmasına da izin verir.

 • Sudan ve nemden etkilenmez.
 • Bakım ve boya gerektirmez.
 • Temizlenebilir.
 • Üstüne ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir.
 • Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık deposu olarak kullanılailinir.
 • Hafiftir. Ortalama 200gr/m²
 • Yangında alev almaz.
 • Hijyeniktir.
 • Esnektir.
 • Estetiktir.
 • Ultraviyole ışınlardan etkilenmez.(X ışınları)
 • Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır.
 • Üstüne fotoğraf baskı yapılabilir.
 • Çatlama ayrılma benzer biçimde problemler çıkatmaz.
 • Gerektiğinde sökülüp yine monte edilebilir.

Doğal olarak son zamanların revaçta olmasını elde eden özelliklerinden ikisi de hijyen ve temizlik kolaylığı bilhassa anneler temizlik mevzusuna babalar da sıhhat konusunu ele alınca bu tip ürünler de eğer olmazsa olmazlar arasına giriyor.

KULLANIM ALANLARI

 1. Konuşma salonu Dekorasyonu
 2. Kültür merkezi
 3. Beyaz perde dekorasyonu
 4. Düğün salonu
 5. Restoran Dekorasyonu
 6. Sauna ve Hamam
 7. Yüzme Havuzu
 8. Mağazalar
 9. iç Dekorasyon
 10. Sanat Galerileri
 11. Teşhir Stantları
 12. Mağaza Dekorasyonu
 13. Hastahaneler
 14. Konut tavanları
 15. Villalar
 16. Oteller
 17. Eczaneler
 18. Aliş Veriş Merkezleri
 19. Niçin Gergi Tavan ?

Eğer tavanlarınızda kusurlar (çatlak, lekeli, hasarlı vs. ) bulunuyorsa, tüm bu kusurları gergi tavan sistemleri yardımıyla kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Bir kere yaptırmanız halinde de tekrar hiçbir süre tavan boyasına gereksinim duymayacak olmanız da bir etkendir. Bulunduğunuz ortamda hiçbir değişim yapılmadan ve tek bir nokta dahi kirlenmeden kolaylıkla uygulanabilen gergi tavan yardımıyla tavanlarınıza kısa sürede şık bir görünümü sağlayabilirsiniz. Evinizin yada işyerinizin her alanına uygulanabilecek olan gergi tavan sistemleri nemden etkilenmemesi sebebiyle wc, banyo, mutfak benzer biçimde su akışının yoğun olduğu bölgelere de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Çağdaş teknolojiyle üretilmesi ve aynı derecede de güzel duyu olması, fena görünümlü tavanlarınıza yeni bir nefes getirecektir. Anti bakteriyel ve steril olması da rutubeti dahi önleyecek bir biçim haline getirir. Firmamızda bulunan dijital baskı yardımıyla de istediğiniz halde istediğiniz fotoğraf yada deseni tavanlarınıza rahatça uygulayabilme özgürlüğünü de alırsınız.

Oldukça ekonomik olan bu sistem, ölçüm, imalat, montaj vb. işlerinin bigün benzer biçimde kısa bir süre içinde bitmesiyle de göze çarpar. Üstelik maliyetinin çoğu zaman dairelerde bulunan düzgüsel tavanlarla neredeyse aynı olması da gergi tavanı öne çıkaran faktörlerden biridir.

Yeni meydana getirilen binalarınızda yada yenilemek istediğiniz binalarınızda fark gözetmeksizin uygulanabilme yetisine haiz gergi tavan sistemleri bununla beraber otel, cafe, restaurant, okul, hastane benzer biçimde birçok toplumsal alanda da uygulanabilmektedir.

Dijital Gergi Tavan

Gergi tavan modellerinden şimdi de dijital gergi tavan sistemi hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz…
Dijital baskı gergi tavan sistemi ile tavan larınız ve duvar larınız artık daha şık daha çağıl ve daha güzel duyu olacak.
Bu tip uygulamaları dış mekanlarda insan sağlığına zarar vermeyebilir fakat kesinlikle iç mekanlarda kullanılmamalıdır.
İç mekanlar da kullanılması durumunda insanlara ciddi zararlar verebilir.
Solvent baskı ile meydana getirilen germe tavan hem koku yapar hemde ciddi baş dönmeleri ve mide bulantısına neden olur.
Bu tip uygulamalar da belemir yapı benzer biçimde kurumsal firmaları tercih ediniz sonrasında ne başınız ağrısın ne de sonrasında desteksiz kalmayın.

Biz tüm gergi tavan uygulamalarının öncesinde ve sonrasında size sınırsız destek vereceğiz…

Hd Gergi Tavan

Gergi tavan sistemleri artık tek düze değil, gergi tavanda da oldukça değişik sistemler ve modeller var. Hd gergi tavan sistemi de oldukça revaçta bir sistem. HD gergi tavan sistemi ve sema paneller ile daha şık ve güzel duyu tavanlar elde edebilirsiniz. Sema açık oturum sistemi ile kolayca ve süratli bir halde tavanınız istediğiniz görsel ile kaplanır. Hem süratli hem ekonomik ve hemde fazlaca şık tavan modelidir. Bu modellerdeki resimleri seçmek için ofisimize gelebilirsiniz ya da telefonla destek alabilirsiniz. Sema Panelleri & 3D Dekorasyon Teknolojileri Aydınlatma ve 3D dekorasyon alanında geniş deneyimi ve Ar-ge emekleri ile günümüze kadar bir fazlaca kurumsal firmaya destek veren belemir yapı sizleri bekliyor…

Hazır Gergi Tavan

Hazır gergi tavan denilen işlem de aslına bakarsak acil olarak dekorasyon işine girmek isteyenlerin süratli netice istedikleri süre uyguladığımız bir sistem. Hazır gergi tavan evlerde, iş yerlerinde, avmlerinde kullanılabilecek en uygun ve ergonomik gergi tavan modeli olarak karşımıza çıkıyor. Hazır gergi tavanda ise hususi hazırlamış olduğumuz profil sistemine kendi atölyemizde monte ederek led aydınlatma sistemi ile hazır olarak yapmış olup, direk salona, oturma odasına, mutfakta tozdan ve pislikten kurtulmuş olarak derhal kullanmaya başlıyorsunuz. Sektördeki öncü firmaların başlangıcında gelen belemir yapı değişik istediğiniz modeli seçerek hem iş anında hem de iş sonrasında güvence sistemizden de faydalanabilirsiniz, sorularınız için ister ofisimiz de sizi ağırlayabiliriz isterseniz de telefonla size destek verebiliriz..

Transparan Gergi Tavan

Transparan gergi tavan ise son zamanların moda uygulamalarından transparan gergi tavan genel de villa,alışveriş merkez otel ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış. Transparan gergi tavan modeli olarak ışığın ortama benzeşik yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini aynı derecede aydınlatmasını sağlar.Aynı süre da transparan gergi tavan kullanılan hususi ledler yardımıyla enerji tasarrufu sağlar. Transparan gergi tavan uygulanan aydınlatma yardımıyla göze hastalık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır, gerek aydınlatması gerek renkleri gerekse değişik modelleri ister ofisimiz de görünüz isterseniz de telefonla detaylı data alınız…

Lake Gergi Tavan

Belemir yapı gergi tavan çeşitleriniz de sınır tanımıyor. Lake gergi tavan da şık tasarım barisol istenilen renklerde yapılmaktadır, parlak olması yardımıyla ortamınıza değişik bir ambiyans katar. Lake gergi tavan banyolarda salonlarda koridorlarda ve tüm alanlarda kullanılır, parlak olarak tavana aydınlatma avize spot takılabilir,lake gergi tavan üstüne istenildiği taktirde yüksek çözünürlükte baskı yapılarak değişik bir görüntü elde edilebilir.Yeni nesil baskı sistemimiz yardımıyla tavanlarınız bulunduğunuz mekanı kusursuz gösterecek bizlerden söylemesi. Belemir yapı olarak evinize ya da iş yerinize canlılık katmak bizim işimiz…

Baskılı Gergi Tavan

Belemir yapı olarak baskılı gergi tavan örneklerimizde de gene kaliteden taviz vermedik. Gergi tavan baskılı modellerde seçilen yüksek baskı kalitesindeki her türlü fotoğraf baskı yapılarak tavanlarınıza ayrı bir görüntü verir Bu mevzuda öncü olan firmamız ve süratli servisimiz yardımıyla hızlıca uygulama ve montaj yapılmaktadır. Belemir yapı olarak tüm ürünlerimiz A SINIFI yüksek baskı kalitesinde hazırlanma, baskılı resimlerinizi fotoğraf görselleri bölümünden seçerek karar verebilirsiniz. İsterseniz ofisimiz de model seçmeniz mümkün ihmal etmeyin size bir telefon kadar uzağız. Kaliteli ustalarımız ve mühendislerimiz ile hem iş öncesi hem de iş sonrası garantimiz işimize ne kadar güvendiğimizin birer kanıtıdır.

Akustik Gergi Tavan

Gürültülü ortamlar için iyi mi bir gergi tavan lazım derseniz size cevabımız akustik gergi tavan olur. Akustik gergi tavan sistemi gürültülü ortamlar için en ideal gergi tavan sistemidir. Akustik gergi tavan Bilhassa disko barlara ve eğlence merkezilerine uygulanmaktadır. Akustik tavan sistemi ile belemir yapı güvencesi ile gönül rahatlığı ile sizin için ideal görüntüyü yakalayacaksınız.

Gergi Tavan m2 Tutarları

MARKA PONGS
PONGS MODEL ÖZELLİKLERİ
NORMAL UZUNLUK
SON UZUNLUK
M2 TOTAL
M2 € FİYAT
Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,25 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
0-80
39
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,25 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
100-500
34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,25 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
600
29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,30 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
0-100
54
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,30 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
100 – 600
49
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,30 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
600
44
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,20 mm Lake Satin Matt,Mirror
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
100
36
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,20 mm Lake Satin Matt,Mirror
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
100-600
34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”pongs” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/pongs.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”508″ />
0,20 mm Lake Satin Matt,Mirror
3.30
3,25mt – %13 = 3,40 mt
600
32
Gergi Tenceren m2 Fiyatları ALKOR DRAKA
MARKA ALKOR
ALKOR MODEL ÖZELLİKLERİ
NORMAL UZUNLUK
SON UZUNLUK
M2 TOTAL
M2 € FİYAT
Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,32 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 0-80 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,32 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 100-500 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,32 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 600 24
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,34 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 0-100 19
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,34 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 100 – 600 34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,34 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 600 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,30 mm Lake Satin Matt,Mirror 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 100 24
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,30 mm Lake Satin Matt,Mirror 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 100-600 30
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”alkor-draka” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i1.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/alkor-draka.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”511″ /> 0,30 mm Lake Satin Matt,Mirror 2.40 mt 2.40mt – %13 = 2.70 mt 600 26
Gergi Tenceren m2 Fiyatları USC
MARKA USC
USC MODEL ÖZELLİKLERİ
NORMAL UZUNLUK
SON UZUNLUK
M2 TOTAL
M2 € FİYAT
Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,20 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 0-80 50
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,20 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 100-500 34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,20 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 600 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,19 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 0-100 39
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,19 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 100 – 600 30
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,19 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 600 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 100 24
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 100-600 19
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”usc” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/usc.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”510″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 4.00 mt 4.00 mt – %13 = 4.30 mt 600 14
Gergi Tenceren m2 Fiyatları RENOLİT
MARKA RENOLİT
RENOLİT MODEL ÖZELLİKLERİ
NORMAL UZUNLUK
SON UZUNLUK
M2 TOTAL
M2 € FİYAT
Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 0-80 34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 100-500 34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Crystalline texture 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 600 34
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 0-100 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 100 – 600 29
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Transluzent Satin Matt Işıklı Doku Mirror Reflection 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 600 19
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 100 17
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 100-600 14
 Gergi Tavan Yapmak ” data-image-title=”renolit” data-image-description=”” data-medium-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-large-file=”https://i0.wp.com/www.gergitavan.gen.tr/wp-content/uploads/2016/09/renolit.png?fit=300%2C102&ssl=1″ data-id=”509″ /> 0,18 mm Lake Satin Matt,Mirror 3.30 3,25mt – %13 = 3,40 mt 600 14

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın