A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Evde Metin ( Makale ) Yazarlığı İşi Yapmak
Evde Metin ( Makale ) Yazarlığı İşi Yapmak
Makale Yazarlığı

Evde Metin ( Makale ) Yazarlığı İşi Yapmak

Evde Metin ( Makale ) Yazarlığı İşi Yapmak

Evde bilgisayarınız başlangıcında yazı (metin) yazarlığı işi yaparak sürekli güzel paralar kazanıp aile ekonomisine destek olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kuşkusuz benim de sizler benzer biçimde evde vakit geçiren ve aile geçimine katkı sağlamak isteyen dostlarım, akrabalarım var. Bu yüzden ilk olarak bu kişiler için evde para kazanmanın yollarını araştırmaya başladım. Güvenilir olmayan, para garantisi bulunmayan, devamlılığı olmayan bir oldukca iş fikri karşıma çıktı.

Sadece uzun emekler ve araştırmalar sonunda bu benzer biçimde kişilerin yapabileceği güzel güncel iş fikirleri üretme mevzusunda başarı göstermiş sonuçlar elde ettim. Aşağıda anlattığım yol sayesine bir tek bir çok zamanını evde geçiren bireyler değil, tertipli bir işi olan ve günde azca bir vaktini ayırabilmesi kafi olan kişiler de bu iş sayesine para kazanabilir. Ek olarak istediğiniz vakit emek vererek, bir tek paraya ihtiyacınız olduğunuzda bile bu işi yapabilir ve aile bütçenize, kendi bütçenize destek olabilirsiniz.

Evde mandal işi, evde boncuk işi, evde nikah şekeri işi, evde el işi , evde kına paketleme işi benzer biçimde part time iş ilanları internette en oldukca aranan işlerdir. Sadece bu işlerin devamlılığı bulunmamakla birlikte, bir oldukca sanal dolandırıcı da bu işler sayesine dürüst insanların omuzlarından para kazanmaktadırlar. Ben en güvenilir ve kazancı ötekilerden daha güzel olan bir iş fikrini sizlerle paylaşma niyetindeyim. Peki nedir bu evde iş fikirleri içinde en güvenilir, en oldukca para kazandıran iş fikri ?

Bahsettiğim ve eve ek gelir getirmek isteyen her ferdin ( çalışan ya da çalışmayan ) yapabileceği bir iş olan evde yazı işi dostlar. Evet evde metin yazarlığı yaparak ciddi meblağlar kazanabilmek mümkün. Evde metin yazarlığı işi için 3 üniversite bitirmenize, yükseklisans yapmanıza da gerek yok. Yalnız okuduğunu anlayabilen ve bunu kendi sözcükleriyle ifade edebilen kişiler bu işi kolaylıkla yapabilmektedirler. Ek olarak işi öğrenme sürecinde bizzat hatalarınızı göstererek, daha kaliteli bir iş çıkarmanıza ve müşterilerle sizleri buluşturarak güvenilir yoldan para kazanmanıza da vesile olacağım. Kuşkusuz her insana bugüne dek söylediğim şey kendi uzmanlık alanlarında emekleri yönünde destek vermek olmuştur.

Evde Metin ( Makale ) Yazarlığı İşi Yapmak
Yazı Yazarlığı

O yüzden el beceriniz yüksek ise yukarıda saydığım  üstünden mevzuları olan altına yazışma bilgilerini bırakarak iş arayan kişileri de elimizden geldiğince müşterilerle buluşturma yoluna gittik. Sadece evde yazı işi oldukca daha değişik en başlangıçta zorlansanız bile, ileride oldukca daha güzel paralar kazanabileceğiniz ve devamlılığı olan bir iş kolu. Yukarıda saymış olduğum işler için ne yazık ki aynı şeyi söyleyebilmem mümkün değil. Evde metin yazarlığı işi için hangi özellikler lüzumlu, kimlerin yapabileceği bir iş kolu isterseniz birazcık daha detaylı olarak anlatalım.

EVDE METİN YAZARLIĞI İŞİ

İnternette bir oldukca web adresi yazı ihtiyacını karşılayabilmek için editörlere ve yazı ihtiyacı gütmektedir. Sizleri bu kişilerle buluşturarak gelir elde etmenize destek olmak isterim. Evde metin yazarlığı yapmak için yukarıda da bahsettiğim benzer biçimde okuduğunu anlayabilen ve bunu kendi kelimeleri ile yazıya dökebilen kişiler gerekmektedir. Bu evde yazı yazarlığı işi için en başta aranılan eğer olmazsa olmaz şarttır. Yazı yazarlığında ücret kelime başı olarak hesaplanır. Yazacağınız yazının mevzusuna ve kalitesine nazaran kuşkusuz bu fiyat değişmektedir. Sadece genel itibariyle 100 kelimelik bir yazı için 0.5 Tl ile 3 Tl içinde değişken fiyatlar biçilmektedir. Fiyatlandırmayı yaparken bu yazının 600 kelimeden fazla bulunduğunu da hesaba katmanızda yarar var.

EVDE MAKALE YAZARLIĞI İŞİ

Bu yazıları yazarken kuşkusuz hiçbir bilginizin olmadığı mevzular hakkında içerik hazırlarken zorlanırsınız. Bu yüzden ilk olarak ilginizin olduğu, yada uzmanlık alanınızın olduğu mevzulara yönelmek oldukca daha mantıklı olacaktır. Örnek vermek gerekirse; hanımefendilerin cinsel sağlığı hakkında bir yazıyı bir adam daha zor yazar ( doğal olarak jinekolog değilseniz ) ya da bir futbol maçı hakkında yorumu bir bayan yazarken daha oldukca zorlanır. Bu benzer biçimde örnekleri çoğaltarak sizi yönlendirme mevzusunda fikirler sunabiliriz. Peki iyi mi yazacaksınız ? Ödeme mevzuları iyi mi olacak?

MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK

Evde metin yazarlığı işi yapmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki yorum bölümünden yazışma adreslerini yazabilirler. Bizzat sizlerle iletişime geçerek hangi mevzulara ağırlık vermeniz icap ettiğini ya da bir içerik hazırladığınızda yanlışlarınızın neler olduğu mevzularında sizlere destek sunacağım. Bununla birlikte direk müşteriyle iletişime geçerek satış aşamasını da güvenilir kişiler aracığıyla yapılmasına olanak tanıyacağım. Eğer elinizde sıhhat, hanım, iktisat benzer biçimde en oldukca istenilen ve satış oranları daha yüksek olan mevzularda makaleler var ise bunların kısa zamanda kolayca satılacağı garantisini de sizlere sunabilirim. Evde yazı yazımı işi yapmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan yazışma adresinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanız kafi olacaktır. Yazı yazarak para kazanma mevzusunda merak ettiklerinizi de gene aynı yerden dile getirebilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

2 Yorum

  1. Avatar of Admin

    Merhaba ben Ankara dan Canan yeni emekli oldum. Halen bir yayın evinde çalışmaktayım. Evde metin yazarlığı konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmak istiyorum. Kendime güveniyorum bu yönde devam etmek istiyorum. Bilgi verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın