A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Evden Para Kazan / Evde Dekoratif Vazo İşi
Evde Dekoratif Vazo İşi
Evde dekoratif vazo işi

Evde Dekoratif Vazo İşi

Evde Dekoratif Vazo İşi

Evinizden başlayabileceğiniz ve çok beceri istemeyen bir iş mi arıyorsunuz. Öyleyse bu yazımız tam size göre. Düşük maliyetlerle evde dekoratif vazolar yaparak bunlardan para kazanabilirsiniz. Üzerinde salatalıktan lahanaya kadar her türlü desen olan elişi kağıtlarını kullanarak pahalı olmayan bardaklardan vazolar yapabilirsiniz.

Bu zarif vazoları yapmak yaklaşık 60 saniye sürecek. Kağıdı kesmek için 20 saniye, kağıda tutkal sürmek için 20 saniye ve bardağı tutkallı kağıtla kaplamak için 20 saniye. Hazırladığınız vazolara çiçekler, kurutulmuş aranjmanlar ve hatta kereviz sapları veya limon otu bile koyabilirsiniz. İsterseniz bardağın dibine dilek mumu koyabilir ve oluşan karışık şekilleri büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Dekoratif vazo nasıl yapılır?

Elişi kağıdını ölçün ve bir makas veya maket bıçağı yardımıyla kesin. Elişi kağıtlarını kırtasiyelerden veya internetten bulabilirsiniz. Kağıdın üst kenarını eğri bırakabilirsiniz veya düz kesebilirsiniz.

Kağıdın arka kısmına beyaz tutkal veya elişi dükkanlarında satılan toksik madde içermeyen akrilik dekupaj maddelerinden sürün. Yapıştırıcıyı kağıdın her tarafına sürdüğünüzden emin olun.

Evde Dekoratif Vazo İşi
Evde dekoratif vazo işi

Cam vazonuzun etrafını kağıtla kaplayın. Hava kabarcıklarını gidermek için üzerine nazikçe bastırın. Kullanmadan önce kurumasını bekleyin.

Ne kadar para kazanırım?

Renk renk çeşit çeşit yaptığınız vazoları ortalama 7 TL gibi bir ücretle çok rahat pazarlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı kataloglayarak çevrenizdeki hediye dükkanlarına toptan fiyata pazarlayabilir ve aylık 1.000- 2.000 TL arasında değişen rakamlarda kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca vazolarınızı internetten de pazarlayabileceğiniz sayısız e-ticaret sitesi bulunmaktadır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın