A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Evden Para Kazan / Evde Kına Paketleme İşi Kazancı
Evde Kına Paketleme İşi Kazancı

Evde Kına Paketleme İşi Kazancı

Evde Kına Paketleme İşi Kazancı

Düğünlerde, tüm misafirlere dağıtılan, süslü şekilli paketlerde kınaları hepimiz biliriz. Bu kınaların piyasada satılan bildiğimiz kınadan hiçbir farkı yoktur. Tek farklı el emeği göz nuru harcanarak süslü paketlere tek tek konulmasından ibarettir. Peki evde kına paketleme işi nasıl yapılır? Bu işi yaparak para kazanmak mümkün müdür?

Kına neden yakılır

Türk-İslam geleneğinde; kına, hem sağlık, hem güzellik, hem de törensel açıdan özel bir yeri olan, Türk inanç sisteminde adanmış olmanın işaretidir. Bunun içindir ki; “vatana kurban olsun” diye asker adayına, “Allâh’a kurban olsun” diye kurbanlık koçlara, “eşine kurban olsun” diye geline kına yakılır. Geçmişten günümüze süre gelen bir adet, yüksek yüksek tepelere isimli türkü ile özdeş olmuştur.

Evde Kına paketleme işi nasıl yapılır

Evde kına paketlemek için üstün bir zekaya veya yeteneğe ihtiyaç yoktur. Bu işi yapabilmek için sadece gerekli olan malzemeler istenen miktarda kına ve paketleme malzemeleridir. Piyasada ilginç çeşitlerde kına paketleri bulunmaktadır.
Bu paketleme malzemeleri kullanılarak hazırlanmış birkaç örneği
aşağıda görebilirsiniz.

Kına paketleri

Evde Kına Paketleme İşi Kazancı
Evde Kına Paketleme

Aşağıda görülmekte olan 100 Adet güllü kına paketinin fiyatı 30 TL. civarındadır. kına paketleme işi Yukarıdaki örneklerde görüldüğü gibi, bu paketleme işleminin paketleme makinası ile yapılma imkanı yoktur. Bu sebeple kına üretimi yapan bazı firmalar yaz dönemlerde almış oldukları işleri yetiştirebilme adına, belirli miktarları evde kına paketleme işi yapan kişilere verirler.

Ücret olarakta yapılan anlaşmaya göre, adet başı bir fiyat belirlenir ve çalışanlara iş tesliminde bu para ödenir.

Ne kadar kazandırır ücreti kaç para
Evde kına paketleyerek büyük bir gelir elde edeceğinizi düşünüyor iseniz yanılıyorsunuz.

Ancak evinizde işi yapabilecek kişi sayısı çok ise ve iyi bir firma ile anlaşırsanız, aylık 1000 TL. civarında bir ek gelir elde etmeniz mümkündür. Tabi bu anlaştığınız firmaya ve evde bu işi yapan kişi sayısına göre değişecektir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın