A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Faturavizyon Bayilik & Franchise
Faturavizyon Bayilik & Franchise
Faturavizyon

Faturavizyon Bayilik & Franchise

Faturavizyon Bayilik & Franchise

Türkiye genelinde ticari bir ağ oluşturmak ve bu ağ üzerinden, elektronik ortamda yapılabilecek tüm işlemleri gerçekleştirerek, kazanmak ve kazandırmak üzere doğdu. İlkesi, dürüstlük, güven ve yenilikçilik olan Faturavizyon, kişilerin insafına kalmış olan FATURA ÖDEME SEKTÖRÜnün yasal ve güvenilir ortamda işlemesi gerektiğine olan inancını eyleme dönüştürerek TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı anlaşması ile büyük bir adım atmış ve halkımızın hizmetine sunmuştur.
Fatura ödeme hizmetleri kapsamında tüm kurumların ödemeleri, günü geçmiş faturalar dahil olmak üzere Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Şubesi üzerinden online olarak gerçekleşmektedir. Faturavizyon 2008’de banka ile yaptığı anlaşma çerçevesinde bugüne kadar 65 Milyon adet tahsilatı başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Kredi Kartı Ödemeleri
Bayilerimizden Tüm Bankaların kredi kartı ödemeleri yapılmaktadır.

Gsm TL – Kontör Yükleme
Avea – Turkcell – Vodafone kontörlü hatlara 10 TL ‘den başlayıp 200 TL’ye kadar uzanan bir yelpazede TL yüklemesi yapılabilmektedir. Ayrıca İnternet-Sms ve Kampanya paketleri de bayilerimizden yüklenebilmektedir. Gsm TL yükleme konsept dahilinde bayilerimize sağlanan ücretsiz bir sistemdir.

İndirimli Call Shop Sistemi
Mevcut internet bağlantınız üzerinden modeminize bağlı çalışan Call Shop İndirimli Kontörlü telefon sistemi tüm bayiliklerimize konsept dahilinde ücretsiz kurulmaktadır. Duvara asılı monte edilen kontörlü telefon kabinleri de konsepte dahildir.

Faturavizyon Bayilik & Franchise
Faturavizyon

Sigortacılık Hizmetleri
FVSigorta bünyesinde sunulan Zorunlu Trafik, Dask, Kasko, Konut, İşyeri, Nakliyat sigorta hizmetlerinin satışına aracılık eden bayilerimiz; FVSigorta’nın kesmiş olduğu poliçe üzerinden prim kazanmaktadırlar.

Başvuru İşlemleri
Bayilerimiz TTnet Adsl, Pstn Sabit hat, Digitürk, Biri Adsl başvurularını alabilmektedirler. Bu kapsamda tarife değişikliği talepleri de alınabilmektedir. Dönemsel olarak anlaşmalı firmalar tarafından gerçekleştirilen Laptop ve Akıllı Telefon kampanyalarına da müşterilerimiz bayilerimizden başvura- bilmektedirler.

SSK – Bağkur – Vergi – Trafik Cezası Ödemeleri
Bayilerimiz SSK, Bağkur, Motorlu Taşıt Vergisi, Trafik Cezası ödemelerini yapmaktadırlar. Aynı zamanda Vergi ödemeleri başlığı altında yaklaşık 20 vergi türü ödenebilmektedir. Bunların bir kısmı stopaj, gelirvergisi, kdv gerçek, taksitli vergiler biçiminde sayılabilir.
Faturavizyon Bayilik & Franchise
ENERJİ SATIŞI TALEP TOPLAMA
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, abonelerin istedikleri elektrik dağıtım kurumlarından enerji satın almalarına hak tanımıştır. Bu kapsamda firmamız anlaşmalı bulunduğu EPDK Lİsanslı firmaların elektrik talep toplamam hizmetlerini yürütmektedir. Gsm hatlarındaki operatör değişikliği gibi değerlendirilebilir.

Maliyet Kapsamı
Konsept

Maliyet değerlerinin en büyük kapsamı konsept değerlerine uygulanmaktadır.
Konsept ve tasarıma sadık kalmak amacıyla yapıla çalışmaların maliyetleri bayilik bedelindeki en büyük payı almaktadır. Franchising iş akışının temel değeri olan konseptin uygulanması için bu maliyetler karşılanmalıdır.

Vergiler

Devlete ödenen harçlar ve vergiler bu kapsamdadır.
İşletmenin kurulabilmesi ve yürütülmesi için gerekli olan harçlar ve vergiler maliyet pastasındaki diğer bir dilinmdir

Bayilik Bedeli

Marka değeri bu başlıkta toplanır.
Kurumlarla anlaşarak sektörde güven veren tek firma olan Faturavizyon markasının altında hizmet vermenin değeri olarak bu bedel alınır.

Teminat Kaynakları

Hizmet güvencesi belgeleridir.
Fatura ödeme işleminin bir hizmet sektörü olarak tanımlandığında müşterilerimize ve marka değerine verilecek herhangi bir zararın karşılanması veya öncesinde önlenmesi için gerekli bilgi ve belgelerdir.

Bilgi için; http://www.faturavizyon.com/

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın