A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Gaaraj Araç Kiralama
Gaaraj Araç Kiralama
gaaraj araç kiralama

Gaaraj Araç Kiralama

Gaaraj Araç Kiralama

Tek bir ekrandan tüm vasıta kiralama şirketlerinin havuzlarına anlık ulaşarak uygun araçlara rezervasyon gerçekleştirip gelir elde edebilirsiniz. İş ortaklığı programımız gezi acentaları başta olmak suretiyle tüm partnerlerimize tamamlayıcı hizmet çözümü sunmaktadır.

PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ

24 Saat Online Rezervasyon

Gaaraj ile tüm vasıta kiralama firmaları birbirine online olarak bağlı durumdadır. Günün her saati kiralama firmalarına rezervasyon geçebilirsiniz.

Yüzlerce Firmaya Erişim

Türkiye’deki mahalli ve global markaların büyük bir kısmı Gaaraj çatısı altında ortak bir platformdan hizmet vermektedir. Yüzlerce firmaya anlık erişim sağlayabilme özelliği ile Gaaraj, yüksek sezonda vasıta bulmanıza olanak sağlar.

Fiyat Karşılaştırma

Gaaraj’ı kullanarak istediğiniz özelliklere haiz aynı marka ve modelde aracı birden fazla tedarikçide bulabilirsiniz. Ek olarak vasıta fiyatı ve hizmet karşılaştırması yaparak en doğru çözümü müşterilerinize sunabilirsiniz.

Haftalık Ödemeler

Gaaraj üstünden gerçekleştirdiğiniz rezervasyonların ödemesi tarafınıza haftalık olarak, kesintisiz yapılmaktadır. Size verilen sistemden finans işlemlerini kolaylıkla takip edebilrisiniz.

7/24 Alan kişi Hizmetleri Desteği

Gaaraj operasyon merkezimiz 7 gün 24 saat sizin ve müşterilerinizin yanında Hizmetlerimiz ile ilgili gerekseme duyduğunuz her noktada size bir telefon kadar uzağız.

Operasyonel Süreç Yönetimi

Operasyon departmanımız gezi ve kiralama işlemlerinin tümünü öncesi ve sonrasında takip eder. Kiralama şirketleri ile senkron çalışır.

2015 yılının Ekim ayında ‘Dünyaya merhaba’ dedik. Hemen hemen 1 yaşımızı doldurmadık fakat daha şimdiden binlerce müşterimiz oldu.
webden, cepten işlemlerini kendin gerçekleştirebilir yada gezi hattından bizi arayarak ihtiyacın olan aracı hızlıca kiralayabilirsin.
Şimdilik bir tek Türkiye’deyiz, bir ihtimal bigün tüm Dünyada oluruz…

Gaaraj Araç Kiralama
gaaraj vasıta kiralama

Gaaraj.com
Gaaraj Teknoloji Gezim Yatırım A.Ş.
Mithatpaşa Caddesi No:117/A
Ümraniye / Istanbul / Türkiye

Davet Merkezi

+90 850 840 85 28
+90 555 880 85 28

E-email

informasyon@gaaraj.com
teknik@gaaraj.com
muhasebe@gaaraj.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın