A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Evden Para Kazan / Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak
Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak
ev yapımı turşu

Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak

Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak

Mutfağınızı iş yapan bir dükkana çevirmek ister misiniz? O zaman Evde turşu hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Turşu yapma konusunda deneyiminiz varsa, aileniz sevdikleriniz için güzel bir ek gelir imkanı sağlayacaktır. Böylelikle kendi işinizi kurmuş olacaksınız.

Günümüzde birçok sebze ve meyve çeşitlerinden turşu yapılabilmektedir. En çok tüketilen turşular, satalık turşusu, kornişon denen küçük satalıklardan üretilen turşular, acı ve tatlı biber turşusu, lahana turşusu ve karışık turşudur. Bu turşuları yapmak gerçekten de ustalık ister. El ayarınızı mutlaka tutturmalısınız. Yani insanların hazır olarak aldığı turşulardan daha lezzetli olması gerekir.

Turşu yapmak, herkesin yapabileceği bir iştir ancak, bu konuda yetenekli olanlar vardır ki, aynı malzemeyi kullansalar dahi, hazırladıkları turşular diğerleri ile asla aynı olmaz. Turşunun yapımında seçilen ürünler, bu ürünlerin temizlenmesi, kaynatılması, bekletilmesi, turşu suyunun hazırlanması, turşunun bekletileceği süre gibi kriterler evde yapılan turşuların lezzetli olması sağlayan en önemli kriterlerdir. Bütün bunlar bir araya gelince ortaya muazzam bir lezzet çıkıyor.

Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak
ev yapımı turşu

Evde turşu hazırlayarak para kazanabilirsiniz

Evde yapmış olduğunuz turşuları, öncelikle sevdiklerinize, tanıdıklarınıza, eş dosta, daha sonra bu işi yapan firmalara satabilirsiniz. Bunun yanında evlere yemek yapan ufak dükkanlara da satabilirsiniz. Pazarlarda, marketlerde ve bazı işyerlerinde açık turşular satıldığını görürüz. Evde turşu hazırlayarak para kazanmak için, turşularınızı alan firma veya kişilere, turşunun kalitesi ve hijyenik ortamda hazırlandığı konusunda yeterli güveni vermek zorundasınız. Kimse açıkta satılan, ne olduğu belli olmayan bir turşuyu almak istemez. O yüzden temiz ve lezzetli yapmalısınız.

Turşu işinden elde edilen gelirler çok yüksektir. Malzemeleri siz alacağınız için uygun ve güzel olanlarını seçerseniz maliyeti düşürmüş olacaksınız. Bu sizin için daha çok kar demektir. Eğer müşterilerinizi memnun ederseniz aylık 1000 ile 1500 arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Piyasada hazır turşuların fiyatları 9 TL den başlayıp kavanozuna göre değişir. Sizde ürünlerinize bu şekilde fiyat koyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dikkatli ve titiz çalışmak. Böylelikle Evde turşu hazırlayarak para kazanabilirsiniz…

Ayrıca sitemizdeki eve ek iş veren firmalar kategorisinden firmalara ulaşabilirsiniz. Oradaki yazımızda bir çok farklı iş ve firma bulunmaktadır. İletişime geçerek iş sahibi olabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın